Rekrutimi në Dubai
Punë Quikr në Hyderabad, Mumbai dhe Chennai
Shtator 28, 2018
Shell Karriera
VACANCY HAPUR NË SHELL UK
Tetor 29, 2018
Trego të gjitha

Karriera e Airlines Emirates - Ngarko Rifilloni sot!

Emirates Airline Karriera
Na kontaktoni!

Emiratet Airlines Karriera

Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me një Kompania Dubai City udhëzues. Në përgjithësi, ne po shkruajmë për konkurset globale të vendeve të punës në Airways. Dhe meqë ju uleni në faqen tonë. Ju duhet të vizitoni seksionet e kompanisë sonë. Lexoni informacionin tonë për punë. Dhe shikoni se si ekipi ynë i HR mund t'ju ndihmojë të merrni punë sot. Epo, punësimi do të thotë që një sektor ajror në rritje të shpejtë. Definitivisht mund t’ju ​​punësojë. Më të mirat e kompanive janë me më shumë se çmime ndërkombëtare 400 për përsosmëri. Dhe niveli i tyre është mjaft i vështirë për tu grisur. Në anën pozitive, shumica e firmës nuk e arrijnë ky status pa emigrantët ndërkombëtarë. Për shembull, një forcë punëtore e klasit botëror nga India dhe Pakistani.

Ndërsa punoni në një aeroport apo edhe aeroplanët. punëtori i ri do të mësojë shumë aftësi të reja. Dhe natyrisht, të gjithë do të jenë të rëndësishëm. Yeardo vit, Emirates drejtuesit e karrierës aeroplanët. Definitivisht feston kohën e bashkimit në kompani. Sepse pasi që ju bashkoheni në kompani. Sigurisht që shënoni stilin e jetës tuaj. Nuk funksionon vetëm. Sepse është një proces afatgjatë. Për shembull një çerek takimesh në të gjithë globin. Në anën pozitive, suksesi dhe rritja e jashtëzakonshme. Për shembull, Etihad dhe Qatar Airways po kalojnë në mënyrë të jashtëzakonshme. Nga ana tjetër, grupi i Emirateve çdo vit. Sigurimi i raporteve se ata kanë një fitim në rritje prej disa miliarda. Dhe duke ecur përpara, për vitet e ardhshme financiare.

Bashkimi me kompanitë më të mira ajrore

Bën një karierë me një organizatë ajrore ia vlen ?. Qasja e tyre dinamike si kërkues i punës në Emiratet apelon për ju ?. Nëse përgjigjja juaj është po ?. Ne ju mirepresim profilin tuaj në kompaninë tonë në Dubai. Për më tepër, ju inkurajojmë të mësoni më shumë rreth çështjeve tona Dubai Ndërmarrja e qytetit. Në përgjithësi ka kaq shumë mundësi interesante të karrierës. Për shembull, mund të vizitoni Qendra e Karrierës së Grupit të Emirateve. dhe Seksioni i punëve në Arabinë Arabe.

Pra, ne presim t'ju ndihmojmë. Sepse ne jemi në nivelin më të lartë rreth kompanive. Duke punuar në firmat e kompanive ajrore. Ju do të keni nevojë që një kompani në përgjithësi të flasë mjaft të sigurojë një punë. Ka disa kompani të emigrantëve që punësojnë. Dhe me këtë në mendje, ju mund të bashkoheni me disa firma. Ekziston një listë e kompanive që kemi krijuar. Dhe bashkimi me ta do të jetë një ide shumë e zgjuar për punëkërkuesit. Kështu që, nëse jeni duke marrë punë nga firmat e Airlines, do të jetë një fillim i mbarë. Ne po ofrojmë këto punë përreth Emiratet e Bashkuara Arabe. Për më tepër, Indonezi, Kuvajt dhe madje edhe në Singapor. Për sa kohë që po ndihmoni kompanitë të rriten dhe të marrin rezultatet.

Filloni me stafin tokësor të Jet Airways Careers

Për të filluar karrierat e linjave ajrore në Emiratet. Mos harroni duhet të keni shumë përvojë. Sidomos për Ndërkombëtare punë në rrugë ajrore. Si dhe Lindja e Mesme dhe Azia. Nga ana tjetër, në Evropë dhe kompanitë amerikane ofrojnë mbështetje dhe trajnim të plotë. Ne përmendim personelin e terrenit të Jet Airways Careers si mënyra më e shpejtë për të marrë punë. Për momentin ata kanë disa punë për t'u aplikuar. Përfaqësuesit tanë të burimeve njerëzore. Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me një Dubai Qyteti Company. Ne fuqimisht ju këshillojmë që të filloni punën Arline atje.

Jet Airways Stafi i terrenit të karrierës - Bëhuni punonjës me këtë firmë!

Kompanitë më të mira në fluturime për të punuar
Air Arabia dhe Katari, Singapori dhe Etihad
Air India dhe puna e ekuipazhit të kabinës - karrierat e kompanisë ajrore të Emirateve

Ngarko CV për karrierën FlyDubai dhe Kuwait Airways Karriera. Për më tepër, Singapore Airlines dhe shumë organizata të tjera punësimi. Në përgjithësi, firma jonë e burimeve njerëzore është këtu për t'ju ndihmuar. dhe të merrni punë të mahnitshme mundësi në rajonin e Gjirit ose në Lindjen e Mesme. Ne kemi shumë vende të lira për punëtorët ndërkombëtarë dhe drejtuesit e lartë. Po ashtu duke siguruar shërbime për kërkim të vendeve të punës nga India dhe Pakistan. Në anën pozitive dhe madje edhe Katari dhe Punëtorë të Arabisë Saudite po godasin ekipin tonë të menaxhimit. Pra, ju lutemi të postoni të rinisë në kompaninë tonë ose të punësimit kompanitë më poshtë dhe të presin për punë të mahnitshme për të ardhur dhe filloni të jetoni ëndrrën Airline. Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me një Kompania Dubai City është duke pritur për ju!.

