Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
नोभेम्बर 13, 2018
श्रीलंकाका श्रमिकहरुको लागि दुबईमा रोजगार
श्रीलंकाका श्रमिकहरुको लागि दुबईमा रोजगार
नोभेम्बर 18, 2018
सबै देखाऊ

दुबई आइडलर - दुबई सिटी कम्पनी

दुबई ब्लग को एक्सटेट्स - दुबई'एड आइस्लर
[एआरफोर्म्स_पपअप शोर्ट_टाइप = 'पपअप' आईडी = 101 desc = 'हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस्!' प्रकार = 'उडान' स्थिति = 'बायाँ' उचाइ = 'स्वत: चौड़ाई =' 800 'कोण =' 90 'bgcolor =' # ff5100 'txtcolor =' # ffffff ']

दुबई'एड आइएसलर

दुबई'ले आईएलर, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler। बुटे श्रेणी geel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir। बिर्लेइक अराप एमिरलिक्लेरी'एन्डे येर अलान इर्केतिमिज, बुराडा आई आई बाउवरुसुन्डा बुल्नानाकक्लर आईइन् म्केम्मेल बिर बिल्गी कायनादिर। Yabancılar için en uygun seçeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz? ओर्टा डोउउदाकी इलियान्लारा रिहबरलिक एडेन आई एलेम इकिबिमिज, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip। अनकक बुन आईनिन सीभी'निज़ी nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım। दुबई yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

Meletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, दुबई'दे याबान्स्कलर उनको ट्राली करीयर फरस्याट मेभकुट। Yeni yabancı ziyareçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir। अनकक बुन इनि दुबई'डेकी ketirketlere başvururken çzgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte। डाहास, छोरा डेरेस प्रोफेसनोले वीर बावरु मेख्तुबा दा याज्मलसस्नेज। आयरका işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz। Bütün bu bilgilere block yazılarımızdan ulaşabilirsiniz। Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni çzgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların ğoğu, keylkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyare ediyor। Anacak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor। बु योज्डेन, दुबई'दे इल्मामाक्ला इल्गिलि रिबेरीमिज़ी तामामेन ओकुडुनुजदान इमिन ओलुन। इकिबिमिज सिजी बुराडा görmekten büyük mutluluk duyacaktır। लाफ्फेन ओर्टा डोउड'डा भे BAE'de नासिल iş बुलाबिलेसिनिनिज़ी öğरेन्मेक इनिइन बाइज डानन.

दुबई शहर ईरकेटी, येनी वे मेभकुट मिटरिलेरमाइज, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor। Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz। इकिबिमिज सिज़ी दुबई'दे ışalışmaya davet ediyor; सोस्याल मेडिया हिचकप्लरमझादा डिजेन्ली ओलारक येनी आईş पोजीसियोनलरı पेलाइयोरुज। आयरका, बाका şirketlerle işbirliği yapmaya enzen gösteriyoruz; अर्नेन बेट डॉट कॉम, दानव खाडी दुबई ve CareerJet। कुर्डुमुज ओर्टाक्लेक्लार साइसेन्डे याबान्सी अडायलेरी बाşरली बिर şेकिलडे दुबई'दे şeşitli işlere yerleştiriyoruz। Ray aranan herkese iyi şanslar.

यानिन्सर इजिन दुबई आइस्लर

दुबई'ले उनको येरिडेन ग्लेन यबानकुलर आईइंग यूगुन आईलर वार। Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın। प्रोफाइसोनेल भे उज्मान इकिबिमिज, özellikle yurt dışında ışalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor। दुबई'कैरियर यापमैक, याबानकुलर आईआईएन ग्रोएक्टेन म्याम्कन। बुरो ग्रिन बिनसिन्डेल्ड ओल्डुअमुजदान, ड्यानिन उनको येरिडेन अडे काबुल एडीयोरुज। Şe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya ıapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor। Ra aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar।

