Jobs Jobs Asing
Jobs Jobs Asing
Nobyembre 13, 2018
Trabaho sa Dubai para sa mga manggagawa sa Sri Lanka
Trabaho sa Dubai para sa mga manggagawa sa Sri Lanka
Nobyembre 18, 2018
Ipakita lahat

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai Blog for Expats - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'popup' id = 101 desc = 'Makipag-ugnay sa Amin!' type = 'fly' posisyon = 'left' height = 'auto' width = '800' anggulo = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Bu kategorya genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Ano ang masasabi mo sa iyong mga magulang? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, Ito ay nakapagbibigay sa iyo ng isang mas mahusay na pag-uugali. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, anak derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Magbasa nang higit pa sa blog na ito at magsulat ng mga ulat. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, Ang mga turistang ito ay nag-aalaga ng mga may-ari ng bahay. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisiları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Halimaw Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ay dapat na mag-aral ang iyong sarili sa pag-aaral ng motivasyon sa pag-aaral. İş aramaya yeni başlayanlar Mag-sign up sa amin upang mag-sign in upang mag-sign up gamit ang Facebook o Mag-sign up gamit ang email ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir location. Dubai at Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana i merkezleri haline geldiler. Bu ito şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin rasmi ora Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Özellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Gayunpaman, ang standard bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Ang lahat ng mga bagay na ito ay na-2-% 3 ay nakakaapekto sa lahat ng oras na ito. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Lungsod ng Dubai ay isang lugar na may gurong mga lugar na matatagpuan sa labas ng lungsod. Ang site na ito ay naka-install sa mga site na ito sa pamamagitan ng mga site ng mga site ng mga site na ito sa pamamagitan ng pagbibigay-daan sa iyo upang ma-access ang iyong website. Kumuha ka ng iyong mga kaibigan. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu sizeslar yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Gulf Talent

Gulf Talent Hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisilarıyla dolu. Her gün Körfez ülkelerindeki at Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt Hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia Hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Ang Google ay nag-aalis ng mga site na ito, kaya ang mga ito ay nag-iisa. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle Hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayısı her gün artıyor. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Halimaw ng Gulf

Halimaw ng Gulf Hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor Hakkında: Aslında bu şirket, Dubai at Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Kaya, ang lahat ng mga bagay na ito ay dapat na ma-access ang mga ito sa pamamagitan ng pag-install ng mga naka-install na mga diskarte sa pag-install ng bulbar.

Career Jet

Career Jet Hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Kaya, maaari mong gamitin ang sistema ng internet sa pamamagitan ng pag-download ng iyong anak na lalaki sa iyong anak.

Dubai Careers

Dubai Careers Hakkında: Bu site, ito ay may isang bagong portal. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Tambo

Tambo Hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisilarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz Ang iyong mga kaibigan ay hindi maaaring mag-alala, ngunit ang iyong mga kaibigan ay hindi maaaring mag-alala sa iyong sarili.

Sa katunayan

Sa katunayan Hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri Hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Ang site na ito ay nag-uugnay sa mga taga-Hindistan, BAE at Katarna at iba pa. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon Hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisilarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisionda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Kung ang isang tao ay may isang bagay, ito ay isang bagay na dapat mong gawin. Bu sebeple her alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Ang kanyang gün bu sitelerin kanyang biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Ang mga anak na babae ng Dubai, anak na lalaki ng birkaç sa yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Magbasa nang higit pa sa Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan, hukuk sistemai Şeriat hukukunun katı bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uyulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, maaari mong i-download ang mga ito sa paglipas ng panahon sa paglipas ng panahon sa pag-uusap sa iyong mga kaibigan. Ang iyong mga magulang ay may mga anak na lalaki o babae.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avuncar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Para sa iyo, maaari mong i-download ang mga ito sa iyong mga kaibigan. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, her zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai at Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Ang Halbuki Dubai ay karaniwang nag-aalala sa normal na oras. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Ang laki na ito ay may isang maliit na sukat ng dugo, na may isang maliit na butil na may isang maliit na butil na butil na may isang maliit na butil ng barley na may isang maliit na butil ng karne BAE'nin ang kanyang yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dynyanın her yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Sinabi ng mga tagasunod na ito, Dubai at Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanilıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı Kinakailangang mag-aral ang kanyang mga kasamahan Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Tingnan din sa: Multilanguage Guides para sa Expats

Nagbibigay ngayon ang Dubai City Company ng mga magagandang gabay para sa Trabaho sa Dubai. Nagpasya ang aming koponan na magdagdag ng impormasyon para sa bawat wika para sa aming Dubai expat. Kaya, sa pag-iisip na ito, makakakuha ka na ngayon ng mga gabay, tip at trabaho sa United Arab Emirates sa iyong sariling wika.

Dubai City Company
Dubai City Company
Maligayang pagdating, salamat sa pagbisita sa aming website at maging bagong gumagamit ng aming mga kamangha-manghang serbisyo.

Mag-iwan ng Sagot

50% Discount
Walang premyo
Sa susunod
Halos!
Mga Tiket ng Lumipad
Libreng CV!
Walang Prize
Walang kapalaran ngayon
Halos!
Panahon ng bakasyon
Mag-post ng Resume!
tuluyan
Libre! - Kunin ang iyong pagkakataon na manalo ng isang Trabaho sa Dubai!

Halos lahat ay maaaring mag-aplay para sa Dubai Job Lottery! Mayroong dalawang mga kinakailangan lamang upang maging kwalipikado para sa isang UAE o Qatar Employment: Gamitin ang Dubai Visa Lottery upang malaman kung may ilang mga pag-click kung kwalipikado ka para sa Employment Visa. Ang sinumang dayuhang expat, na hindi isang pambansang UAE, ay nangangailangan ng res visa visa upang manirahan at magtrabaho sa Dubai. Sa aming loterya, mananalo ka Residency / Employment visa na nagbibigay-daan sa iyo upang magtrabaho sa Dubai!

Kung nanalo ka sa trabaho sa Dubai kailangan mong irehistro ang iyong mga detalye.