ෙලොංෙංගන් ෙප්ෙකර්ජන් ආසින්
ෙලොංෙංගන් ෙප්ෙකර්ජන් ආසින්
නොවැම්බර් 13, 2018
ශ්රී ලාංකික ශ්රමිකයන් සඳහා ඩුබායිහි රැකියා
ශ්රී ලාංකික ශ්රමිකයන් සඳහා ඩුබායිහි රැකියා
නොවැම්බර් 18, 2018
සියල්ල පෙන්වන්න

ඩුබායි හි ඉස්ලර් ඩුබායි සිටි සමාගම

ඩුබායි හි ඩුබායි බ්ලොග් අඩවිය
[ARForms_popup shortcode_type = 'popup' id = 101 desc = 'අප අමතන්න!' type = 'fly' position = 'left' height = 'auto' width = '800' angle = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

ඩුබායි ඉස්ලර්

ඩුබායි අයිලර්, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki iler. බු kategori genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. බර්ලෙසික් අරප් එමීර්ලික්ලෙරින්ඩෙ යර් ඇලන් şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel Bir bilgi kaynağıdır. Yabancılar için en uygun seçeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz? ඕර්ටා ඩොසුඩාකි çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. ඩුබායි yaakamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel Bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mhendisliğe kadar, ඩුබායි යබන්චලර් අයිසින් ඇගේ ටර්ලී කාරියර් ෆර්සාටා මෙව්කට්. යෙනී යබන්සි සියරෙටයිලර් ඩුබායි කෙසින්ලික් බර් අයි බුලබිලිර්. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. දහාසා, පුතා ඩෙරෙස් ප්‍රොෆියොනෙල් බිර් බාවුරු මෙක්ටුබු ඩා යස්මාලසනාස්. අයිරාකා අයි අල්ම් අජන්ස්ලරයිලා නාසාල් ඉලේටයිම් ගීසෙසිනිසි බිල්මෙලිසිනිස්. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. කාරියර් danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni zgeçmişler için beklemekte.

ඩුබායි ප්රාන්තය

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ඇල්කි යල්නාස්කා ටියුරිස්ට් වීසෙයිල් සයාරෙට් එඩියර්. ඇන්කාක් ෂෝ සාමන්, අයි බාවුරුසුන්ඩා බුලනාබිල්මෙක් ඉසින් සල්මා විජේසි ජෙරෙකියෝර්. බු යස්ඩන්, ඩුබායි çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada grmekten byük mutluluk duyacaktır. Ltfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

ඩුබායි සිටි Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda முற்ற ımcı oluyor. සිස් ඩි ඔන්ලාර්ඩන් බිරි ඔලූප්, යාසම් ටාසානාසා ඩිසිටිරෙබිලිර්සිනිස්. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. අයිරිකා, බාකා şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, මොන්ස්ටර් ගල්ෆ් ඩුබායි ve වෘත්තීය ජෙට්. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı Bir ekilde Dubai'de eşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

ජපන් ඩුබායි ඩීසී ඉස්ලර්

ඩුබායි ඩෙනියාන් ඇගේ යෙරින්ඩන් ජෙලන් යබන්චලර් අයිසින් උයිගුන් අයිලර් වර්. Artık iş aramayı bırakın ve irketimiz sayesinde bu frsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni Bir yaşam tarzına kavuşmalarında අංගනය ඔලුවෝර්. ඩුබායි කාරියර් යප්මාක්, යබන්කලර් අයිසින් ජෙරෙක්ටන් මාම්කාන්. බු ගෙරෙසින් බිලින්සින්ඩේ ඕල්ඩුමුස්ඩාන්, ඩැනියාන් ඇගේ යෙරින්ඩන් ඇඩේ කාබුල් එඩියෝරස්. Şe başladığımız gnden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motasyon sağlıyor. İş අරමයා යෙනී බාලයාන්ලාර් බර්ලෙසික් අරප් එමීර්ලික්ලෙරින්ඩෙ යර් ඇලන් şirketimize CV'lerini gnderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