Dubai City Company - karrierat e kompanisë ajrore të Emirateve

Ngarko CV në karrierat e FlyDubai dhe Karrierat e Kuwait Airways. Ne jemi këtu për të të ju ndihmojë të merrni mundësi të mahnitshme pune në Lindjen e Mesme. Karriera e linjave ajrore të Emirateve me një kompani të qytetit të qytetit tani po fillon intervistat në internet. Ne kemi shumë vende të lira për punëkërkues ndërkombëtarë. Si dhe njerëz nga India dhe Pakistani dhe madje edhe nga Katari. Rifilloni në kompaninë tonë ose kompanitë më poshtë.

Dubai Kompania e qytetit dhe Lista e kompanive të punës!

Linjat ajrore më të mira në botë për të punuar!

Një nga organizatat më të mira për të punuar në botë. Shtë për të punuar për kompanitë Airlane. Në anën negative, nuk ka linja ajrore më të këqija në botë. Sepse ne jemi duke i përdorur ato gjatë gjithë kohës. Pra, shënuesi lëviz gjithmonë. Me këtë në mendje, kompanisë sonë i është zbuluar kompanitë e fluturimeve për të punuar. Dhe çfarë kompensimi ose rroga dhe ku mund të merrni intervista në këmbë. Në përgjithësi, disa prej tyre janë befasues që kërkojnë punë. Shumë kompani janë punësimin në Lindjen e Mesme.

Pra, çfarë mund të bëni me këtë seksion. Punësimi i gjashtë vjetor i kompanisë ka nevojë për informata. Goditi informacionin bazë për ofertat e industrisë së industrisë ajrore. Për më tepër, bazuar në cilësinë e shërbimit. Një person mund të kontrollojë nëse është e vlefshme për të marrë një punë në kompaninë vëren. Nga ana tjetër, ju mund të shihni një performancë në punë. dhe ku të aplikohet edhe si një punëtor filipinas. Për më tepër, kërkoni përpunimin për punë nga jashtë. Dhe në mënyrë që të kontrolloni se çfarë është e nevojshme për punën në rezultatin e përgjithshëm. Me këtë kompani karriere të kompanisë ajrore Emirates. Vetëm një tip për ju ata po punësojnë punëtorë rusë.

Linjat ajrore më të ranguara provojnë se ofrojnë punë më të mira. Dhe me këtë në mendje, ne po flasim për paga. Për më tepër, shërbimi ndaj klientit është çelësi kryesor për këto punë. Pra, ju nuk keni nevojë të jepni CV-në luksoze për ta bërë atë të drejtë. Të gjithë ju duhet të bëni është vetëm të klikoni në foto. Pastaj shkoni poshtë për të parë Katarin, Kuvajtin dhe Singaporin me Emiratet e Bashkuara Arabe. Linjat ajrore më të mira në botë për të punuar për karrierën e linjave ajrore të Emirateve. Dhe ne renditëm në mënyrë të lehtë për të lundruar sipas renditjes së përgjithshme të tyre të punës.

Karriera më e mirë e Airways në të gjithë botën!

Më poshtë keni një shkurtore të kompanive duhet të dërgoni CV-në tuaj. Dhe duke pasur parasysh këtë, lëvizni poshtë dhe do të shihni shumë më shumë përshkrime. Pra, karriera e linjave ajrore të Emirateve nëse ato janë të përshtatshme për ju. Ju mund ta menaxhoni veten me aplikacionin e shpejtë në internet. Shpresoj se do të merrni rezultate pozitive në karrierën e linjave ajrore të Emirateve me një kompani Dubai City. Klikoni më poshtë në emrin e kompanisë dhe lidhjen e aplikacionit.

Pse vlen të aplikoni për karrierën e kompanisë Emirates Airlines?

Këto ditë, shumë punëkërkues. Looking për punë të larta paguese. Dhe vetëm kompanitë më të mëdha po e sigurojnë atë. Mundësitë më të mira të Karrierave Airlines 10 Emirates Airlines. Janë lehtësisht mbi $ 150,000 në vit. Kompania Dubai City po punëson gjithashtu drejtues. Për më tepër, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar. Në fakt, Emiratet vijnë e madje fluturojnë Dubai. Ekipi ynë mezi pret duke ju ndihmuar të ndihmoni të bëheni punonjës të tyre. Sepse në të tyre biznes është të merrni sa më shumë njerëz që munden. Në përgjithësi, gjetja e punëve të mahnitshme po merr kohë. Në më shumë se 80% të karrierave të Airlines. Do t'ju duhet të mësoni shumë aftësi. Një nga shembujt është aftësitë e shërbimit ndaj klientit dhe drejtuesit financiarë. Si dhe me burimet njerëzore. Kështu që qindra kompani potenciale kush mund të punësojë ju do të duhet të stërviteni ju.

Por ne do të zgjedhim vetëm disa prej tyre. Sepse ne e dimë se nëse do të shkosh së bashku me 20 ose 30 të lartë të tyre. Dhe në këtë mënyrë tuajat shanset për të gjetur një punë në Dubai do të rriteshin. Dhe si ne vend kompanitë më të mira. Nuk ka tronditje se më e mira është e bazuar në Lindjen e Mesme. Sigurisht që në Katar Arabia Saudite Shtetet e Bashkuara gjithashtu. Emiratet ajrore karriera me një kompani Dubai City do të jetë marrëveshja juaj kryesore.

Stili i jetesës dhe niveli i punës

Si një punonjës i mundshëm në këtë lloj ndërmarrjesh. Ju mund të gjeneroni të ardhura të mëdha dhe të filloni një jetë të mahnitshme. Kursimet tuaja do të jetë padyshim në rritje dhe kostoja e jetës do të ulet. Shtë e vështirë të thuash se cilat kompani janë të mira. Sepse të gjithë ata që ofrojnë shërbime të mahnitshme për klientët e tyre. Si dhe punonjësit dhe niveli i Menaxhimit të kulturës së korporatës. Pra, le të fillojmë nga punët themelore.

Kompania Dubai City në një shumë shkurtim i shkurtë për punëtorët. Duke ju treguar nivelet më të mira të biznesit të Airlines. Nga qasja e re për investitorin e biznesit. E gjithë kjo është për punëkërkuesit. Vetëm një nivel i këtij biznesi janë ndryshimet. Shikoni më poshtë për seksione të ndryshme. Për veten tuaj duke shpresuar se ju do gjeni pak më shumë për këtë lloj biznesi.

