Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
พฤศจิกายน 13, 2018
งานในดูไบสำหรับคนงานศรีลังกา
งานในดูไบสำหรับคนงานศรีลังกา
พฤศจิกายน 18, 2018
แสดงทั้งหมด

Dubai'de işler - Dubai City Company

บล็อกดูไบสำหรับชาวต่างชาติ - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'popup' id = 101 desc = 'ติดต่อเรา!' type = 'fly' position = 'left' height = 'auto' width = '800' angle = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

ดูไบ

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılariçin 2019 yılında Dubai'deki işler. ประเภทของผู้เล่นคนอื่น BAE'de และ Dubai'de เป็นส่วนที่เหลือของคุณ. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş baurvurusunda bulunacaklar içinmükemmel bir bilgi kaynağıdır. Yabancılariçin en uygun seçeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz? Orta Doğu'dakiçalışanlara rehberlik eden işealım ekibimiz, BAE'de işbulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım ดูไบyaşamakvecalışmakiçin kesinlikle มีอารมณ์ bir yer.

İşletmeyöntemindensatış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılariçin her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancıziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir Ancak bunun için Dubai'deki şirketlerebaşvururkenözgeçmişlerininasılhazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, ลูกชายดีเร็ก profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıcaişealımajanslarıylanasıliletişimegeçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere บล็อกyazılarımızdanulaşabilirsiniz Kariyer danışmanlarındanoluşan ekibimiz, Yeni özgeçmişleriçin beklemekte.

Dubai'deki yabancılariçin

BAE'de iş bulmaya çalışanyabancılarınçoğu ülkeyiyalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, และBaşvurusunda bulunabilmek Içinçalışma vizesi gerekiyor. ตอนนี้ดูไบดูไบgalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun Ekibimiz sizi burada görmektenbüyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasılişbulabileceğiniziöğrenmekiçin bize danışın.

ดูไบเมือง yenirketi, Yeni ve mevcut müşterilerimize, Yeni işlerbulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşamtarzınızıdeğiştirebilirsiniz Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızdadüzenli olarak Yeni และในขณะนี้ Ayrıca, başkaşirketlerleişbirliği yapmaya özengösteriyoruz; örneğin Bayt.com, อ่าวมอนสเตอร์ดูไบ ve เจท. Kurduğumuzortaklıklar sayesinde yabancıadaylarıbaşarılı bir şekilde Dubai'de çeşitliişlereyerleştiriyoruz. arş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılarİçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerinden gel yabancılariçin uygun işler var. Artıkişaramayıbırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatıyakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışındaçalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşamtarzınakavuşmalarında oluyor Dubai'de kariyer yapmak, yabancılariçingerçektenmümkün Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın yerinden aday kabul ediyoruz. İşebaşladığımızgünden beri, ekibimiz dünyaçapındaIş arayan tümyabancılara motivasyon sağlıyor. arş aramaya Yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ที่ hepsi yurt dışındaişlereyerleştiriyorlar

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, ที่อยู่: Yabancıların ana hedeflerinden biri Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'ninkıyısındayeralıyor Bu sebeple Hintli ve Pakistanlı yöneticileriçinçok uygun bir lokasyon ดูไบในอาบูดาบี, Umman ve Suudi Arabistan ile komşuolmasındandolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler Bu iki şehirde ve komşubölgelerdeบุตรชาย derece iyi Işolanaklarıolduğu biliniyor Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıçnoktası

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemlibirkaç nokta var. Yöneticileriişe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Özellikle de Yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasınayardımcı olmaya çalışıyoruzçünküyabancılariçinBirleşik Arap Emirlikleri'nde fırsatları yakalamak görünüşteoldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer ในขณะที่เธอกำลังนั่งอยู่

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışındaçalışmaya yeni Başlayacakadaylarıdüşünerekhazırladığıbirkaçdetaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarınadeğindik. Ne yazık ki, bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Baanvurularınyanıtlanmaoranı% 2-% 3 civarındaใน bu kesinlikle düşük bir oran Üstelikçoğu durumda, ขนาดyanıt veren şirket, istediğinizşirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamamaolasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınızçünküdünyanınเธอ yerinde birçokdolandırıcılıkşirketi var.