ජෙනල් ඔලාරක්, බර්ලෙසික් අරප් එමීර්ලික්ලෙරි, අයි අරායන් යබන්චලරන් ඇනා හෙඩ්ෆ්ලරින්ඩන් බිරි. ඇන්කෝ බු අරප් ඇල්කේසි, බාස්රා කර්ෆෙසින්'නෙයාසන්දෙයර් අල්යෝර්. බු සෙබෙපල්, හින්ට්ලි ve පකිස්තානය yöneticiler için çok uygun Bir lokasyon. ඩුබායි වී අබුඩාබි, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. බු ඉකි şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. අයිරාකා, ඇල්කෙනින් රෙස්මි ඩිලි අරපියා. බු යස්ඩන් ඉලේරයිඩ් කටාර් වී සුඩි අරාබිස්ථානය 'යෙන්ල්මෙක් ඉස්ටෙයීන් ඇඩයිලර් අයිසින්, BAE iyi Bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken nemli Birkaç nokta var. Yeticneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda Birkaç rehber hazırladı. Ellzellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına marginımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer මෙම වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න

ජෙනල් ඔලාරක් BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, ellzellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı Birkaç detaylı rehber var. ඇන්කාක් යින් ඩි, ආ ğı ාඩා බු සයිට්ලර්ඩන් බසාලරනා ඩිසින්ඩික්. නෙ යසැක් කි, ස්ටෑන්ඩර්ට් බිර් සාලානන් බු සයිට්ලර්ඩන් çok ෆස්ලා şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük Bir oran. Üstelik oğu durumda, ප්‍රමාණය yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız nkü dünyanın her yerinde burçok dolandırıcılık şirketi var.

යයින් ඩි, ඩුබායි සිටි şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri Bir şans tanımalısınız çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi Bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. ඇන්කා ell සෙලිකිල් ඩුබායි, බැසිට් බිර් කොනුමා යා ඩා බාලාන්ත, බිර් අයි ටෙක්ලිෆයින් ඩැනෙබිලිර් වී බිර් ඇන්ඩා යර්ට් දන්ඩා ışalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; ඩුබායි යබන්චලාර් ඉසින් පීක් çok iş pozisyonu mevcut. අයිරිකා බු ඉලන්ලර් ප්‍රමාණය යෙනී බිර් බකා අ çııı සා ğ ලයාබිලිර්.

ඔබද?

BAEdeki iş srama sahara saha saha sahara

ඩුබායි හි ඉස්ලාමීය ගුවන් සේවකයෝ

ගල්ෆ් තලෙන්ත

ගල්ෆ් තලෙන්ත hakkında: Krfez bölgesindeki en iyi sitelerden buri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. ඇගේ ගොන් කර්ෆෙස් ඇල්කෙරින්ඩෙක්කි ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

බොයිට් hakkında: Orta Doğu'daki Bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden buri. ඕර්ටා ඩොසු වී හින්දිස්තානයේ යාන සාරා, ටොම් ඩැනියාඩන් යෙනෙටිකයිලර් සීවීලෙරිනි බු සයිට් ගන්ඩෙරියර්.

එඩරබියා

එඩරබියා හක්කන්ද: බු şirket en hızlı büyüyen şirketlerden buri. ඇනා හෙඩෙෆ්ලරි, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. අයිරිකා අයි අරයාන්ලාරා බාරාලේ රෙහ්බර්ලර් ඩි සුනුයෝර්ලර්.

ඩුබායිල්

ඩුබායිල් hakkında: බු şirket, ellzellikle ඩුබායි එන් එන්ඩෙ ජෙලන් ඉලාන් සයිට්ලරින්ඩන් බිරි. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 ylında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük Bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayısı her gün artıyor. හෙම් අයි අරයාන්ලර් හෙම් ඩි අයිවරෙන්ලර් අයිසින් ඕල්ඩුකා ෆයිඩාලා බිර් අරා.

මෝල්ස් ගල්ෆ්

මෝල්ස් ගල්ෆ් හක්කානා: Bu kariyer sitesinde arad anız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor හක්කන්ද: අස්ලන්ඩා බු ඉර්කෙට්, ඩුබායි වී අබුඩාබිදේකි iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. සයිටෙනින් ö සෙල්ලික්ලරින්ඩන් බිරි, අයි ඉලාන් යයන්ලන්යාන් ෆර්මාලරන් කුල්ලනාචලර් තාරෆැන්ඩන් පුන්ලානාබිල්මේසි. අයිරිකා, අයිලෙට්මා ඇලන්ඩා යක්සෙක් ලිසාන්ස් යප්මෝ ඔලන් ඇඩයිලර් බු සයිටේ කෙන්ඩිලරින් çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

වෘත්තීය ජෙට්

වෘත්තීය ජෙට් hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok ne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. අයිරාකා, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

ඩුබායි වෘත්තිය

ඩුබායි වෘත්තිය hakkında: Bu site, yenilikçi Bir iş arama portalı. ද්වාරය Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu syleyebiliriz. යෙනී ඔල්මාසානා රාමන් කසා සරේඩ් බේඊනින් එන් පොප්ලර් අයිආරාමා මෝටරලැන්ඩන් බිරි හැලීන් ජෙලෙසී කෙසින්.