Karakteristikat themelore të Airline në Emirates

Do të habiteshit. Rreth sa do të fitonit ndërsa punoni në punë të nivelit të hyrjes. Sidomos me Airline punët e makinave. Pra, në përgjithësi, vendet më të lira të punës që mund të gjeni janë në qytetin e bukur Dubai. Janë pastrimi i punëve, mirëmbajtja e shtëpisë si dhe shërbimi i klientëve. Dhe duke pritur për klientët salespeople njerëzve. Në të vërtetë, personeli bazë i shërbimeve të klientit është i mirë për të shkuar. Nga ana tjetër, ju shfletoni një mënyrë pak më të mirë. Ata janë punët me shitjen e biletave dhe punonjësit e sendeve të përgjithshme. Si një kompani ajrore që shitet zyrat dhe menaxhimin e zyrave.

Për shembull, mund të merrni veten dhe të filloni të shisni shërbime online. Vetëm anën pozitive në internet ka qenë në rritje. Pra, do të keni një vend i mirë dhe i këndshëm për të punuar. Pra, le të supozojmë se ju mund të punoni në zyrë. Dhe në afat të gjatë, ju mund të jeni një anëtar i ri i stafit. Për shembull, filloni të vendosni shërbime shumë bazë. Shume mire mundësitë e punësimit në nivelin e hyrjes e punëve janë marrë me qira makina. Sepse tani Airlines kompanitë që punojnë me firma të tjera në Turqi.

Punët e nivelit të hyrjes brenda Industrisë

Ka mbi njëqind shërbime për secilën prej tyre kompanitë që mund të punoni. Një nga shembujt e kësaj është duke u shërbyer të tjerëve të rritur në shumicën e rasteve është puna e punës. Thjesht sepse është kaq e vështirë për të bërë që jo të gjithë do të përfitojnë për ta bërë këtë. Pastrimi i tavolinave dhe nxjerrja e plehrave. Ose edhe polish dysheme. Kjo është punë që mund të presësh një nivel të hyrjes. Sigurisht, nëse keni një arsim të mahnitshëm, mund të filloni si menaxher trajnimi. Dhe duke pasur parasysh këtë, paga juaj do të rritet ngadalë. Por do të jeni në gjendje të përballoni një gjë shumë të mirë. Sidomos me pagat në qytetin Dubai në Abu Dhabi. Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me një kompani të qytetit City patjetër që ia vlen të shkoni.

Punët e mesme të menaxhimit të menaxhimit

Niveli tjetër pas nivelit të mesëm bazë mundësitë e menaxhimit. Dhe në këtë lloj pune, ju jeni një situatë në rregull. Por keni nevojë të rritet për punë në Dubai. Për shkak të industrisë së aviacionit. Do të rritet dhe pastaj do të pres që të rritet në të ardhmen. Kështu që ata do t'ju japin këtë pozicion për 4 rreth viteve 10. Dhe të ndihmoj që të arrish. Çdo dispozitë që ju duhet të shërbeni edhe konsumatorëve. Sepse do të jesh midis nivelit të hyrjes dhe menaxhmentit të lartë kështu që. Duhet të raportoj në bordet e drejtorëve. Si dhe menaxherët e burimeve njerëzore, menaxherët e marketingut, drejtorët e operacionit. Të gjithë ata njerëz do të kontrollojnë detyrat tuaja. Dhe duke ju ndihmuar të vraponi gjatë ditës. Ne anen tjeter, njerëzit nën mbikëqyrjen tuaj do të thoshte. Do të duhet të jetë i menaxhueshëm nga ju. Pra, janë ndërrime të gjata kohore.

Menaxherët në Industritë e Aviacionit

Pra, le të supozojmë se ju do të punoni orë 8. Dy të tjerë që ju merrni në kompaninë ajrore të shtëpisë do të shpërbleheni. Më shumë se 80% e menaxherëve në Industritë e Aviacionit. Arritja e pozicioneve të nivelit drejtues brenda 10 viteve. Sepse shumica e kompanive janë krenare për këtë. Ai drejtor i ri fillon në nivelin e hyrjes. Disa prej tyre madje vunë në dukje reklamat. Se zëvendëspresidenti i tyre. Filloni si asistent klinik në këtë firmë. Pra, pa marrë parasysh se çfarë pozite për të provuar veten. Dhe nuk është pa marrë parasysh se nga keni ardhur nga Pakistani. Për më tepër, Afrika e Jugut ose Arabia Saudite. Ose madje edhe Filipinet të gjithë njerëzit që kanë një shans me Airline mundësitë e karrierës në industri.

Nivel i lartë i Menaxhimit të Karrierës

Shumë kompani në të gjithë globin. Janë në fakt sigurimin e akomodimit për punonjësit e tyre. Bileta fluturuese në shtëpinë e tyre nëse janë të huaj. Edukimi për fëmijët. Dhe e mahnitshme ju transferoni jetën duke qenë. Përveç kësaj, për të marrë ju në lidhje që do t'ju ofrojë një kompjuter portativ dhe makinë sportive. Pra, karrierat e Airlines janë të mira për të shkuar dhe vlerë për të pritur. nëse ti zëvendësoni veten me BMW. Ose edhe me një Bentley. Dhe shtëpi me madhësi të mesme me pishinë. Duhet thënë, ai person e njeh biznesin. Nga ana tjetër, nëse ju pëlqen të përparoni edhe më lart. Per nje CEO ose ekziston madje një nivel më i lartë se ai. Shtë niveli i investitorit. Dhe ka një vend ku njerëzit në të vërtetë fluturojnë aeroplanët. Drejtuesit e automjeteve me drejtime VIP dhe madje kanë helikopterin e tyre.

