Pikat tona

Vizë në Kanada
Vizë në Kanada
Gusht 27, 2019
Viza për Arabinë Saudite
Viza për Arabinë Saudite
Gusht 27, 2019
Trego të gjitha

Garancia e vizave për Katar & Paratë e Kthimit të Parave

$499.99 $14.99

Ditët e para të 30 janë Falas!

Filloni me Dubai City Company për vetëm $ 1 / Muaj

Përshkrim

Merrni një vizë në Katar!

Visa në Katar - Dubai City Company

Zhvendoseni në Katar me Dubai Ndërmarrja e qytetit

Qeveri

Merrni një vizë në Katar!

Qasja Kompania Dubai Llogaria premium Visa ju jep mundësinë ideale për të mësuar më shumë rreth Lindjes së Mesme. Kompania jonë krijon një komunitet për drejtuesit ndërkombëtarë për t'i ndihmuar ata të marrin vëmendjen e të tjerëve. Shkoni në Katar dhe Lidhuni me menaxherët më të mirë të biznesit dhe karrierës në botë në Katar, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kuvajt. Ne jemi ofruesi më i njohur i vizave në Lindjen e Mesme.

Shko atje dhe përqëndrohet me njerëzit e tjerë të Katarit. Ky vend është një mahnitës vend të punosh dhe të jetosh si një mërgimtar. Ekziston vetëm një anë negative. Ju kurrë nuk do të bëheni qytetar katar. Por do të keni mundësi të fitoni shumë para dhe

Kjo është mundësia juaj për të ndërmarrë hapin e parë drejt rrugëtimit tuaj në Lindjen e Mesme!

Katari po rritet me shtrirje!

Projekt i ri që shkon drejt Lindjes së Mesme. Katarit Airlines, Prona Emar nga Dubai, ata janë të gjithë ata që punësohen në Katar, qyteti Doha. Një nga shembujt është kupa botërore e Katarit në 2022. Mijëra punëtorë, si dhe menaxherë, do të nevojiten në vitet në vijim për të filluar pune në Lindjen e Mesme.

reklamat
Shqyrtime (0)

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Visa për Katar & Garancia e Kthimit të Parave"
Ngarko CV
50% Discount
Asnjë çmim
Heren tjeter
Pothuajse!
Fluturojnë biletat
Punë në Dubai!
Pa çmim
Nuk ka fat sot
Pothuajse!
Pushime
Asnjë çmim
strehim
Merrni mundësinë tuaj për të fitoni një punë në Dubai!
Pothuajse të gjithë mund të aplikojnë për Lotarinë e Punës në Dubai! Ekzistojnë vetëm dy kërkesa për t'u kualifikuar për një Punësim në Emiratet e Bashkuara Arabe ose Katar: Përdorni Lotarinë Visa në Dubai për të zbuluar vetëm me disa klikime nëse kualifikoheni për Vizën e Punësimit. Do emigrant i huaj, i cili nuk është kombëtar i Emirateve të Bashkuara Arabe, kërkon vizë qëndrimi për të jetuar dhe punuar në Dubai. Me lotarinë tonë, ju do të fitoni Vizita e qëndrimit / punësimit që ju lejon të punoni në Dubai!
Nëse fitoni punën në Dubai, duhet të regjistroni detajet tuaja.