රීඩ්

රීඩ් hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından buri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. ඇන්ගිලිස් වටන්දලාර් වී ඩියර් උලුස්ලාර්ඩන් ඇඩයිලර් බුරාඩන් යෙනී අයි ෆර්සැට්ලාරනා බාවුරුදා බුලුනාබිලිර්. අයිරිකා බු සයිටෙකි අයි ටෙක්ලිෆ්ලරි ඇන්ගිලිස් sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer Bir arama motoru.

ඇත්ත වශයෙන්ම

ඇත්ත වශයෙන්ම hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

නාක්රි

නාක්රි hakkında: ඩුබායි සිටි Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için නූක්රියා රෙහ්බර්ලරින්ඩෙ ඩි යර් වෙරියර්. වෙබ් අඩවිය yurt dndan başvuracak adaylar iin Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. යෙරෙල් පැසර්ලාරා යෙනලික් ටෙක්ලිෆ්ලර් ඩි ඩෙසෙන්ලි ඔලාරක් ගන්සෙලෙනියෝර්.

ලයිමොන්

ලියමොන් hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවිය inder topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

ඩුබායි හි ඉබ්මෙක්ද?

බර්ලෙසික් අරප් එමීර්ලික්ලෙරින්ඩේ, යබන්කලාර් ඉසින් ඇන්ගිලයිස් öğ රට්මන්ලිසින්ඩෙන් ඉසිලී කඩර් පෙක් çok කාරියර් ෆර්සාටා මෙව්කට්. ඇන්කාක් දහා අයියි අයිලර් අයිසින්, අරපයා çok ඉයියි කොනූයුයර් ඔල්මාලසානස්. අරපියා බිල්මියෝර්සනාස් යා ඩාර්ලි අයි ඩෙනයිමිනිස් යොක්සා, ඩුබායි ඩහා ඩක් බර් පොසිසොන්ඩා අයි බේලමනස් ඩා මාම්කාන්. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak අරපියා බිල්මේන්ලර් ඉසින් ඉස්තිඩාම් ඔලසාලේ මැලේසෙෆ් ඩෙක්.

Bir başka olumsuz y den de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. බු සෙබෙපල් ඇගේ ඇලන්දාන් බිර් සේරා ඉන්සාන් çzgeçmişlerini yollayabiliyor. ඇයගේ ගොන් බු සයිට්ලරින් ඇගේ බිරි වාසතසයිලා, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. ඔලුම්ලු ආඩාන් බකර්සාක්, ඩුබායි පුත් බර්කායි යෙල්ඩර් හස්ලා බයෙමෙක්ටේ ඇන්ගිලිස් බීඒඩෙකී ඇනෙම්ලි ඩිලර්ඩන් බිරි හැලීන් ජෙල්මෙක්ටේ. බු සෙබෙපල්, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

ඩුබායි ඩැකී

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden buri. Öte yandan, hukuk sistemi Şeriat hukukunun katı Bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uyulmakta. යබන්සා çalışanlar bu konuda skıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni Bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve ka süre içinde, hapis cezası alıyorlar. බු යස්ඩන් බීඒඊ, keslkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. බු ජෙරෙක්ටන් ෆයිඩාලා බිර් හිස්මෙට් වෙ සු ç ඕරානා අසල්ටෙයෝර්.

යයින් ඩි, ඩුබායි යෙනී යසැන්මි බාසා අර්නෙක්ලර් වර්. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten buriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

ඩුබායි ඉස්ලර්

ඩහාස්, ඩුබායි මාකම්ලාර් බාස් දුරුම්ලාර්ඩා ඇඩලෙට්සිස් ඩව්රානාබිලියර්. බර්ලෙසික් අරප් එමීර්ලික්ලරි හකෙමෙටි, ඇගේ සමන් සෝරුතුර්මා අමානන් යොල්ලාරේ අරියෝර්. YabancılarŞn eriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. ඔලුම්ලු යන්ඩන් බකර්සාක්, යබන්චලාර් ඉසින් බිර්කා ඉස්ටිස්නා යපාල්ඩෙනේ සයිලෙයිබිලිරිස්. අර්නසින්, ඩුබායි වී අබුඩාබි හෝටලරි çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. හල්බුකි ඩුබායි යෙරෙල් හල්කා අයිසින් සාමාන්‍ය උයිගුලමා බු. ඔස්ටලික් BAE'de renkli Bir gece hayatı da var. බු ප්‍රමාණය BAE'nin ඇයගේ යෙරින්ඩෙ උලුස්ලරාස් මෙටරිලරේ හිස්මෙට් වර්මෙක් අයිසින් යාගන් ඔලාරක් ඇලෙයෝර්.

