Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
November 13, 2018
Mabasa muDhailand kuSri Lankan Workers
Mabasa muDhailand kuSri Lankan Workers
November 18, 2018
Ratidza zvese

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai Blog for Expats - Dubai'de işler
[ARForms_popup Shortcode_type = 'popup' id = 101 kubur = 'Bata Us!' mhando = 'kubhururuka' chinzvimbo = 'kuruboshwe' kukwirira = 'auto' wide = '800' angle = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Inzira yeUnited States, Bhuku rezvematongerwo enyika rinofanirwa kubhadharwa 2019 yılında Dubai'deki işler. Bhuku rekushandisa rekushandisa pane dzimwe nzvimbo dzeDzidziso dzeDzidziso dzeDzidziso dzeIndaneti. Birleşik Arap Emirlikleri'nde VUV Alan şirketimiz, burada ndiye başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir Marungur kaynağıdır. Isinganisi yega yega yega yega yekare inofanirwa here? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair enyikaki kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Istanbul yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı vairetçiler Dubai muchengeti webha bulasir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, son derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl letişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle vairet ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin en. Ekibimiz si burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl i bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan bir egu, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizini Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Wa'u dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı akalayın. Profesyonel mashanu uzman ekibimiz, özellikle Yurt dışında çalışmaya Yeni başlayacak olanlara, BAE'de Yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriororlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, i arayan yabancıların ana hedeflerinden bir. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan iyo komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bhuku rino rakagadziriswa uye rinotarisana nemunhu uyu ari mukana wekare. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BSN is in the process.

Ne var, BAE'yi ilk defa vairet edecek olanların dikkat etmesi ve ugulaması gereken vor birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, siin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Özellikle of Yeni yöneticilerin Dubai'de ndiye aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde ndiye fırsatları wakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Neezık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Mga Kasugtanan sa Paggamit Patakaran sa Privacy Ang Gusto Mong Setting Üstelik çoğu durumda, Istediğiniz şirket olmayabiliyor vashanu ndiye tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı mambo var. Başvuru mektubunuzu ve Cv'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli Olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai City şirketi si güvenilir siteleri denemeni için teşvik ediyor. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu şünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bir na Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir naa yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam çok faydalı olacaktır; Izvozvi ndinoziva kuti ini ndakatora mhepo. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Gulf Talent

Gulf Talent hakkında: Körfez bölgesindeki in this site is a generic olarak, gerçekten is a posiyonallar. Her gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak in iyi iş arama sitelerinden bir. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden cig. Ana hedefleri, yega yega yeh arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle In the end of the day you will find it. VEE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popurlarite kazandı ve siteye eklenen iş ilışıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Monster Gulf

Monster Gulf hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye erorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki Iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Izvozvi zvinogona kunge zviripo, ich ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Career Jet

Career Jet hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan bir ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, Bhuku reEngesi rinofanira kuendeswa kune imwe nzvimbo. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Dubai Careers

Dubai Careers Hakkında: Bu site, yenilikçi bir iş arama portalı. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, uye mwanakomana wake anogadzira zvekare zvekare. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından bir haline geleceği kesin.

Reed

Reed Haikında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından bárká birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş illarlar de içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Zvechokwadi

Zvechokwadi Hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon čeži ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııışıııııııııııııııııııııı Suudi Arabistanan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai 'iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, ichin İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai eta düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Kuwait bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, i sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Bhuku rino rakagadziriswa rinoshandiswa pakuratidzika kwejeri. Her gün bu sitelerin her cigarette vasıtasıyla, onlarca yeni aday vaşvuruda varunuyor. Unofanirwa kuAustralia, iwe unofanirwa kuverenga nezvekutaridzirwa kweZvinyorwa zveBhuku reDzidziso dzeBhuku reDzidziso dzeVanzvimbo dzeDzidziso dzeBhuku reEuropean. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki iga günükı giderek çığalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de işler bulmayı bölgesindeki çeşitli ülkeler ülkeler için yeni evleri haline gelebilir.

Inzira yekushambadzira yekushambadzira?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden cig. Kana uchinge uchitaura, iwe unofunga kuti iwe unofanirwa kukubatsira kuti ugare uine hupenyu huno huri huno, huri nani huno. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Arab'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai yere yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes ichin his derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook utan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (ega karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubaï makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, her zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla zvesei verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai ve Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Mutengo wekugadzirisa matanho, Doğru Avrupalı ​​inoita zvekutsvaga mukutarisa kune meni yekutengesa nyika yega yega yega yega yega yega yega yega yega yekutarisa BAE'nin her yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın her yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dedicated to you in Dubai, Dubai's Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. VEY'III isingarangarirwi neyaini, vanozoita kuti vaone nezvekushandiswa kwekare. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistani işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dunhu rekuenda kune imwe nyika inotarisana nehupfumi.

Uyezve Tarisa Pa: Multilanguage Guides for Expats

Dubai City Company ikozvino inopa mazano akanaka eMabasa mu Dubai. Dare redu rakasarudza kuwedzera ruzivo rwemutauro mumwe nomumwe wedu Dubai expats. Saka, mune izvi mupfungwa, iwe zvino unogona kuwana mazano, mazano uye basa muUnited Emirates nemutauro wako.

Dubai City Company
Dubai City Company
Kugamuchirwa, ndinokutendai nekushanyira webhusaiti yedu uye nekuve mushandisi mutsva wemabasa edu anoshamisa.

Leave a Reply

50% Discount
Hapana mubayiro
Nguva inotevera
Almost!
Kubhururuka Matikiti
Mahara CV!
Hapana Mubairo
Hapana rombo nhasi
Almost!
Mazororo
Post Resume!
pokugara
Zvemahara! - Tora mukana wako kuti kuhwina Jobho muDubai!

Vanenge munhu wese anogona kunyorera kuDubai Job Lottery! Pane izvo zviviri chete zvinodiwa kuti munhu akwanise kuwana UAE kana Qatar Basa: Shandisa iyo Dubai Visa Lottery kuti uwane kunze kwekungodzvanya mashoma kana iwe uchikwanisa basa reVisa. Chero expatency yekune dzimwe nyika, asiri UAE yenyika, inoda visa rekugara kuti ugare uye ushande muDubai. Nerotari yedu, iwe uchahwina iyo Kugara zvakare / Basa rekuona rinokutendera kuti ushande muDubai!

Kana iwe uchikunda basa muDubai iwe unofanirwa kunyoresa ako ruzivo.