जेनेल ओलाराक, बिर्लेइक अराप एमिरलिक्लेरी, आई एरियन याबानक्लेरान आना हेडेफ्लरिडेन बिरी। Ünkü bu Arap keslkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor। बु सेबेपल, हिन्टली ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon। दुबई भे अबु धाबी, उम्मान र सुदी अरबिस्तान ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş Merkezleri haline geldiler। बु आईकी hehirde भे komşu bölgelerde छोरा डेरेस iyi iş olanakları olduğu बिलिनियोर। आयरका, इल्केनिन रेमिमी डिली अरापा। बु yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası।

ने वर की, BAE'yi ilk Defa ziyare edecek olanların dkkat etmesi ve uygulaması gereken mnemli birkaç nokta var। Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı। Llzellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya ışıalışıyoruz ünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

यसैले यो काम गरेर रहयो हूँ Iş arama sitelerini kullanın

जेनेल ओलारक BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor। इकिबिमिजिन बु कोनुदा, इजेलिकले यर्ट डेन्डा ışalışmaya येनी başlayacak adayları düşünerek Hazırladığı birkaç detaylı rehber var। अनक्याक यिन डी, एएन्डा बु साइटलिडेन बजालरı डेइन्डिक। Ne yaz kik ki, standart bir ışalışanın bu sitelerden fok fazla beey beklememesi gerekiyor। Baurvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran। Listelik çoğu durumda, आकार yanıt veren .irket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var। Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli ओल्माल्स्नेज आन्का ड्यानिन उनको येरिंडे बिराओक डोलाण्डरक्रिक्लिक इर्केती वार।

यिन डि, दुबई शहर ईरकेटी सिजिएल साइटलिरी डेनेमेनिज आईआईएन टेक्विक एडियोर। Ra अरामा साइट वे पोर्टलारिना कयाट ओल्माले वे बु साइटलिरी बीर इन्स टानमाललसिनज çüन्की करिन्जा नयिन çıkacağını gerçekten bilemezsiniz। Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz। Ünkü llzellikle Dubai'de, Basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında ışalışmaya başlayabilirsiniz। Ra arama Motorları geel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; दुबई'बे याबन्सुलर आईक पेक şok iş pozisyonu mevcut। आयरका बु इलनार साइज येनी बिर बकस आसा स्यालेबिलिर।

तपाईंको स्वागत छ Iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar र BAE यस कम्पैक्ट डिस्क देखि नमूना पटरिहरु

Gulf Talent

Gulf Talent हक्कान्डा: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu। उनको gön Körfez kelkelerindeki भे Katar Ile अबू धाबी'देकी akk pozisyonlar güncelleniyor। Pek çok yabancı bu साइट साईसेन्डे दुबई'को बुल्दू।

Bayt.com

बेट hakkında: ओर्टा डोउड'डाकी बीर नम्बररेट ıirket। Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri। ओर्टा डोउ भे हिन्दिस्तान यान सारा, टिम डोनेडन यनेटिकेलर सीभी'लिनी बु साइटिए गान्डिर.

एडअबेरिया

एडअबेरिया hakkında: बु şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri। Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek। Google'da ıst sıralarda yer alan şirketin साइटसिन्ड, pek çok iş ilanı var। आयरका iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar।

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, llzellikle Dubai'de en ennde gelen ilan sitelerinden biri। BAE'de ışalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz। Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayısı her gın artıyor। हेम iş arayanlar हेम डे işverenler için oldukça faydalı बीर अर।

Monster Gulf

Monster Gulf hakkına: बु कारिएर साइट्स एराडेनिज उनको ट्राली आईआईआई बुलाबिलीरसिनिज şnkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, heman heman tüm işverenler bu siteye olye ओलयुलर।

सिसाको ढोका

सिसाको ढोका hakkında: Aslında bu şirket, दुबई भे अबु धाबी'देकी iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı। सितेनिन özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan fimaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi। आयरका, आईलेटमा अलान्डा येकसेक लिजन्स याप्पो ओलान एडेलर बु साइटिन्डरिन çok यूयगुन पोजिस्योनलर बुलाबिलिलर।

