Bollywood Park & ​​Resorts
Mund 26, 2019
Studentët amerikanë mund ta zvogëlojnë shpejt borxhin e tyre studentor duke punuar në Dubai
Studentët amerikanë mund ta zvogëlojnë shpejt borxhin e tyre studentor duke punuar në Dubai
Mund 27, 2019
Trego të gjitha

Koha ime në Dubai

Kohën time në Dubai - Dubai City Company

Kohën time në Dubai - Dubai City Company

Aplikoni Këtu!

Koha ime në Dubai

Kam pasur fat mjaft për të vizituar Dubai dy herë përsëri në 2013 dhe një herë në 2016 dhe të dyja koha kur vizita ime ishte për ditë 10. Dhe kam kaluar një kohë me të vërtetë të shkëlqyeshme në Dubai shumë kujtime shumë gjëra të mëdha për qytetin që i mbaj mend akoma çdo moment.

Kam kaluar atje vizita ime ishte vetëm për një festë Qëllimi gjithashtu hulumtova Abu Dhabi, Sharjah, dhe Fujairah dhe ajo që më pëlqen më shumë për qytetin ishte ambient i prosperuar dhe i lumtur...

Nga një shofer taksie në klasën e mesme punonjës deri tek drejtuesi i lartë të gjithë janë të kënaqur me jetën që ata udhëheqin, askush nuk është i trembur të punojë dhe të gjithë paguhen sipas aftësive të tij / saj.

Ju duhet të përjetoni Dubai too!

Kam pasur një shpërthim kur shkova Dubai safari shkretëtirë ishte një përvojë e tmerrshme shuplakë dhe barku ishte i paharrueshëm unë gjithashtu hulumtova vende të tjera si Dubai Akuariumi nënujor zoologjik. Nga ana tjetër, arrijnë të shohin një botë Ferrari, parkun e ujit Laguna dhe Burj Khalifa dhe Dubai Creek.

Pra, në përgjithësi, ende mbaj mend shfaqjen e burimit nën Burj Khalifa që ishte një moment i paharruar për mua Dubai, ndryshe nga çdo vend tjetër arab, nuk kanë se shumë rregulla të rrepta qytetarë nga e gjithë kombësia 80 jetojnë në Dubai dhe Dubai po hap dyert për të gjithë.

Pra, nëse je të gatshëm për të punuar... Ju duhet të konsideroni qytetin tonë të dashur të jetë një nga më të mirët për të gjetur mundësi punësimi të paguara mirë.

Dubai është i njohur edhe për studentët më të mirë të arsimit në klasë nga e gjithë bota janë të gatshëm të studiojnë në Dubai, kështu që çfarë po prisni pa marrë parasysh ur student i diplomuar duke kerkuar per punë Dubai ka gjithçka për ju nëse thjesht mund të përqendroheni në gjërat tuaja ...

Koha ime në Dubai, ndjekësi ynë na dërgon informacion që ai e ka vizituar qytetin e Dubait dy herë në 2013 dhe një herë në 2016 dhe ai e do atë !.
Koha ime në Dubai, Pasuesi ynë na dërgoni informacione që ai ka vizituar Qyteti i Dubait dy herë përsëri në 2013 dhe një herë në 2016 dhe ai e do atë !.

Gjithashtu Kontrollo On: Guides Multilanguage për Expats

Kompania Dubai City tani sigurimi i udhëzuesve të mirë për Punë në Dubai. Ekipi ynë vendosi të shtojë informacion për çdo gjuhë për tonë Punë në Dubai Guide. Pra, duke pasur parasysh këtë, tani mund të merrni Udhëzon, këshilla dhe punësim në Arabinë e Bashkuar Emirates me gjuhën tënde.

Kompania Dubai City
Kompania Dubai City
Mirësevini, faleminderit që vizituat faqen tonë të internetit dhe u beni përdorues të ri të shërbimeve tona të mahnitshme.

Lini një Përgjigju

Ngarko CV