Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
Noiembrie 13, 2018
Locuri de munca in Dubai pentru muncitorii din Sri Lanka
Locuri de munca in Dubai pentru muncitorii din Sri Lanka
Noiembrie 18, 2018
Arata tot

Dubai'de ișler - Dubai City Company

Blogul Dubai pentru Expats - Dubai'de ișler
Contactați-ne!

Dubai'de ișler

Dubai'de ișler, BAE vatandașları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki ișler. Bu categoria genel olarak BAE'de în Dubai'de i bulmakla ilgilidir. Birleșik Arap Emirlikleri'nde yer alan șirketimiz, burada iș bașvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. În cazul în care vă aflați într-un anumit loc de muncă? Orta Doğu'daki çalıșanlara rehberlik eden ișe alım ekibimiz, BAE'de la bulabileceginize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yașamak ve çalıșmak için kesinlikle mükemmel yir yer.

İșletme yönteminden satıș ve mühendisliğe kadar, De la Dubai, ea a fost înființată pentru a-și desfășura activitatea. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iș bulabilir. Ancak bunun în Dubai este un șirketlere bașvururken özgeçmișlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, fiul derece profesyonel bir bașvuru mektubu da yazmalısınız. Bineînțeles, veți găsi și alte soluții care să vă ajute să obțineți un bilanț. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulașabilirsiniz. Kariyer danıșmanlarından olușan ekibimiz, yeni özgeçmișler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iș bulmaya çalıșan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iș bașvurusunda bulunabilmek için çalıșma vizesi gerekiyor. De la Dubai, Dubai, de asemenea, ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da în BAE'de la nașterea bulabileceğinizi öğrenmek için bize danıșın.

Dubai Orașul Șirketi, yeni ve mevcut müșterilerimize, yeni ișler bulmaları conusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, pentru a vă ajuta să vă faceți griji. Ekibimiz sizi Dubai'de çalıșmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iș pozisyonları paylașıyoruz. Ayrıca, bașka șirketlerle ișbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları bașarılı bir șekilde Dubai'de çeșitli ișlere yerleștiriyoruz. İș arayan herkese iyi șanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İșler

Dubai'de dünyanın yerinden gelen yabancılar için uygun ișler var. Artık iș aramayı bırakın în șirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesionale în uzman ekibimiz, özellikle yurt dıșında çalıșmaya yeni bașlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yașam tarzına kavușmalarında yardımcı oluyor. De la Dubai, puteți să vă faceți griji. Bineînțeles că, în cazul în care o femeie, o femeie, o femeie, o femeie, o femeie, o femeie. İșe bașladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iș arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İș aramaya yeni bașlayanlar Birleșik Arap Emirlikleri'nde yer alan șirketimize CV'lerini gönderiyorlar în hepsi yurt dıșında ișlere yerleștiriyorlar.

Genel olarak, Birleșik Arap Emirlikleri, care are o aranjament și un hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfeziin kıyısındayer alıyor. Bu singur, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman în Suudi Arabia ile komșu olmasından dolayı BAE'nin ana iș merkezleri haline geldiler. Bu iki șehirde în comșa bölgelerde fiu derece iyi iș olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Cu toate acestea, în Arabia Saudită, Arabia Saudită a fost adesea adaylar için, BAE iyi bir bașlangıç ​​noktası.

Ne pare rău, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi în uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticilei ișe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu conuda birkaç rehber hazırladi. Özellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de și aramaya bașlamasına yardımcı olmaya çalıșıyoruz çünkü yabancılar için Birleșik Arap Emirlikleri'nde iș fırsatları yakalamak görünüște oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için și arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de la bulabilmek için i arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dıșında çalıșmaya yeni bașlayacak adayları düșünerek hazırladığı birkaç detaily rehber var. Ancak yine de, așağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ne puteți găsi, dacă aveți întrebări sau probleme cu privire la acest produs. Bașvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 în cazul în care doriți să faceți clic pe bir oran. Üstelik çoğu durumda, dimensiune yanıt veren șirket, istediğiniz șirket olmayabiliyor în iș tekliflerinin beklentilerinizi karșılamama olasılığı da var. Bașvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın ei yerinde birçok dolandırıcılık șirketi var.

De asemenea, orașul Dubai are site-uri care oferă o selecție populară pentru ediția de teatru. În cazul în care site-ul dvs. este în portalarină, vă rugăm să consultați site-ul web al site-ului dvs. pentru a afla mai multe despre cumpărarea unui nou produs. Kendinizi bir și Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konușma ya da bağlantı, bir iș teklifine dönüșebilir ve bir anda yurt dıșında çalıșmaya bașlayabilirsiniz. İș arama motorları genel istihdam açısından yeni iș arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iș pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar dimensiune yeni bir bakıș açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iș bulabilir?

BAE'deki și aramă siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandașları için Dubai'de ișler

Golf Talent

Golf Talent hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iș pozisyonlarıyla dolu. Ei gün Körfez ülkelerindeki în Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iș buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı șirket. Yabancılar çzellikle öneriliyor în genel olarak en iyi și arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan, în cazul în care există un număr mare de CV-uri sau site-uri web.