Punët dhe pilotët e pilotëve ajrorë

Pra, nëse po kërkoni një punë me një pishinë të madhe. Dhe një mënyrë jetese të mahnitshme si Millioners. Ju gjithmonë mundeni merrni atë në Dubai Company. Ka disa të huajt që marrin një punë rreth globit. Dhe largimi nga niveli shumë i mirë i jetës. Me këtë në mendje, ne po flasim Indians dhe pakistanez. Pra, nëse keni ardhur nga ky vend. Ju patjetër që duhet të merrni një punë të lartë drejtimi. Sepse nga ana tjetër, nëse po kërkoni mënyra më të mira për t’u rritur. Mund të bëhesh edhe një pilot. Ekziston një nivel tjetër i të moshuarve punët e menaxhimit në industrinë e avionëve. shumë vende të lira të punës përreth globit. Për shembull, një pilot i lartë bën ton para. Ose menaxheri i operacionit, si dhe menaxher i distriktit. Janë të dyja duke bërë para të mira në Lindjen e Mesme ?. Kjo sigurisht u lejon atyre të ngasin një makinë të mirë.

Investitor biznesi dhe pronarë të linjës ajrore

Në këtë seksion që është një sasi e madhe parash. Shumica e investitorëve të biznesit dhe pronarëve të industrisë ajrore që janë miliarderë. Dhe sigurisht, ka një të madhe ndryshimi kombëtar. Shumë amerikanë, si dhe kanadezë. Për më tepër, arabët nga Emiratet e Bashkuara Arabe. Me investitorët e Lindjes së Mesme në përgjithësi. Menaxhimi i këtij lloj biznesi. Edhe Lartësia e Tij Shejh Mohamed bin Rashid që ka një pjesë të kësaj. Dhe sigurisht shumë para në ky lloj biznesi. Për shkak të ekspozimit të saj në biznes ndërkombëtar. Të gjithë e dinë atë dhe duke fituar para. Numri i njerëzve është duke punuar atje është informacion i klasifikuar. Dhe ne as kemi ditur se sa po bën kjo biznes. Këtë e dinë vetëm përqindja e njerëzve që punojnë për qeverinë në një mënyrë të duhur.

Agjentët po bëjnë biznes para

Pra, vetëm për të bërë një investitor biznesi në këtë lloj biznesi. Duhet të keni biznese të ndryshme në të kaluarën. Shumë njerëz as nuk e njohin personalisht. Dhe me siguri se sa këto njerëz po bejne Vetëm përqindja e njerëzve të thirrur për qeveri e di se si funksionon e gjithë kjo. Pra, vetëm për t'u bërë investitori i biznesit në llojin e biznesit. Padyshim, do të duhet të keni biznese të ndryshme në të kaluarën. Për shkak të investim struktura. Sigurisht, punojnë në këtë lloj marrëveshjeje. Duhet shumë përvojë. Por ju duhet të siguroni qeverinë dhe titujt dhe investitorët e tjerë privatë që ti je personi i duhur.

No.1 Karriera e Grupit të Emirateve

Grupi Emirates po punëson punëkërkues. Epo, deri më tani kjo kompani është firma më e madhe. Dhe duke pasur parasysh këtë, ia vlen të merrni një ofertë pune prej tyre. Emiratet janë një grup ndërmarrjesh. Pra, për sa kohë që aplikoni menjëherë. Do ta keni aplikimin tuaj me disa kompani. Në afat të gjatë, do të jetë e vlefshme. Kjo kompani në përgjithësi është kompania më e mirë në Emiratet e Bashkuara Arabe. Momenti që keni filluar me këtë kompani. Ju do të ndiheni fuqia e biznesit në Dubai dhe Abu Dhabi.


Emirates Group Airways Karriera

Nr. 2 FlyDubai Karriera

Fluturoni gjithashtu Dubai gjithashtu një nga organizatat progresive. Me flydubai në përgjithësi mund të flisni për njoftime për punë. Si dhe shtimin e të dhënave tuaja personale. Për më tepër, regjistroni CV tuaj. Dhe madje kqyrni përfitimet dhe kulturën. Pra, në përgjithësi flisni nëse kërkoni ndihmë për ndihmë. Karriera e kompanisë ajrore të Emirateve me një kompani Dubai City është një ide e mençur. Definitely, kjo kompani po kërkon t'ju ndihmojë. Për më tepër, dhe ju gjithashtu duhet të ngarkoni rinisjen tuaj të përditësuar atje. Dhe vendosni disa alarme për punë. Për shkak se kjo kompani do t'ju vinte në një afat të gjatë.

FlyDubai Airways Karriera

No.3 Air Arabia Karriera

Air Arabia ofron oferta pune të interesuara. karriera që ofrojnë kompani janë oferta të orientuara në vende të punës në nivel global. Ndërsa ju gjeni interesin tuaj për ofertat e punësimit. Në përgjithësi, një kompani Air Arabia do t'ju punësojë. Për më tepër, menaxherët HR të kompanisë po ju dëshirojnë më të mirën në tuaj kërkimi i punës. Për të filluar me to ju duhet të klikoni aplikoni. Pastaj zgjodhi për cilindo nga pozicionet. Pastaj, në fund, mund të klikoni në butonin Apply Now. Ju mund të keni një punë menaxheri ndërrimi. Si dhe menaxherët e shitjeve në Arabinë Saudite dhe inxhinier në Turqi. Në Lindjen e Mesme ose në Evropë. Emiratet e linjave ajrore me kompaninë Air Abarbia. Do të jetë padyshim një ide e mirë.

Karrierat e kompanisë ajrore të Emirateve

Karriera e linjave ajrore të Emirateve - Air Arabia Careers

No.4 Air India Punë dhe Karriera

Air Arabia ofron oferta pune të interesuara. Karriera që ofrojnë kompani janë oferta të orientuara në vende të punës në nivel global. Ndërsa ju gjeni interesin tuaj në ofertat e punësimit. Në përgjithësi, një kompani Air Arabia punëson punëtorë të rinj. Sigurisht edhe në Emiratet e Bashkuara Arabe. Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me një kompani të qytetit të Dubai është një lëvizje e zgjuar. Për momentin ju duhet të shkarkoni skedarë. Për më tepër, kontrolloni pjesë të informacionit në lidhje me një ofertë pune specifike. Dhe më pas aplikoni për këtë kompani.