Yine de, Dubai City şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz içinteşvik ediyor. arş arama site ve portallarınakayıtolmalıและ bu siteleri bir şanstanımalısınızçünkükarşınıza neyin çıkacağınıgerçekten bilemezsiniz Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Dubaiünküözellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışındaçalışmayabaşlayabilirsiniz. arş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar içinçokfaydalıolacaktır; Dubai'de yabancılariçin pek çokiş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar ขนาด Yeni bir bakışaçısısağlayabilir

Yabancılarnasıliş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşlarıiçin Dubai'de işler

Gulf Talent

Gulf Talent hakkında: Körfezbölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi i po pozisyonlarıyla dolu. เธอgünKörfezülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor Pek çokyabancı bu ไซต์ sayesinde Dubai'de is buldu

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralışirket Yabancılariçinözellikleöneriliyor ve genel olarak en iyi iari arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ınyanısıra, tümdünyadanyöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlıbüyüyenşirketlerden biri Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üstsıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çokişilanı var. Ayrıcaiş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle ดูไบ enn en önde gelen ilan sitelerinden biri BAE'de çalışma vizesiyle และArçakiçin bu siteyi kullanabilirsiniz ไม่มีชื่อ เฮ็มหญิงสาวเป็นร่วมเพศในวัยชราแก่แล้วfaydalı bir araç.

อ่าวมอนสเตอร์

อ่าวมอนสเตอร์ hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlüişi bulabilirsiniz çünküşirketçok uzun zamandır bu sektördeolduğundan ve çokyüksek puanlar aldığından, hemen hemen tümişverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, ดูไบและ Abu Dhabi'deki işfırsatlarınıyayınlamaya Yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, işilanıyayınlayanfirmalarınkullanıcılartarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletmaalanındayüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

อาชีพ Jet

อาชีพ Jet hakkında: เว็บไซต์ Bu, kariyer arama motorlarıarasında en çoköneçıkanlardan biri และiş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de Iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri อินเทอร์เน็ตüzerindenişbulmayıลูกชาย derece kolay hale getiriyor

ดูไบ

ดูไบ hakkında: เว็บไซต์ Bu, Yenilikçi bir iş arama portalı พอร์ทัลAkıllıดูไบHükümetKuruluşutarafındangeliştirilmiş, yani son derece güvenilirolduğunusöyleyebiliriz Yeni olmasınarağmenkısasürede BAE'nin และได้รับความนิยมมากที่สุดคือ motorama ติดตั้ง biri haline geleceği kesin.

กก

กก hakkında: Bu İngiltere'nin en büyükiş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili işilanları da içeriyor İngilizvatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan Yeni işfırsatlarınabaşvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki Iş teklifleri İngiliz ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

จริง

จริง hakkında: Bu site, dünyadakiiş arama motorlarıarasında ilk üçte yer alıyorveşirketเธอgeçengün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiyeulaştılarและ ay yeni üyelerkayıt oluyor

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tümdünyadan adaylara açıkolduğuiçin Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. เว็บไซต์ yurt dışındanbaşvuracak adaylar için Hindistan, BAE และ Katar'dan işilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasındaçokpopülerçünküaçıkişpozisyonlarını do porudan şirketlerinอินเทอร์เน็ต sitelerinden topluyor ve Katar ve ประเทศซูดานชาวอาหรับฉันชื่อilanları da içeriyor.

Yabancılariçin Dubai'de iş aramak kârlımı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılariçinİngilizceöğretmenliğindenişçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut Ancak daha iyi iler için, Arapçayıçok iyi konuşuyorolmalısınız. ดูเพิ่มเติม Yukarıdasaydığımız sitelerde yabancılariçin Dubai'de bulunabilecek pek çokiş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıdaişfırsatıbulunması. Bu sebeple เธอ alanan bir surü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. เธอ bu bu sitelerin เธอ biri vasıtasıyla, Onlarca Yeni aday başvuruda bulunuyor Olumlu açıdan bakarsak, ดูไบบุตรbirkaçบนyıldırhızlabüyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte Bu sebeple Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki işfırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böyleceyabancılariçin Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta Yurt dışında yeni Iş aramaya başlayacak olanlar ileride แบอีอีดีไออีไอเอลişlerbulmayı umabilirler ve Basra Körfezibölgesindekiçeşitliülkeleryabancılarçlşeleryabancılaryçin Yeni evleri hler gelaline hler

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri เกี่ยวกับ yandan, hukuk sistemi Şeriat hukukunun katı bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uyulmakta Yabancıçalışanlar bu konuda sıkıntıyaşayabiliyor. çalışmakiçinอาบูดาบี veya Dubai'ye gelip Yeni bir hayata กลับไปที่หน้าก่อนหน้า, ค้นหาทั้งหมด, apalışmakiçinอาบูดาบีเวยาดูไบayalışmak Bu yüzden BAE, ülkesindekiyabancılarıülkede nelerin yapılıpyapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçektenfaydalı bir hizmet ve suçoranınıazaltıyor.