EdArabia

EdArabia hakkında: Ștergeți și ștergeți biri. Ana hedefleri, în cazul în care vă aflați în țara de origine sau în străinătate. Google'da ıst sıralarda yer alan șirketin sitesinde, pek çok iș ilanı var. Ayrıca și arayanlara bașarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu șirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalıșma vizesiyle iș aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 a fost înființată în Dubai, o companie specializată în producția de bijuterii, care se ocupă de designul ei și de designul ei. Hem și arayanlar hem de ișverenler için oldukça faydalı bir araç.

Golful Monster

Golful Monster hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü iși bulabilirsiniz çünkü șirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, în hemen hemen tüm ișverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu șirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iș fırsatlarını yayınlamaya yeni bașladı. Sitenin özelliklerinden biri, iș ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, ișletma alanında yüksek lisanı yapmıș olan adaylar bu setede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Carieră Jet

Carieră Jet hakkında: Bu site-ul, care este arama motorul arasında en çok öı çıkanlardan biri ve iș deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de și bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, în cazul în care olarak tasarlanmıș sistemele de internet și bușteni fiul de derece kolay hale getiriyor.

Cariere în Dubai

Cariere în Dubai hakkında: Site-ul meu, yenilikçi bir iș arama portalı. Portal Akıllı din Dubai Hükümet Kurulușu tarafından geliștirilmiș, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler și arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Stuf

Stuf hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük și arama motorlarından biri ama Birlesik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iș ilanları da içeriyor. İngiliz vatandașları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iș fırsatlarına bașvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iș teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Intr-adevar

Intr-adevar hakkında: Bu site-ul, dünyadaki iș arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor în șirket ei geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaștılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

naukri

naukri hakkında: Dubai Orașul Șirketi, pentru a vedea cum se face o călătorie Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site-ul yurt dıșından bașvuracak adaylar için Hindistan, BAE în Katar'dan iș ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: site-ul Bu BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü Acik iș pozisyonlarını doğrudan șirketlerin sitelerinden de internet topluyor ve ve Katar Suudi Arabistan'dan iș ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iș aramak kârlı mı?

Birleșik Arap Emirlikleri'nde, deținătoare de șanse de muncă în străinătate, de la școală la școală. Ancak daha iyi ișler için, Arapçayı çok iyi konușuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iș deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düșük bir pozisyonda ișe bașlamanız da mümkün. Yukarıda spune site-ul oficial al site-ului YouTube în bulunabilecek pek çok iș mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düșük.

Bine ați venit olumsuz yön de, fie pe sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iș fırsatı bulunması. Să-i însuflețească alandanul bir sürü insan özgeçmișlerini yollayabiliyor. Her gün bu sitelerin ei biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday bașvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai fiul birkaç pe yıldır hızla büyümekte in Engleză BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu singur, Birleșik Arap Emirlikleri'ndeki iș fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun ișler de giderek çoğalmakta. Yurt dıșında Yeni iș Aramaya bașlayacak olanlar ileride BAE'de iyi Isler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeșitli ülkeler yabancılar için Yeni Evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. În plus, sistemele hukuk au fost folosite pentru a crea o bază de date care să ofere o mai bună cunoaștere a calității. Yabancı çalıșanlar bu konuda sıkıntı yașayabiliyor. Çalıșmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip Yeni Bir hayata bașlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve Kısa SURE içinde, hapis cezası alıyorlar. Ba yuzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalıșıyor. Încercați să vă bucurați de o oră de lucru.

Yine de, Dubai'de yeni yașanmıș bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalıșıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutușmak ve Facebook'tan uygunsuz paylașımlar yapmak yasak. Apăsați pe butonul de mai jos pentru a afla mai multe despre cumpănă. Maalesef, carre de cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) și otel odasını paylașamıyorsunuz.

Dubai'de ișler

Dahası, Dubai, de la mijlocul secolului al XX-lea până la sfârșitul secolului al XX-lea. Birleșik Arap Emirlikleri hükümeti, ei zaman sorușturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Șeriat yasasına uygun olmayan davranıșlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai în Abu Dhabi hoteller çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai se află într-o clădire normală. Üstelik BAE 'de renkli bir gece hayatı da var. Bu dimensiune tuhaf gelebilir ama, dogru Avrupalı ​​seks ișçilerinin Acik Bir șekilde müșteri Yeni aradıkları barlar homo ve gece kulüpleri bilă mecut ve yerler sfat bu BAE'nin ei yerinde uluslararası müșterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı este închiriat în Dubai

Dünyanın ei yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iș imkanı bulunmakta. Pek çok kiși, özellikle de yöneticiler, burada kolailıklaș și bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai în Abu Dhabi'deki yașam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller în otomotiv sektörü bu konuda bașı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı ișçilerden Hindistanı yöneticilere kadar pek çok yeni çalıșan var. Șirketimiz dünyanın ei yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dıșında çalıșamaya bașlamalarını tavsiye ediyor.

De asemenea, verificați: Ghiduri multilingvistice pentru expatriați

Compania Dubai City oferă acum ghiduri bune pentru Jobs în Dubai. Echipa noastră a decis să adauge informații pentru fiecare limbă pentru noi Expatsii din Dubai. Deci, având în vedere acest lucru, acum puteți obține ghiduri, sfaturi și locuri de muncă în Emiratele Arabe Unite cu propria voastră limbă.

Compania orașului Dubai
Compania orașului Dubai
Bine ați venit, vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru web și deveniți un utilizator nou al serviciilor noastre uimitoare.

Lasa un raspuns

Încărcați CV