Air India Punë dhe Karriera

No.5 Wizz Air Jobs dhe Karriera

Kompania Wizz Air punëson edhe karrierën e linjave ajrore të Emirateve. Në përgjithësi, ata janë duke ofruar tre lloje të punëve. E para mundësi pune që mund të zbuloni edhe në Poloni. Është mundësia e karrierës së ekuipazhit të kabinës Nga ana tjetër, do të keni punë zyre. Dhe kjo do të jetë ajo burimet njerëzore operative, Departamenti i Marketingut. Padyshim që me këtë lloj pune në shumicën e rasteve, do të punonit me letrat dhe kompjuterët. Dhe opsioni i tretë me Wizz Air është të bëhet pilot. Në përgjithësi, kjo është një nga kompanitë më të mira. Sepse pilotët e tyre që fluturojnë nga qytetet e tyre. Dhe natyrisht, kompania siguron mbështetje dhe trainim të plotë me mjedisin ligjor. Kështu që kompania e qytetit Dubai ju këshillon të aplikoni për këtë kompani. Ekipi ynë beson fuqimisht se do të ia vlejë çdo minutë me këtë kompani. Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me një Karriera e WizAir faqe interneti do të jetë mirë për të filluar.

Wizz Air Karriera

No.6 Karriera e British Airways

Një tjetër kompani për karrierën e kompanisë ajrore të Emirateve. Këtë herë me kompaninë e Mbretërisë së Bashkuar. British Airways është një kompani e madhe, që punëson në Londër, Dubai dhe New York City. Pra, kërkoni një kompani e mirë është një mënyrë për të punuar për ata. Kjo firmë, në përgjithësi, duke punësuar në Aeroportin Heathrow. Biznesi britanik ka fuqinë për të bërë përvoja të paharrueshme të klientit. Nëse profili juaj do të përputhet me nevojat e tyre. Kudo që ata punojnë, në tokë ose në ajër. Mund të kesh një mundësi e mirë me ta. Pavarësisht nëse jeni person me përvojë ekzekutive ose person i diplomuar fllad. Ose madje po filloni karrierën në Britani të Madhe Ju duhet të provoni karrierën tuaj në British Airways.

Karriera e British Airways

Nr. 7 Etihad Career Airways

Pra, nga puna e ekuipazhit të kabinës deri në strategjinë dhe planifikimin e vendeve të punës, si dhe punët e menaxhimit që pilot përfshin dhe transportuesit komercialë kjo kompani patjetër do të ofrojë mundësi të shkëlqyera rritjeje me Emiratet e Bashkuara Arabe. Do të punojë shumë mirë në Dubai dhe Abu Dhabi. Dhe sigurisht, biznesi bazohet në Qendrën e biznesit të mikpritjes ndërmjet Lindjes së Mesme. Nëse jeni pasion për t'u shërbyer njerëzve. Kjo kompani është padyshim një nga vendet më të mira për ekipin e punës së ekuipazhit. Ju mund të merrni punën si pilot ose SFI mundësi pune.

Etihad Career Airways

Nr. 8 Punë ajrore norvegjeze

Norvegjeze është një tjetër firmë e mirë për të punuar. Sepse kjo organizatë ka një nga flotat më të reja të avionëve në botë. Për më tepër, urdhërohen mbi aeroplanë të rinj 260. Pra, bazuar vetëm në atë statistikë. Do t’ia vlejë kontaktoni me përfaqësuesit e menaxhimit të burimeve njerëzore. Norwegian Air do të menaxhojë kërkesën e disa qindra hapjeve të reja brenda një kompanie në të ardhmen e afërt. Kjo do të thotë që ndërmarrja ka nevojë për më shumë njerëz për t'u bashkuar me ta Familja norvegjeze. Dhe sigurisht, nëse je një prej tyre. Shkoni përpara dhe regjistrojeni karrierën tuaj të linjave ajrore Emirates me një kompani Dubai City.

Norvegji Karriera Airways

No.9 GoAir Airline Punësimi

Kështu që këtë herë ne po shqyrtojmë shkojnë janë një Indian kompani. Kjo kompani është një kompani shumë e mirë në Indi emri i saj shkoni Airlines India Limited. It'sshtë për një hetim për grupet indiane dhe misioni i tyre është të sigurojnë një transport të sigurt dhe të efektshëm. Për të gjithë punonjësit dhe klientët e tyre. Si dhe gjatë gjithë kohës ata duke mbajtur vëmendje për detyrat e asociuar dhe të merret me klientin e tyre. Dhe ata janë në gjendje për të krijuar një shërbim unik. Në përgjithësi, për njerëz të ndryshëm dhe për kandidatin e tyre të korporatës.

GoAir India Karriera Airways

Nr. 10 KLM Royal Dutch Airline

Një kompani tjetër që filmi ynë po shqyrton është KLM kompania është në të vërtetë punësimin arkitektët si dhe personeli tokësor dhe njerëzit me përvojë të mirë në marketing. Ju mund të vendosni të gjitha mënyrat që zakonisht flasin për alarmin e punës dhe mund të gjeni punë në disa vende. Si dhe USA Europe Kanadë dhe sigurisht, natyrisht, e kemi fjalën për këtë. Ne po këshillojmë me forcë të përpiqemi të marrim punën. Ajo mund të jetë mjaft e vështirë për ta gjetur atë nga India dhe Pakistani. Por do të jetë shumë më e lehtë për t'u marrë nga Dubai dhe Afrika e Jugut dhe sigurisht punëtorët ndërkombëtarë. Do të marrë një vend pune dhe paga të këndshme do të paguheshin.

KLM Royal Airlines holandeze

Nr. 11 Virgin Atlantic

Tani është koha për Virgin Atlantic, kompania më e mirë në botë e kësaj kompanie duke ofruar shumë mundësi për nga shërbimi ndaj klientit për shembull nga shërbimet e aeroportit në qendrën e shërbimit të klientit. Ju mund të zbuloni me ta të gjitha mundësitë e mëdha që ata kanë. Ti mundesh gjithmonë merrni punë në zyrën qendrore. Dhe nga një pozicion drejtues, ju mund ta rishikoni këtë firmë dhe do të punoni edhe prapa skenave kështu që nëse ju jeni personi i talentuar ju keni një shumëllojshmëri të roleve. Nga ana tjetër, ne kemi ngarkesë nga super-karroca në jo më shumë përvoja lëvizëse dhe ju do. Dhe operacioni inxhinierik i cili do të jetë dhe i kurseve.