क्यारियर जेट

क्यारियर जेट हक्कान्डा: बु साइट, क्यारियर अरामा मोटरलर एरसांडा एन çok öne laकानारडन बिरी वे iş डेनेइमिनिज ने सेवीएड ओल्सा ओल्सन, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz। आइरका, elzel olarak Tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor।

दुबई क्यारियर

दुबई क्यारियर hakkında: बु साइट, yenilikçi bir iş arama portalı। पोर्टल अक्ले दुबई Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son drece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz। येनी ओल्मासाना रामेन कामरास बीएई'निन एन पप्लर र अरामा मोटरलरलेन्डन बिरि हालेने जेलिसि केसिन.

रीड

रीड hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama Motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki akk pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor। Ilngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir। Ayrıca bu sidedeki iş teklifleri ilngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle g atz atmaya değer bir arama Motoru।

वास्तवमा

वास्तवमा हक्केन्डा: बु साइट, ड्यानाडाकी र अरामा मोटरारिज अरसेन्डा ईल्कले तपाईको ईन्टरको साथ काम गर्छिन्। 2019 yılında 200 मिलन ziareçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor।

नाक्री

नाक्री हक्कान्डा: दुबई शहर इर्केटी, पुराना अदेलारा पुरानो आईआईएन Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor। साइट yurt dışından başvuracak adaylar için हिंदुस्तान, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu। येरेल फेजारारा येलनेलिक टेकलिफलर डी डेजेन्ली ओलारक güncellenior।

लेमेनून

लियोमून hakkında: BU साइट BAE'de Kareyer arayanlar arasında üok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve सुदी अरबिस्तान'दान आई-ईलानार दा आईरियोर.

क्या तपाईं दुबई को उपयोग गरेर रहयो हूँ?

बिर्लेइक अराप एमर्लिकलेरिन्डे, यबान्स्क्लर आईçिन इİ्गिलिसे öğretmenliğinden işçiliğe कादर पेक çok kariyer fırsatı mevcut। अनकक डााहा आईआई आईलर आईन, अराप्याक ıोक आईआई कोइनुयोर ओल्मालिसिनस। Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, दुबई'दाहा डहा डिक बीर पोजिसान्डडा işe başlamanız da mümkün। Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de बुलुनाबिलीसेक pek şok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

बीर बाल्क ओल्मुज योड डे, बु साइटलरिन हेप्सिन्ड çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması। बु सेबेपल उनको अलाण्डन बिर सिर इन्सान ईजेन्जेमीमीलेरिनी योलाबिलियोर। उनको g bun बु साइटरिन उनको बिरी vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor। ओल्लुलु अदान बकार्साक, दुबई छोरा बिरकाउट मा यार्डर हिजला बेजइमेक्टे वे इİ्गिलिसे BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte। बु सेबेपल, बिर्लेइक अराप एमर्लीक्लेरीइन्डेकी iş fırsatları da uluslararası अलाना अलारक आर्टमाक्टा। Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek ğoğalmakta। Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki şeşitli kelkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir।

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri। ईटे यान्डन, हुकुक सिस्टेमी इरियट हुकुकनुन काटी बिर योरमु गिबी बाज सर्ट कुरलारा दयानमक्त वे ने ओलुर्सा ओल्सन, बु कुरलारा यूउल्मक्त। Yabancı ışalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor। Işalışmak için अबु धाबी Veya दुबईye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kuralara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar। बू yüzden BAE, keslkesindeki yabancıları kedlkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye ışıalışıyor। बुर्जुएक्टेन फेडला बिर हिज्मेट र सुन्त अरजानि एजल्टियर.