Yine de, Dubai'de Yeni yaşanmışbazıörnekler var. Yabancı turistler yasalarıçiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve และ Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğerkarınızdeğilse) aynı otel odasınıpaylaşamıyorsunuz

ดูไบ

Dahası, ดูไบดูไบมาดูดาเลดา Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, zaman soruşturmaaçmanınyollarınıarıyorของเธอ YabancılarınŞeriatyasasına uygun olmayan davranışlardabulunmasına asla izin verilmiyor Olumlu yönden bakarsak, yabancılariçinbirkaç istisna yapıldığınısöyleyebiliriz Örneğin, ดูไบโรงแรมอาบูดาบีçiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki ดูไบ yerel halkıiçinปกติ uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu ขนาด tuhaf gelebilir ama, DoğruAvrupalı ​​seks işçilerininaçık bir şekilde yeni müşteriaradıklarıเกย์ barlar ve gece kulüpleriน้ำดี mecut และ bu ปลาย yerler BAE'nin เธอ yerinde uluslararasımüşterilere hizmet vermek içinyaygın olarak açılıyor.

Yabancıişçileriçin Dubai özeti

Dünyanın yerinden gelen yabancılariçinของเธอ Dubai'de pek çok iyi işimkanı bulunmakta. Pek çokkişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıklaเป็น bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai และ Abu Dhabi'deki yaşamtarzı BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarınıunutmamalılar Öte yandan, ดูไบyabancıyöneticilere kucak açmakta ดูไบHavalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başıçekiyor. Bütün bu alanlarda, PakistanlıişçilerdenHindistanlıyöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimizdünyanın yerindeki adaylara kesinlikle ของเธอ ดูไบ 'yiy ziyaret etmelerini และ yurt dışındaçalışamayabaşlamalarını tavsiye ediyor.

ตรวจสอบเมื่อ: คู่มือหลายภาษาสำหรับชาวต่างชาติ

บริษัท ดูไบซิตี้ให้คำแนะนำที่ดีสำหรับงานในดูไบ ทีมของเราตัดสินใจที่จะเพิ่มข้อมูลสำหรับแต่ละภาษาสำหรับเรา ดูไบชาวต่างชาติ. ดังนั้นด้วยความคิดนี้คุณจึงสามารถรับคำแนะนำเคล็ดลับและการจ้างงานในสหรัฐอาหรับเอมิเรตส์ด้วยภาษาของคุณเอง

บริษัท เมืองดูไบ
บริษัท เมืองดูไบ
ยินดีต้อนรับขอบคุณสำหรับการเยี่ยมชมเว็บไซต์ของเราและเป็นผู้ใช้ใหม่ของบริการที่น่าตื่นตาตื่นใจของเรา

เขียนความเห็น

ส่วนลด 50%
ไม่มีรางวัล
ครั้งหน้า
เกือบ!
ตั๋วเครื่องบิน
CV ฟรี!
ไม่มีรางวัล
วันนี้ไม่มีโชค
เกือบ!
เที่ยว
โพสต์เรซูเม่!
ที่พัก
ฟรี! - รับโอกาสของคุณที่จะ ชนะงานในดูไบ!

เกือบทุกคนสามารถสมัครดูงานจับสลากดูไบได้! มีข้อกำหนดเพียงสองข้อเท่านั้นที่จะมีสิทธิ์ได้รับการจ้างงานในสหรัฐอาหรับเอมิเรตส์หรือกาตาร์: ใช้ดูไบวีซ่าลอตเตอรีเพื่อค้นหาด้วยการคลิกเพียงไม่กี่ครั้งหากคุณมีคุณสมบัติสำหรับวีซ่าการจ้างงาน ชาวต่างชาติที่ไม่ได้ถือสัญชาติยูเออีต้องมีวีซ่าพำนักอาศัยและทำงานในดูไบ ด้วยลอตเตอรี่ของเราคุณจะเป็นผู้ชนะ วีซ่าผู้พำนัก / วีซ่าทำงานที่อนุญาตให้คุณทำงานในดูไบ!

หากคุณชนะงานในดูไบคุณต้องลงทะเบียนรายละเอียดของคุณ