Forumi i Dubai

Forumet e bukës në Forum - Ju jeni këtu:Forumi i Qytetit në Dubai

Forumi i Qytetit në Dubai

Dubai qytetPostimi i fundit
Sa e mahnitshme është Dubai?Une jam Të jetosh në Dubai, Unë do të doja të ndaj përvojën time me njerëzit e tjerë që dëshirojnë të jetojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe.Temat e 2 · Postimet 2Postimi i fundit: Kapitali për biznesin tuaj · 1 javë më parë · Vizitor
Cili është një vend i mirë për të qëndruar në Dubai për një familje?Nëse jeni duke marrë famë dhe po planifikoni të bëni pazar, duke kaluar kohë në plazh, parqe ujore, pyesni emigrantë të tjerë nga Dubai cili është më i miri vend?Temat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
Si të gjeni një punë?Postimi i fundit
Këshilla dhe ndihmë për marrjen në punë në Dubai?Whatfarë lloj ndihme po kërkoni? A do të vizitoni apo banoni në Dubai? Vini re se pavarësia është e ndërlikuar këtu pasi të gjithë janë në një punë / sponsorizim vizë të një lloji. Nëse po banoni këtu, unë sugjeroj që të lidheni me forume të mërgimit për këshilla.Tema e 1 · Postimet 2Postimi i fundit: Mundësitë e Karrierës për Indianët i… · javë më parë 2 · Haseeb Uddin
Cilët rekrutues janë Legit në Dubai?Mos u mashtroni ... Herën tjetër që po aplikoni për atë punë të re, sigurohuni që është 100% legj dhe jo një nga mashtrimet e rekrutimit që ndodhin!Temat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
Po kërkoj punë në Emiratet e Bashkuara Arabe, Katari, Arabia Saudite, Kuvajti!Ju lutemi postoni disa informacione për punë, këshilla dhe azhurnuar Punë ofron për në vendin e lindjes MIddle East.Tema e 1 · Postimi 1Postimi i fundit: כייז סטיקס כאָולסייל, פּרייַז פון… · javë më parë 4 · Manicopus
Lindja e MesmePostimi i fundit
Puna dhe të jetuarit në Emiratet e Bashkuara ArabeDuke punuar dhe Living në Emiratet e Bashkuara ArabeTemat e 2 · Postimet 2Postimi i fundit: Softueri Ultimate i gjenerimit të plumbit · javë më parë 3 · Vizitor
Të punosh dhe të jetosh në Arabinë SauditeDuke punuar dhe jetuar në Arabia SauditeTemat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
Puna dhe të jetuarit në KatarPuna dhe të jetuarit në KatarTemat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
Puna dhe të jetuarit në KuvajtPuna dhe të jetuarit në KuvajtTemat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
Puna dhe të jetuarit në BahreinPuna dhe të jetuarit në BahreinTemat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
Puna dhe të jetuarit në TurqiPuna dhe të jetuarit në TurqiTemat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
Duke punuar dhe jetuar në EgjiptDuke punuar dhe jetuar në EgjiptTemat e 0 · Postimet 0Asnjë temë akoma!
Asnjë temë akoma!
të dhëna statistikore
6
Temat
7
Postime
2,881
Views
5,338
Përdorues
70
online
Anëtari më i ri: frhkaylene · Aktualisht Online: 70 Guests

Forumi Drejtues i Lindjes së Mesme

Kompania Dubai City është uebfaqja #1 për punë dhe sugjerime të Lindjes së Mesme në Lindjen e Mesme dhe Afrikën e Veriut (rajoni MENA) sot. Uebfaqja jonë kryesohet me më shumë se 25 milion vizitorë dhe punëkërkues të riatdhesuar nga e gjithë bota. Për më tepër, në disa muaj jemi duke arritur mbi vizita 10 milion. Kompania jonë ndihmon në dëbime fare karierë nivele, industri dhe kombësi në rajonin e Lindjes së Mesme. Dubai Qyteti Uebfaqja e kompanisë operon pothuajse në gjuhë. Në anën pozitive, ju mund të zgjidhni nga arabisht, anglisht dhe frëngjisht. Shpresoj se do të shtoni disa vlera në Forumin tonë


Ngarko CV 100% Falas Bayt!

Ngarko CV-në në Bayt.com


Ju lutemi zgjidhni një formë të vlefshme
reklamat
Ngarko CV