Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
Tháng Mười Một 13, 2018
Việc làm ở Dubai cho công nhân Sri Lanka
Việc làm ở Dubai cho công nhân Sri Lanka
Tháng Mười Một 18, 2018
Hiển thị tất cả

Dubai'de işler - Công ty thành phố Dubai

Dubai Blog cho người nước ngoài - Dubai'de işler
Liên hệ!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Bu kargetori genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer aan Yabancılar için en uygun seçeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz? Orta Doğu'daki çalışanlara Rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

Chúng tôi xin giới thiệu với tôi. Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini Nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, con trai derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla Nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili Rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de Nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Thành phố Dubai Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerizing, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medyayouaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; orneğin Bayt.com, Vịnh quái vật Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. Tiếng Nga là tiếng Nga iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın cô yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Hồ sơ Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın yerinden aday kabul ediyoruz. Başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş araya tüm yabancılara motasyon sağlıyor. Ba Tư aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan tăng cường CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel oleak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş araya yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Buồn bã Gợi ý ve Pakistan yö từiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde con trai derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yö từilerileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç Rehber hazırladı. Özellikle de yeni yö khoáilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı Rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememei gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, kích thước yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın cô yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Thành phố Dubai şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. Trang web của Nga có cổng thông tin chính thức và có thể được sử dụng như thế này, nhưng không phải là như vậy. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayir Genel arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar Nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Gulf Talent

Gulf Talent hakkında: Korfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Cô gái của mình Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Bắc Kinh çok yabancı bu trang sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yö từiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkInda: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş araya tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin siteinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı Rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayıs gün artıyor của cô. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Vịnh quái vật

Vịnh quái vật hakkýna: Bu kariyer siteinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan Firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Hướng nghiệp

Hướng nghiệp hakkında: trang web Bu, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne Seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Nghề nghiệp Dubai

Nghề nghiệp Dubai hakkında: trang web Bu, yenilikçi bir iş arama Portalı. Cổng thông tin Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani con trai derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Cây lau

Cây lau hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz Sterlini ileyouaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Thật

Thật hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yIlında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Thành phố Dubai irketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye Rehberlerinde de yer veriyor. Trang web yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Mitchel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Bu sebeple cô alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Gün bu sitelerin của cô biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai son birkaç on yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Buồn bã Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararaı alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancir

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan, hukuk sistemi eriat hukukunun katı bir yorumu gibi bazı sert Kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu Kurallara uyulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, Kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası. Bu Yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız oleak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmaya davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai ve Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için bình thường uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu size tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks işçilerinin açık bir şekilde yeni müşteri aradıkları gay barlar ve gece kulüpleri bile mecut ve bu yerler BAE'nin yerinde uluslararaı müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın cô yerinden gelen yabancılar için Dubai pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Bắc Kinh çok kişi, özellikle de yö khoáiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai ve Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı Kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Yte yandan, Dubai yabancı yö từilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yö khoáilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın cô yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Đồng thời kiểm tra: Hướng dẫn đa ngôn ngữ cho người nước ngoài

Công ty Thành phố Dubai hiện đang cung cấp hướng dẫn tốt cho Công việc tại Dubai. Nhóm của chúng tôi đã quyết định thêm thông tin cho từng ngôn ngữ cho chúng tôi Người nước ngoài Dubai. Vì vậy, với suy nghĩ này, giờ đây bạn có thể nhận được hướng dẫn, mẹo và việc làm tại Các Tiểu vương quốc Ả Rập Thống nhất bằng ngôn ngữ của riêng bạn.

Công ty thành phố Dubai
Công ty thành phố Dubai
Chào mừng, cảm ơn bạn đã ghé thăm trang web của chúng tôi và trở thành người dùng mới của các dịch vụ tuyệt vời của chúng tôi.

Bình luận

Tải lên CV