Në anën tjetër, ju do të keni një pozicion udhëheqës. me këtë kompani, ju do të jeni njerëz udhëheqës dhe shpërblyes që zhvillohen vetë. Dhe pastaj kemi inxhinieri dhe operim. Dhe në përgjithësi, për të marrë këtë punë të drejtë. Ju do të duhet të keni një diplomë inxhinierike. Dhe shumica e vendeve të punës do të mbahen në Londër. Dhe pastaj kemi pilotë të ardhshëm dhe njerëz që fluturojnë. Për shembull, fluturo në aeroplanët më të përditësuar.

Viring karrierën e Atlantic Airlane

No.12 Jet Airways Mundësitë e karrierës

Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me Jet Airways. Epo, Jet Airways është duke fluturuar në të gjithë globin. Mund të gjeni disa nga Arkansas me këtë kompani. Dhe ka shumë mundësi. Për shembull, ju mund të merrni një operacion fluturimi të lartë, nën mundësi pune. Si dhe zyrtari i parë. Për të fluturuar aeroplanë në anën tjetër kemi menaxhimin e të ardhurave, si dhe Menaxhim Operacionesh brenda kompanisë. Nga ana tjetër, madje mund të gjesh punë pleqsh. Si dhe një operacion për shërbimin ndaj klientit.

Pra, le të përballen me të gjitha punët që kompania do të ofrojë. Janë të vlefshme për t'i marrë ato. Sepse edhe nëse fiton pozicionin e lartë. Jet Airways është kompani aq e madhe. Se ata do t'ju ofrojnë edhe më shumë mundësi. Për më tepër, ju mund të stërviteni veten. Dhe bëhen menaxhim shumë profesional. Pra, ndërmarrja e qytetit Dubai duke ndihmuar dëbimet. Për të marrë me ta klikoni në foton më poshtë. Në përgjithësi, kjo kompani është e përkryer për punë në Mumbai. Pra, nëse jeni biznesmen indian. Ju patjetër duhet të dërgoni një CV në këtë kompani.

Jet Airways Karriera

No.13 Kuwait Airways Karriera

Emirates karrierën e linjave ajrore me karrierën e Kuwait Airways. Një kompani tjetër që ne do të dëshironim të shqyrtonim. Është Kuwait Airways. Sepse ku mundeni eksploroni kulturën e korporatës. Për më tepër, kompania ofron shumë vende të lira pune. Për shembull, vendet e lira të punës për punëtorët ndërkombëtarë. Pra, nëse kërkoni të bëheni pilot ju mund të filloni me këtë kompani. Nga ana tjetër, nëse ju pëlqen të merrni mundësi të financimit për punë ose madje Teknologjia e korporatave financiare vendet e lira që ju jeni në gjendje të merrni punën me ta. Dhe në fund kemi punëve dhe funksionimit të burimeve njerëzore. në fakt, kjo kompani po punëson edhe për një pozicion të lartë drejtues. Kompania e qytetit të Dubait me siguri është duke drejtuar punë Kërkuesit në këtë faqe interneti. Sepse të gjithë i dimë punët që mund të ofrojmë. Ju mjaft mirë për të menaxhuar veten dhe për të fituar një shumë të mirë parash.

Kuwait Airways Karriera

Nr. 14 Air Malta Punë

Një kompani tjetër që ne duam t'ju prezantojmë është një Maltë ajri. Kjo kompani, në përgjithësi, rekrutimin nga një vend i vogël në Evropë. Por është një organizatë e madhe. Dhe në përgjithësi duke folur shumë mirë në çdo pikë. Pra, nëse dëshironi të merrni një kompani dhe një hapësirë ​​e re për të punuar. Provoni organizatën Air Malta. Le të supozojmë se ju pëlqen Evropa dhe ju punojmë në Maltë. Me siguri ju jap një fillim të mbarë. Kompania e qytetit të Dubai gjithmonë duke parë përpara. Për të ndihmuar punëkërkuesit dhe ne jemi shumë krenarë për secilin person të ri. Farëdo që të regjistroheni në firmën tonë ?. Ose për cilindo nga Karrierat e Airlines Emirates.

Karriera e Air Malta

Nr. 15 Karriera në Qantas

Karriera në Qantas Airlines. Një tjetër kompani shumë e mirë për të punuar. Dhe jo vetëm karrierat e aviacionit të emigrantëve. Janë të mira për punëtorët, ka shumë kompani të tjera. Me këtë në mendje, punëkërkuesit që kërkojnë të jenë pjesë e ekipit Qantas. Por kjo nuk është e lehtë, në shumicën e rasteve kërkon nga standardet e rritjes së anëtarëve të rinj. Dhe pastaj duke lëvizur në sfida të ndryshme. Kjo kompani do të punojë në një mjedis shumë të vështirë. Shumë konkurrentë që punojnë në tregjet Airlane. Kjo është arsyeja pse Qantas shpesh priste shumë nga punonjësit e tyre. Në të vërtetë, menaxhmenti pret të arrijë të pamundurën. Nga ana pozitive, kompania gjithmonë mbështeti menaxherët e ekipit të tyre. Trajnimi dhe mësimi sa duket një udhëheqje e mirë. Për më tepër, si të besosh dhe të këshillosh të tjerët me respekt. Shikoni më poshtë.

Qantas Karriera

Nr. 16 Karriera në Egje

Korporatë e Egjeut, një firmë tjetër për Emirates Airlines Karriera. Në përgjithësi, kjo kompani vepron nga niveli më i lartë. Misioni i tyre është të minimizojnë distancën ndërmjet klientëve dhe punonjësve të tyre. ata janë duke kërkuar t'ju sjellë më afër asaj që doni të zbuloni. Nga ana tjetër, kishte shumë udhëtar dhe pasazhe dhe duke u munduar t'u ofronte atyre vazhdimisht shërbime në nivelin më të lartë. Ideja kryesore është të respektohet dhe të zhvillohet në treg. Si dhe evoluojnë punonjësit e tyre dhe duke ndihmuar në mbështetjen e partnerëve të tyre brenda komuniteteve lokale.

