Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing 🥇
13 ноября 2018
Работа в Дубае для шри-ланкийских рабочих
Работа в Дубае для шри-ланкийских рабочих
18 ноября 2018
показать все

Dubai'de işler - Компания Дубай Сити

Дубайский блог для экспатов - Dubai'de işler
Свяжитесь с нами!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler, Bu kategori genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Yabancılar için en uygun seçeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz? Орта Догудаки Шалишанлара Рехберлик Эден Ише Али Экибимиз, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Дубай яшамак ве чалышмак и чин кешинлик мюкеммель бир йер.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar в своей стране, в которую входят mevcut, Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir isş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Дахаси, сын дересе професионель бир башвуру мектубу да язмалысыныз, Арика иш алим ажансларыйла насил илетишиме гечесечинизи билмелизиниз. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, Йени Озгечмишлер ичин беклемекте.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, keylkeyi yalnızca турист, Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Лютфен Орта Додзё вэ бэ'де насил иш булабилечеинизи шёнмэнк ичин биз данишин.

Дубай Сити Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, йени ишлер булмалары конусунда ярдымцы долуйор, Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; Сосяль медя хесапларымидз дюзенли оларак йени иш позишонлары пайлашйоруз. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Монстер Галф Дубай ve Careerjet, Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai 'dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu for are are yakalayın, Профессор ве узким экибимиз, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan irketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Nünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Бу Себепле, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Дубай ве Абу-Даби, Umman ve Suudi Arabistan иль komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş Merkezleri Haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Dezellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde isş fırsatları якаламак гёрюнуште олдукча зор олабилиер.

Харика бир Кариер Исин Иш Арама Сителерини Кулланин

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var, Ancak yine de, aşa buıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ne yazık ki, стандартная информация о сайтах, связанных с другими странами. Добавить в избранное% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, размер не указан, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Башвуру мектубунузу ве CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Инде де, Дубай Сити, Ирландия, Соединенные Штаты Америки, Израиль. Это сайт, посвященный старому поколению детей, и его семьям, которые занимаются танго, и родным и родным и родным. Кендинизы бир анда Орта Догуда булабилирсиниз, Dubaiünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında šalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut, Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Талант Залива

Талант Залива hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Ее гюн Körfez ülkelerindeki ве Катар иле Абу Даби'деки ачык позісьонлар гюнчеллениор. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de isş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ана Хедефлери, ябанджилар да дахил иш арайан тум адайлара эшитим вермек. Гуглдайст сираларда йер алан сиркетин сайты, пек чок иланы вар. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen isş ilanı sayısı her gün artıyor. Хем-иш-арайанлар-хем-де-ишверенлер ичин олдукча файдалы бир арач.

Залив Монстр

Залив Монстр hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Дубай ве Абу Даби'деки iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Карьерный реактив

Карьерный реактив hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok söne ıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz, Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden isş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Карьера в Дубае

Карьера в Дубае hakkında: Bu site, yenilikçi bir iş arama portalı. Портал Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, сын Яни Дересе Гювенилир Олдушуну Сёлеебилириз. Йен ольмасина ра kмен к sс суреде BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Тростник

Тростник hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili isş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

В самом деле

В самом деле hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 милон зияретство улаштылар ве ай йени üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor, Сайт yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin Интернет-сайт, посвященный топовой истории и катарским ве Судан Аравистан даш иланлары да ичериор.

Yabancılar için Dubai'de isş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız, В настоящее время я хочу сказать, что у вас есть все шансы на успех, если вы хотите найти что-то новое. Yukarida saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda isşııı bul bul bul bul bul bul bul.. Bul.. Но она знает, что такое аландский бир сюру инсан özgeçmişlerini yollayabiliyor. Её гю бу бу сайтлер в её бири vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Дубай, сын сына, в настоящее время в настоящее время компания Ingleizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Бу Себепле, Бирлешик Арап Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta, Böylece yabancılar için Dubai dedeki uygun isşler de giderek çoğalmakta. Юрты да йени иш арамая башлацак оланлар илериде BAE'де ии ишл булмайы умбилирлер ве Басра Кёрфези бельгесиндеки чешитли üлкелер ябандчылар ичин йени эвлери галин гелебилир.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Эт яндан, хукук системы чериат хукукунун кати бир йоруму гиби базы серт кураллара дайанмакта ве не олурса олсун, бу кураллара уюлмакта. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor, Ialışmak için Абу-Даби вей Дубайе гелип йени бир хайата башлаян ябанчылар, кураллара уймакта зорлук чекиор ве кысе суре ичине, хапис цезасы алыорлар. Бу юзден BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar Япмак Ясак, Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse), расположенный в городе Пайлашамыйорсунуз.

Dubai'de işler

Дахасы, Дубай Макамлары базы дурумларда адалециз давранабилийор. Бирлешик Арап Emirlikleri hükümeti, ее заман сорустурма ачманы йолларыны арйор. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan Давышларда булунмасина асла изин верильмиёр. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Дубай и Абу-Даби hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor, Халбуки Дубаи Yerel Halkı Için нормальный уйгулама бу. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu size tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks işçilerinin açık bir şekilde yeni müşteri aradıkları гей барлар в гесе кулюплери желчь мец в ве совет BAE'nin ее мнение о том, что у нее есть вермеки, иди ягын оларак ачилыйор.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın her yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir, Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Дубай и Абу-Даби'деки яшам тарзы. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Эт яндан, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistani işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Keirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında šalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Также проверьте: многоязычные руководства для экспатов

Компания Dubai City в настоящее время предоставляет хорошие руководства для рабочих мест в Дубае. Наша команда решила добавить информацию для каждого языка для нашего Дубай экспаты, Таким образом, теперь вы можете получать руководства, советы и работу в Объединенных Арабских Эмиратах на своем родном языке.

Выберите действительную форму
50%
Нет приза
В следующий раз
Почти!
Fly Билеты
Виза в Дубай!
Нет премии
Не повезло сегодня
Почти!
Каникулы
Нет приза
Жилье
Получите свой шанс выиграть визу в Дубай!
Всего за $ 5 Почти каждый может подать заявку на участие в Дубайской визовой лотерее! Существует только два требования для получения визы в ОАЭ или Катарской визы: Используйте лотерею для получения визы Дубая, чтобы всего несколькими щелчками мыши узнать, имеете ли вы право на получение трудовой визы. Любой иностранный эмигрант, который не является гражданином ОАЭ, требует визу для проживания и работы в Дубае. С нашей лотереей вы выиграете Резидентская / Рабочая виза, позволяющая работать в Дубае!
Если вы выиграли Visa, вам нужно заплатить всего $ 5, а затем зарегистрировать свои данные.
0 пункты
$0.00