यिन डी, दुबई'दे येनी यानामिज बाज अर्नेक्लर भ। Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya ışıalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için Son derece katı। Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak। Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak। मालेसेफ, कारा सिनसिएट्टेन बिरिल (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz।

दुबई'एड आइएसलर

डहासा, दुबई मकमलर बाजी दुरुल्लारडा एडलेटिज डेभ्रानबिलियोर। Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, उनको zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor। Yabancıların Şeriat yasasına uygun ओल्मायान davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor। ओलुलु इण्डेन बकार्साक, याबानकुलर आईन बिरका इस्तिस्ना यापल्डर्डि सायलइबिलीरिज़। Örneğin, दुबई भे अबु धाबी होटेलरी tleiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor। Halbuki दुबई येरल halkı için सामान्य uggulama बु। Listelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var। Bu आकार tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks işçilerinin a bk bir ekilde yeni müşteri aradıkları gay barlar ve gece kulüpleri bile mecut ve bu tip yerler BAE'nin उनको येरिन्डे उल्सारारास मिटरिलेर हिज्मेट वर्मेक आईन ययगिन ओलारक एलिर।

यो दुबई को बारे मा

Dünyanın उसकी yerinden gelen yabancılar için दुबई'ड pek çok iyi iş imkanı bulunmakta। Pek çok kişi, llzellikle de yöneticiler, बुराडा कोलाइलेक्ला र बुलाबिलिर। Dikkat edilmesi gereken tek nokta, दुबई भे अबु धाबी'देकी ya taram tarzı। BAE'yi ilk Defa Ziyare Edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar। Yte yandan, दुबई yabancı yöneticilere kucak açmakta। दुबई हभलिमान्लर, ओटलर वेटोमोटिभ सेक्टरेट बु बुनुदा बाकि iyेकियोर। Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var। Herirketimiz d hernyanın her yerindeki adaylara kesinlikle दुबई'इ ज़ियाराट इटमेलरिनी भे यूर्ट डन्डा çalçamaya başlalalarını tvsiye ediyor.

यसको पनि जाँच गर्नुहोस्: बहुभाषी मार्गदर्शकहरूको लागि Expats

दुबई सिटी कम्पनी अब राम्रो गाइड प्रदान गर्दछ नौकरिहरु मा दुबई। हाम्रो टोलीले हाम्रो लागि प्रत्येक भाषाको जानकारी थप्न निर्णय गर्यो Dubai दुबई। त्यसोभए यो कुरामा तपाईले संयुक्त अरब अमीरातमा आफ्नै भाषाको साथमा गाइडहरू, सुझावहरू र रोजगारी पाउन सक्नुहुन्छ।

दुबई सिटी कम्पनी
दुबई सिटी कम्पनी
स्वागत छ, हाम्रो वेबसाईट भ्रमण गर्नुभएकोमा धन्यवाद र हाम्रा अद्भुत सेवाहरूको नयाँ प्रयोगकर्ता बन्नुभयो।

जवाफ छाड्नुस्

50% डिस्काउंट
कुनै पुरस्कार छैन
अर्को पटक
लगभग!
टिकट टिकट
नि: शुल्क CV!
पुरस्कार छैन
आज पनि भाग्य छैन
लगभग!
बिदाहरु
पुनःसुरु पोस्ट गर्नुहोस्!
आवास
सित्तैमा! - तपाइँको मौका प्राप्त गर्नुहोस् दुबई मा एक रोजगार जीत!

लगभग सबैले दुबई काम लोटरीको लागि आवेदन दिन सक्छन्! युएई वा कतार रोजगारका लागि योग्य हुन केवल दुई आवश्यकताहरू छन्: यदि तपाईं रोजगार भिसाका लागि योग्य हुनुहुन्छ भने केही क्लिकहरू खोज्न दुबई भिसा लोटरी प्रयोग गर्नुहोस्। कुनै पनि विदेशी प्रवासी, जो एक युएई नागरिक होईन, दुबईमा बस्न र काम गर्न एक रेसिडेन्सी भिसा आवश्यक छ। हाम्रो लटरी संग, तपाईं जीत हुनेछ रेसिडेन्सी / रोजगार भिसा जुन तपाईंलाई दुबईमा काम गर्न अनुमति दिन्छ!

यदि तपाइँ दुबई मा काम जीत भने तपाइँ तपाइँको विवरण दर्ता गर्न आवश्यक छ।