Ka mbi 12 milion pasagjerë që nga 2012. Fluturimi mbi destinacionet 145 dhe ato bëjnë më shumë se 1 miliardë të Ardhura. Në vendet 45. Për më tepër 89% e organizatës dhe ndihmon në mjedisin e sigurt. Kompania është partner i Aleancës Star dhe ata po vendosin shumë para Investime. Kështu që pozicionet tuaja do të jenë në dispozicion shumë shpejt. Dhe për punonjësit e ardhshëm që do të ishte një mundësi e madhe për t'u rritur.

Aegean Airlines Karriera

No.17 Jobs në Austrian Airlines

Australian Airlines është gjithashtu lojtarët më të mirë në treg. Për momentin kompani me qira për disa fusha okupimi. Duke pasur parasysh këtë, kjo është ajri, si dhe agjent i shërbimit të pasagjerëve, pilot, operacione teknike, zyra qendrore dhe madje edhe stazh. Ne anen tjeter, kompania ofron shumë këshilla dhe udhëzime që mund të përdorni për Karrierat e Emirates Airlines. Një nga shembujt që Austriak Airlines ka një mahnitës blog. Ata në të vërtetë po shkruajnë për ekipin e tyre rreth Flotës së tyre dhe rreth pilotit dhe shërbimeve të tyre. Sigurisht, po duket mahnitëse dhe e sigurt shumë njerëz mund të marrin vlerën nga ai blog. Pra, kini pak dhe klikoni në foto që do t'ju çojë te faqja e tyre. Definitivisht të shkojnë përpara dhe të aplikojnë për një punë dhe të përpiqen për të marrë punë për veten tuaj.

Karriera e Australian Airlines

No.18 Punë në Afrikën Jugore Airways

Gjetja e një karriere nuk është aq e lehtë. Një kompani tjetër që na pëlqen të rishikojmë në këtë artikull. Linjat ajrore të Afrikës së Jugut që zakonisht flasin për këtë kompani janë Airline me shumë çmime. Selia kryesore me seli në Harrisburg në Afrikën e Jugut. Kompania që shërben destinacionet 78 globalisht. Në anën negative nuk është aq e lehtë për tu shoqëruar me këtë kompani ajrore. pasi ato janë një nga Airlines me pagesa më të mira. Shumë njerëz në të vërtetë përpiqen për të marrë punën me ta. Dhe ne duhet të kujtojmë se Afrika e Jugut nuk është aq e lehtë për të marrë një Shih. Kështu që ju duhet të vazhdoni të shkoni çdo herë në javë. Dhe përpiquni të mësoni në lidhje me vendet e lira të tyre aktuale. Karrierat e linjave ajrore të Emirateve me një kompani udhëzuese të qytetit të qytetit Dubai janë të mençur për të filluar me këtë kompani.

Afrikës së Jugut Airlines Karriera

Nr. 19 Lufthansa Karriera

Kompania Lufthansa në realitet nuk duhet të njoftohet me askënd. Sigurisht një nga lojtarët më të mëdhenj në industrinë globale të linjave ajrore. Dhe momenti që kjo kompani ka një ton të vendeve të punës nga specialistë të TI-së deri tek menaxhmenti edhe Menaxhmenti i Lartë i Operacioneve. Menaxheri i klientit si dhe një ndihmës pastrimi. Me këtë kompani sigurisht, mund të merrni pothuajse çdo punë. Ana e vetme negative është se duhet të kalojë një intervistë shumë e vështirë. Nga ana pozitive, ju mund të gjeni faqen e tyre shumë e bukur bërë atë. Dhe mund të kontrollosh statusin e aplikacionit, si dhe të dhënat personale. Edhe abonim për punë duket në dispozicion për punëkërkuesit. Me këtë në mendje, linjat ajrore të Emirateve karriera me një kompani Dubai City, sepse unë jam gjithashtu në dispozicion për ju.

Ne kemi vende vetëm këtë kompani në fund të listës. Për shkak se është një kompani Evropiane kështu që kjo është arsyeja pse mund të jetë mjaft e vështirë për të marrë një vizë në Evropë. Në anën pozitive, kjo kompani fshihet edhe në Lindjen e Mesme dhe Egjiptin. Dhe disa vende të tjera që ne as nuk jemi në gjendje t'i kontrollojmë për momentin. Me siguri Emiratet e Bashkuara Arabe, Qatar dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Lufthansa Airlines Karriera

Nr. 20 Singapore Airlines Karriera

Singapor Airlines jo se shumë njerëz kanë qenë këtu në lidhje me këtë kompani. Por kjo kompani ka zhvillim profesional në vitet e fundit 20. Ideja kryesore është për të ndihmuar punonjësit të arrijnë rritjen e plotë të tyre potenciale. Pse ju do të punoni me ta ju do dhe të gjerë dhe zhvillimi për secilin ofrojnë më shumë mbi këtë kompani do të rrisë profesional tuaj për të marrë ju. Dhe për këdo që do të donte të fillonte me ta.

Kompania ofron një kualifikim të arsimit të lartë. në përgjithësi, nëse kërkoni një kompani kush do t'ju ofrojë sponsorizim të vizave. Padyshim, Singapor Airlines do ta bëjë këtë për ju. ato nuk janë të duhurat për karrierat e linjave ajrore të Emirateve. Por patjetër që ia vlen të aplikosh si kërkues i karrierës. hidhni një vështrim më poshtë në faqen e tyre të internetit dhe ju vendosni veten nëse është e vlefshme apo jo.

