Na kontaktoni

Na ndiqni në mediat sociale. | Kompania Dubai City

Dubai City Company ofron udhërrëfyesin Dubai të klasit botëror dhe një histori interesante. Ne jemi një kompani krijuese me shumë ide me promocione të mediave sociale të marketingut përpara. Ne besojmë në fuqinë e njohjes shoqërore për të nxitur vlerën e biznesit në Lindjen e Mesme.Zyrat Kryesore

Adresa:

  • London City, MbretĂ«ria e Bashkuar
  • Dubai Qyteti, Arabi i Bashkuar Emirates

Politika Digjitale e Digjitale e Mijëvjeçarit - P dhe P
Politika e privatësisë - Politikë
Termat dhe Kushtet - Kushtet

Emri i kompanisë: Kompania Dubai City
Numri i kompanisë 09578474

Na Kontaktoni - Dubai City Company është duke pritur për ju!

Na kontaktoni për më shumë informacion. Për arsye të Dubai Qyteti Ekipi i shërbimit të klientëve të kompanisë. Padyshim është duke pritur për përshtypjet tuaja. Nëse dëshironi të kontaktoni. Një nga përfaqësuesit e punësimit. Ju lutemi përdorni emailin e kompanisë sonë në Emiratet e Bashkuara Arabe. Kompania jonë është gjithmonë duke mirëpritur punëkërkuesit. Për më shumë pyetje dhe pyetje në Dubai, na tregoni. Sidomos nëse jeni duke kërkuar punë në Lindjen e Mesme. Nga ana tjetër, ne jemi gjithmonë duke mirëpritur përdoruesit e rinj për të pas një rifillimi të azhurnuar. Ne synojmë të jemi udhëheqës kërkimi i punës agjensi konsulence ne Dubai.

Dubai Qyteti Kompania që ndihmon kompanitë e rekrutimit për të gjetur punëtorë. Ne jemi duke punuar me të gjitha profesionet e punëkërkuesve. Detyra jonë është të identifikojmë zgjidhjet e punësimit. Për mërgimtarët në Emiratet e Bashkuara Arabe. Për më tepër, ambicia jonë është të përshtatemi me tuajin biznes qëllimi me ne. Nëse jeni duke kërkuar për të gjetur punë të menaxhimit. Edhe pozicioni i shitjeve shumë të kualifikuar apo edhe a mundësitë për karrierë në banka dhe financa. Teknologjia dhe karriera ligjore. Si dhe mundësitë e burimeve njerëzore. Dubai City Company mund t'ju ndihmojë. Me çdo hap të rrugës.

Gjithmonë bisedoni me Ekspertët e Rekrutimit në Dubai!

Në të vërtetë, ne po japim një ndihmë për një kohë të gjatë. Edhe pse kjo mund të jetë e vërtetë. Por më shumë se 1Milionë vizitorë që kërkojnë punë. Përdori kompaninë tonë me vëmendje për të gjetur një vend pune në Dubai. Për këtë arsye, ne po postojmë udhëzuesin e kërkimit të punës për emigrantët në Dubai. Pavarësisht se nga jeni. Shikoni në tonë Dubai Blog për emigrantët. Dhe si rezultat, gjeni punën tuaj në ëndërr në Dubai me kompaninë tonë të kërkimit të karrierës. Në ato rrethana, ne po përpëlitemi hollësisht Udhëzon. Për shembull, mundeni ngarkoni CV për rekrutuesit në Dubai. Dhe gjeni se si të kompanitë e kontaktit për vendet e Gjirit. E gjithë kjo do të rritë shanset për punë në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Kontaktoni Dubai City Company

Ju lutemi zgjidhni një formë të vlefshme
reklamat

Lini një Përgjigju

Ju lutem Hyrja për të komentuar
Regjistrimi
Njoftoni
Ngarko CV
50% Discount
Asnjë çmim
Heren tjeter
Pothuajse!
Fluturojnë biletat
Punë në Dubai!
Pa çmim
Nuk ka fat sot
Pothuajse!
Pushime
Asnjë çmim
strehim
Merrni mundësinë tuaj për të fitoni një punë në Dubai!
Pothuajse të gjithë mund të aplikojnë për Lotarinë e Punës në Dubai! Ekzistojnë vetëm dy kërkesa për t'u kualifikuar për një Punësim në Emiratet e Bashkuara Arabe ose Katar: Përdorni Lotarinë Visa në Dubai për të zbuluar vetëm me disa klikime nëse kualifikoheni për Vizën e Punësimit. Do emigrant i huaj, i cili nuk është kombëtar i Emirateve të Bashkuara Arabe, kërkon vizë qëndrimi për të jetuar dhe punuar në Dubai. Me lotarinë tonë, ju do të fitoni Vizita e qëndrimit / punësimit që ju lejon të punoni në Dubai!
Nëse fitoni punën në Dubai, duhet të regjistroni detajet tuaja.