ඩුබායි හි ඩුබායි නගරය

ඩැනියානන් ඇගේ යෙරින්ඩන් ජෙලන් යබන්චලාර් ඉසින් ඩුබායි pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. පීක් çok kişi, ellzellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. දික්කාට් එඩිල්මේසි ජෙරෙකන් ටෙක් නොක්ටා, ඩුබායි වී අබුඩාබිදේකි යාම් ටාසා. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, ඩුබායි yabancı yöneticilere kucak açmakta. ඩුබායි හවාලිමන්ලාර්, ඔටෙලර් වී ඔටෝමොටිව් සෙක්ටරේ බු කොනූඩා බා ç ෙකියෝර්. B Pakistantün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle ඩුබායි සියාරෙට් එට්මෙලරිනි වී යර්ට් දන්ඩා සල්මායා බ ma ලමාලරනා ටව්සි එඩියර්.

එසේම පරීක්ෂා කරන්න: විදේශිකයින් සඳහා බහුභාෂා මාර්ගෝපදේශ

ඩුබායි සිටි සමාගම දැන් ඩුබායි හි රැකියා සඳහා හොඳ මාර්ගෝපදේශ සපයයි. අපගේ කණ්ඩායම එක් එක් භාෂාව සඳහා තොරතුරු එක් කිරීමට තීරණය කළේය ඩුබායි විදේශිකයන්. එබැවින්, මෙය මනසේ තබාගෙන, ඔබට දැන් ඔබේම භාෂාවෙන් එක්සත් අරාබි එමීර් රාජ්‍යයේ මාර්ගෝපදේශ, ඉඟි සහ රැකියා ලබා ගත හැකිය.

ඩුබායි සිටි සමාගම
ඩුබායි සිටි සමාගම
සාදරයෙන් පිළිගනිමු, අපගේ වෙබ් අඩවියට පිවිසීම සහ අපගේ විස්මිත සේවාවන්හි නව පරිශීලකයෙකු වීම ගැන ස්තූතියි.

ඔබමයි

50% වට්ටම්
ත්‍යාගයක් නැත
ඊළඟ සැරේ
පාහේ!
ටිකට් පත් පියාසර කරන්න
නොමිලේ සීවී!
ත්‍යාගයක් නැත
අද වාසනාවක් නැත
පාහේ!
නිවාඩු දින
නැවත ආරම්භ කරන්න!
නවාතැන් පහසුකම්
නොමිලේ! - ඔබට අවස්ථාව ලබා ගන්න ඩුබායි හි රැකියාවක් දිනා ගන්න!

සෑම කෙනෙකුටම පාහේ ඩුබායි රැකියා ලොතරැයිය සඳහා ඉල්ලුම් කළ හැකිය! එක්සත් අරාබි එමීර් රාජ්‍යයට හෝ කටාර් රැකියා සඳහා සුදුසුකම් ලැබීමට ඇත්තේ අවශ්‍යතා දෙකක් පමණි: ඔබ රැකියා වීසා බලපත්‍රය සඳහා සුදුසුකම් ලබන්නේ නම් ක්ලික් කිරීම් කිහිපයක් සමඟ සොයා ගැනීමට ඩුබායි වීසා ලොතරැයිය භාවිතා කරන්න. එක්සත් අරාබි එමීර් රාජ්‍යයේ නොවන ඕනෑම විදේශිකයෙකුට ඩුබායි හි ජීවත් වීමට හා වැඩ කිරීමට නේවාසික වීසා බලපත්‍රයක් අවශ්‍ය වේ. අපගේ ලොතරැයිය සමඟ, ඔබ ජයග්‍රහණය කරනු ඇත ඩුබායි හි වැඩ කිරීමට ඔබට ඉඩ සලසන පදිංචිය / රැකියා වීසා!

ඔබ ඩුබායි හි රැකියාව දිනන්නේ නම් ඔබේ තොරතුරු ලියාපදිංචි කළ යුතුය.