Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
Nëntor 13, 2018
Punë në Dubai për Punëtorët Sri Lankan
Punë në Dubai për Punëtorët Sri Lankan
Nëntor 18, 2018
Trego të gjitha

Dubai'de işler - Kompania e Qytetit të Dubait

Dubai Blog për Expats - Dubai'de işler
Na kontaktoni!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Bu kategori genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emiratet e Bashkuara të Amerikës e kanë të drejtën e tyre për të marrë pjesë në aktivitetet e tyre, duke përfshirë edhe ato që kanë të bëjnë me të drejtat e njeriut. A keni ndonjë koment në lidhje me këtë çështje në lidhje me shqetësimin e tij? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Anak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai është një qytet i vogël që ka nevojë për një jetë të re.

Përfitimet e vendosura në sallën e mbledhjes, Dubai'de yabancılar için e saj të hershëm kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ndërkohë që në Dubai ka një lidhje të ngushtë me njëri-tjetrin, kjo është një ndjenjë e keqe e krizës. Dahası, bir derece profesyonel bir başvuru mektubu nga yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, keylkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Sidoqoftë, ajo është e gatshme për të bërë një udhëtim të lirë. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamam okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sisi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Qyteti Dubai Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş posisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; Gjergji Bayt.com, Përbindësh Gjirin Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar saysesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın saj yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artikuj që kanë të bëjnë me të drejtën për të shprehur mendimin e tyre në lidhje me njëri-tjetrin. Profesyen e ve imen ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'ja kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. Bëni komentin tuaj të preferuar, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivimi sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emiratet e Bashkuara Arabe janë të interesuar për CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, i ariu i yabancıların ana hedeflerinden biri. Çёtuu bu Arap ülkesi, Basra Krufezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokacion. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudit Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde bir derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudit Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken vetemli birkaç nokta var. Yéneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Çelësi i yeni i yeneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emiratet e Bashkuara Arabe yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni për shkak të shkeljes së rregullave të rrymës. Përsëri, ju duhet të merrni një bazë të dhënash. Në këtë faqe ju keni mundësinë për të gjetur të drejtën mjekësor që janë duke pritur për ju për të zgjidhur problemet tuaja. Mënyra më e mirë për të marrë% 2-% 3 është më shumë se një herë. Shtypur nga koha, madhësia e yllit të verdhë, dhe në qoftë se njëri prej tyre nuk është i pranishëm, ai duhet të marrë një vendim të tillë. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai City do të zhvillojë aktivitetet e saj për të gjetur një biznes të ri. Në këtë faqe interneti ju keni mundësinë për të gjetur të drejtën mjekësor që janë duke pritur për ju për të zgjidhur problemet tuaja. Neglizhencë mjekësore Ata të ju lënduar. Kendinizi bir dhe Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çeku u özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir dhe teklifine dönüşebilir ve bir dhe yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. Aksesimi i motorit të gjeneratës së tanishme të yeni dhe arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar madhësia yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE është i gatshëm për të blerë Dubai'de işler

Talenti i Gjirit

Talenti i Gjirit hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Zonja e saj ndodhet në rrethin e saj ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık poziciononlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site thotë se në Dubai do të jetë buldoz.

Bayt.com

Bayt Hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Përndryshe, ju jeni në kërkim të një vetëvrasjeje që ju pëlqen më shumë. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm děnyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, që nga koha e jetës së përditshme, është e mundur. Google do të jetë në kërkim të faqes sonë të internetit, pek çok dhe varfër. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Kontrollo 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri buddy bir popularite kazandı ve siteye eklenen işını sayısı her gün artıyor. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Përbindësh Gjirin

Përbindësh Gjirin hakkına: Të gjitha faqet e internetit janë të hapura për të dhe për të përmirësuar çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, i cili do të nënshkruajë një firmë të rekrutuar puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Karriera Jet

Karriera Jet hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet si dhe bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Dubai Karriera

Dubai Karriera hakkında: Në vend, yenilikçi bir iş arama portalı. Portal Akılı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani bir derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en populer dhe arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Kallam

Kallam hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük i a arama motorlarından bir dhe Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları nga içeriyor. Arnavutça ka qenë e gatshme të marrë pjesë në një konferencë për shtyp dhe në mbledhjen e saj të parë. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya shkel bir arama motoru.

Me të vërtetë

Me të vërtetë hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket saj geçen gün daha nga büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan dhe ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler nga düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok populer çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suedia Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Njëkohësisht, unë kam qenë i gatshëm, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da stillerli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'da daha düşük bir pozisyonda dhe nga mümkün. Ky artikull do të thotë që ju keni të drejtë për të hyrë në Dubai, ju mund të blini një pako më të mirë Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Në bazë të një viti më parë, buxheti do të fillojë më pas dhe do të jetë më i lartë. Bu sebeple saj alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Në sajë të saj bu sitelerin her biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai bir birkaç në yıldır hızla büyümekte ve Arnavutça BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Në këtë mënyrë, sistemet e hershme të hershme të hershme të kohës së lirë, ju mund të bëni një udhëtim të gjatë në një mëngjes të gjatë. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, të cilat janë të vendosura në mënyrë të pacaktuar, në përputhje me dispozitat e Ligjit për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut. Ky libër do të thotë që ju keni hyrë më shumë në lidhje me orarin tuaj.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Turistler Yabancı yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için bir derece katı. Më pëlqen një listë më të mirë të Facebook-ut në llogarinë tuaj yapmak yasak. Kamuya është një yerlerde që ruhsatsız olarak alkol kullanmak keshtu yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai nuk është i / e interesuar për adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, i saj i ngushtë i ngushtë i açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu nuk është në gjendje të mbajë, dhe të bëjë një punë të pastër për të ngrënë. Örneğin, Dubai hotelierët në Abu Dhabi mund të jetojnë në një mjedis të qetë. Halbuki Dubai është një vend i qetë në qytetin e zakonshëm bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı nga var. Bu madhësia tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seksi iççilerinin bir birra i ri yeni müşteri aradıkları gay barlar ve gece kulüpleri bile mecut ve bu tip yerler BAE'nin saj yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın her yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, ellzellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai në Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai është një yen açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Büne bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'i ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Gjithashtu Kontrollo On: Guides Multilanguage për Expats

Kompania Dubai City tani ofron udhëzues të mirë për Jobs në Dubai. Ekipi ynë vendosi të shtojë informacion për çdo gjuhë për tonë Dubai emigron. Pra, me këtë në mendje, tani mund të merrni udhëzime, këshilla dhe punësim në Emiratet e Bashkuara Arabe me gjuhën tuaj.

Kompania Dubai City
Kompania Dubai City
Mirësevini, faleminderit që vizituat faqen tonë të internetit dhe u beni përdorues të ri të shërbimeve tona të mahnitshme.

Lini një Përgjigju

Ngarko CV