Ажилтай ажиллах ажил
Ажилтай ажиллах ажил
Арваннэгдүгээр 13, 2018
Шри Ланкийн ажилчдын ажлын байр
Шри Ланкийн ажилчдын ажлын байр
Арваннэгдүгээр 18, 2018
Бүгдийг харуулах

Дубайн хот - Дубай хотын компани

Экспресс ХХК-ийн Дубай блог - Дубайн Исслер
Холбоо барих!

Дубайн Исслер

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işlerБайна. Bu kategori genel onlarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Yabancılar için en uygun seçeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alim ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcutБайна. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, son derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınızБайна. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmeliniz. Бүх bu bilgilere блог yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarını oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Дуб'неки юабрылълълълънь изин

BAE'de iş bulmaya çalışan yabanclarının çoğu, ülkeyi ялзарсан turist vizesiyle ziyaret ediyorБайна. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili хөтөчimizi tamamen okuduğunuzdan emin olsun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Дубай хотын ширкети, шинэ ve mevcut mushterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyorБайна. Siz de onlardan biri olup, yasamızın tarizızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başqa şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; Өргөө Bayt.com, Monster булан Дубай ve Ажил мэргэжлийн чиглэлБайна. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de дэлхийн her yerdenden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayınБайна. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurd dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşayış tarzına kavuşmalarında yardımçı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, дэлхийн түүнийг yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar вэ hepsi юрт дышында ишлэрэ йерлештирийорлар.

Genel onlarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Энэ нь Хинтли ve Пакистанлы yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Дубай ба Абу Даби, Умман вэ Сууд Арабистан илэ комшу олмасындан долайы BAE'nin ana iş merkezleri халинэ гелдилер. Bu iki şehirde ve komşu bölelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkach nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç хөтлөгч hazırladı. Özellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımçı olmaza çalışıyoruz çörək yabancılar iç Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Харамсалтай нь энэ нь архитектурт хэрэгтэй

Genel onlarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yur dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünərək hazırladığı birkaç detaylı хөтөч varБайна. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazlarına düşür. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, хэмжээ yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Башвуру мэктубунузу вэ CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız. Dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Дубай хотын şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri bir şans tanımalığını çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsinizБайна. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yur dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcutБайна. Ayrıca bu ilanlar хэмжээ yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancıları nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Персийн булангийн Talent

Персийн булангийн Talent hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Түүний gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açıq pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu sayt sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Баят hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olurak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı сыра, түм dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ана хэдефлэри, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin saytlarında, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı хөтөчler de sunuyorlar.

Дубишел

Дубишел hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında gir yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayısı her gün artıyor. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Monster булан

Monster булан хаккына: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olandan ve çok yüksek puanlar alınmasından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Дубай ба Абу Даби'деки iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar тарафından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitee kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Ажил мэргэжлийн Jet

Ажил мэргэжлийн Jet hakkında: Bu сайт, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsinizБайна. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Дубай дахь ажил

Дубай дахь ажил hakkında: Bu сайт, yenilikçi bir iş arama portalı. Портал нь Akıllı Дубай хотын Hümümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilirliyini söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarını biri haline geleceği kesin.

Рид

Рид hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarını biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngilis vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Үнэндээ

Үнэндээ hakkında: Bu сайт, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyyor. 2019 онд 200 сая ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Наукри

Наукри hakkında: Дубай хотын ширкети, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye зөвлөхүүдийн дунд de yer veriyorБайна. Тус сайт нь боз нь dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli onlarak güncelleniyor.

Лаимон

Liamoon hakkında: Bu сайт BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popülerünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınızБайна. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayda iş fırsatı bulunması. Bu sebeple her alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Onun gün bu sitelerin onun biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Дубайн хүү birkaç on yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Энэ нь Бирлешик Арап Эмирликлери'ндэки иш фырсатлары да улусларасы алана ачыларак артмакта.Байна. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Д Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan, хукук систем Şeriat хукукунун катысы бир yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uyulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyorБайна. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve кысsa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bililendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı хэрэглэгчид var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar am ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasakБайна. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız onlarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Дубайн Исслер

Дубай, Дубай макамлары bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, onun zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilir. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birka istisna yapna qaçıldığını söyleyebiliriz. Орнегин, Дубай болон Абу Даби hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyorБайна. Дубай дахь Halbuki yerel halkı için normal uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Энэ хэмжээтэй tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks işçilərinin açıq БАЕ'нин her yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Дубай дээр очиж болно

Dünyanın her yerinden gelen yabancılar için Дубай pek çok iyi iş imkani bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilirБайна. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Дубай ба Абу Даби'дэки яш тарзы. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Өте яандан, Дубай yabancı yöneticilere kucak ачмакта. Дубайн Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilərden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Ширкэтимизин Дүннэл түүнийг herindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yur dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Мөн түүнчлэн шалгах: Expans for Multilanguage Guides

Дуба Хотын Компани одоо Дубайд ажилд ороход сайн зааварчилгаа өгдөг. Манай баг өөрсдийн хэлээр мэдээлэл авахаар шийдсэн Дубайн экспо. Тиймээс та Арабын Нэгдсэн Эмират улсад өөрийн хэлээр хөтөч, зөвлөгөө, ажил олж авах боломжтой.

Дубай хотын компани
Дубай хотын компани
Манай вэбсайтад зочилж, манай гайхалтай үйлчилгээний шинэ хэрэглэгч болсонд баярлалаа.

хариу үлдээх

CV оруулах