Karriera e Singaporit Airlines

No.20 Qatar Airways Karriera

Katar për linjat ajrore të Emirateve karriera në Lindjen e Mesme. Qindra mundësi të tanishme në Katar. Kjo kompani është e njohur përreth Orës që ata në të vërtetë po kërkojnë për drejtuesit dhe ekzekutivin e Zhvillimit të Biznesits. Ekipi i inxhinierisë teknike si dhe stafi i shërbimit të aeroportit, menaxhimi i ekuipazhit të kabinës dhe operative. Nga ana pozitive e kësaj kompanie, mund të kontrolloni edhe aplikacionin tuaj. Ngritur alarme për punë nëse do të jeni të interesuar për vendet e lira të ardhshme. Sepse në këtë moment nuk mund të jetë në gjendje t'ju ofrojë punë që ju kërkoni si një grua.

Në të vërtetë, ato janë e vetmja që siguron në të vërtetë si të ardhmen mundësi për planin e zhvillimit të karrierës në faqen e internetit. me siguri do ia vlen të shkoni përpara dhe të aplikoni për të paktën 50 deri në vendet e lira të 200. Në anën negative, ky është Katar, kështu që nuk është aq e lehtë për të marrë një vend pune. Shumë njerëz në mbarë botën duke kërkuar një mundësi të mahnitshme në këtë vend. Pra, ju do të keni për të luftuar me indianët, pakistanezët, dhe përfaqësuesit e tjerë të menaxhimit të Lindjes së Mesme.

Qatar Airlines Karriera

Përfundim për Emirates Airlines Karriera

Në këtë seksion, ne bëjmë përfundimin. Pra, shumica e njerëzve që kërkojnë të gjejnë punë në Airline më të shpejtë në rritje. Në përgjithësi, shumë punë që unë kam ofruar si pilotë dhe në terren. Airlines kompanitë janë duke u përpjekur dhe po zgjerojnë me shpejtësi rrjetin. Dhe sidomos kompanitë në Emiratet e Bashkuara Arabe. Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Evropa deri më tani dhe sa shpejt rriten në shërbimet e aeroportit. Në fakt, me këtë lloj biznesi. Ju mund të eksploroni punë të disponueshme në shumë fusha. Deri më tani zbuloni punë me strategji dhe planifikim.

Punë në aeroport dhe në rrjet. Punë operative teknike dhe punë shumë të ngjashme. Siguria në aeroport është gjithashtu mjaft e rëndësishme. nga ana tjetër, kemi punë cilësore. Planifikimi i mirëmbajtjes së avionëve dhe Logjistika. atëherë punë të korporatave dhe komerciale gjithashtu ia vlen të merret. Për të qenë specifike shumica e punëve janë shërbimi ndaj klientit të fokusuar. Pra, ju jeni si një punëtor ju do të duhet të kaloni pritjet e konsumatorëve në Aeroport.

Kompania Dubai City për punëkërkuesit

Kompania e qytetit Dubai do të presë t'ju shohë në artikujt tonë të ndryshëm. Blogu ynë është bërë kryesisht për punëkërkuesit. Deri tani ju gjeni kompanitë më të mira për të punuar për të. Shpresojmë, ju keni aplikuar për të gjitha kompanitë që ne ofrojmë. Sepse ne jemi një kompani që kërkon punë dhe kërkon punë për të ndihmuar të tjerët në gjetjen e vendeve të mahnitshme. Kompania jonë është bazë ajo në Dubai. Kjo është arsyeja pse ne kemi vendosur Emiratet. dhe ne jemi shumë krenarë për këtë biznes. Për më tepër, ne kemi ndihmuar të ndërtojmë disa markave në mbarë botën. Pra, bëhuni një nga shumë punë tona Kërkojnë një punë në të gjithë globin. Deri më tani kemi ndihmuar Arabinë Saudite që të kërkojë punë. Si dhe indiane-pakistanezët si numër një. Filipinet dhe Afrikanët e Jugut së bashku me iranianët dhe qytetarët amerikanë.

Looking forward për të parë ju përsëri!

Kompania jonë është shumë krenare për secilin prej klientëve tanë. mbi Punë 50,000 Kërkuesit kërkuan një punë nga kompania jonë. Lëngshëm çdo sektor kështu që çfarë nënkuptojmë në atë. Është inxhinieri marketing, Burimet njerëzore, infermierinë, shërbimin ndaj klientit dhe mësimdhënien. Shërbimet që ne ofrojmë për emigrantët ndërkombëtarë. çfarëdo që të vendosni se çfarë lloj pune ju pëlqen të merrni me kompaninë tonë. Ne po shohim t'ju sigurojmë me këtë. Kështu që vazhdoni të shkoni dhe hulumtoni faqen tonë të internetit. Sepse ne kemi shumë gjëra që mund të punojnë për ju. Si nje punë kërkojnë nëpër botë.

Ju lutemi zgjidhni një formë të vlefshme
reklamat
Kompania Dubai City
Kompania Dubai City
Mirësevini, faleminderit që vizituat faqen tonë të internetit dhe u beni përdorues të ri të shërbimeve tona të mahnitshme.

Lini një Përgjigju

Ju lutem Hyrja për të komentuar
Regjistrimi
Njoftoni
Ngarko CV
50% Discount
Asnjë çmim
Heren tjeter
Pothuajse!
Fluturojnë biletat
Punë në Dubai!
Pa çmim
Nuk ka fat sot
Pothuajse!
Pushime
Asnjë çmim
strehim
Merrni mundësinë tuaj për të fitoni një punë në Dubai!
Pothuajse të gjithë mund të aplikojnë për Lotarinë e Punës në Dubai! Ekzistojnë vetëm dy kërkesa për t'u kualifikuar për një Punësim në Emiratet e Bashkuara Arabe ose Katar: Përdorni Lotarinë Visa në Dubai për të zbuluar vetëm me disa klikime nëse kualifikoheni për Vizën e Punësimit. Do emigrant i huaj, i cili nuk është kombëtar i Emirateve të Bashkuara Arabe, kërkon vizë qëndrimi për të jetuar dhe punuar në Dubai. Me lotarinë tonë, ju do të fitoni Vizita e qëndrimit / punësimit që ju lejon të punoni në Dubai!
Nëse fitoni punën në Dubai, duhet të regjistroni detajet tuaja.