נידעריק פּאַנאַסי אַסינג
נידעריק פּאַנאַסי אַסינג
נאוועמבער קסנומקס, קסנומקס
דזשאָבס אין דובאַי פֿאַר סרי לאַנקאַן וואָרקערס
דזשאָבס אין דובאַי פֿאַר סרי לאַנקאַן וואָרקערס
נאוועמבער קסנומקס, קסנומקס
ווייַז אַלע

דובאַי'ד יזלער - דובאַי סיטי פֿירמע

דובאַי בלאָג פֿאַר עקספּאַץ - דובאַי'דע ייסאַלז
רוף אונז!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. איר קענט מאַכן אַ סאָרט פון באַלעבאָס אין דובאַי אין די בולמאַקל. Birleşik Arap Emirlikleri'nde aler şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar inçin mükemmel bir bilgi kaynağıdır. קענען איך נוצן דיין נייַע אַרטיקלען אין די אַלטע אַפּלאַקיישאַנז? Orta Doğu'daki çalışanlara ריבערבערלי ווידען אין אַלע עקיבימיז, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. דובאַי יאַ ş וויאַמ ç קאַ ı ל ş מאַק און די ייסאַן קינסטלעך בערגלער.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, דובאַי'דע יאַבאַנק ı לאַר אין איר טערל ü קאַריער פ ı רסאַט ı מעווקוט. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir inş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, son derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. קלאָץ אין צו דיין בלאָג און אנדערע בלאָגס. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca טוריסט וויזיציעייל זיאַרעט עדייאָר. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma וויזיזי גערעקייאָר. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City ketirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya דייוועט עדיאָר; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, פאַרזעעניש גאַלף דובאַי ve קאַרעערדזשעט. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı Bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. איר זענט אַקלייד מיט Herkese iyi şanslar.

יאַבאַנק ı אַרין דובאַי'דעקי י şלער

Dubai'de dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın איר יערינדען אַדייַ kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında און arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. און איר האָבן יאַמי באַסלייַאַנלאַר Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. דובאַי ווע אַבו דהאַבי, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana in merkezleri haline geldiler. איך קען אויך האָבן אַ באַליווערד זון דעריס און זיין אָלאַנאַקלאַר ı אָלדו ğ יו ביליניאָר. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. בו י ü זדען ילעילריד קאַטאַר און סודי סאַודי אַראַסטיסטאַנאַ יונעלמעק יסטייען אַדייַלאַר יסקין, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa Ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, איר קענט נישט נוצן ראַקינג כאַזער און רייד. Özellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik אַראַפּ עמירליקלידי און די פֿירסאַטלאַר yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

די ווירקונג פון דיין קאַריערע איז צו באַזייַטיקן זיי

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama סיטעלעריני kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı רעהער וואַר. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 וועט זיין ביגינליגהט דוס è בער. Üstelik çoğu durumda, גרייס איר קענען נישט נוצן, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın איר יערינד Birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, דובאַי סיטי şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. אויב איר האָט אַ פּלאַץ פון פּלאַץ מיט פּאָרטאַללאַרנ ы ה קיי אָלמאַל ı ve סיטעלערי Bir şans tanımalısınız çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok איןş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar גרייס yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

ווי אַזוי טאָן איר וויסן וואָס?

מיר צושטעלן איר מיט די לעצט ברייקינג נייַעס, רומאָרס און ווידיאס גלייַך פון די עס אינדוסטריע

איר וועט באַקומען באַפרייַען פון דובאַי'ד ייסאַלז

Gulf Talent

Gulf Talent hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Her gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. איר זוכט פֿאַר דעם פּלאַץ מיט דעם פּלאַץ צו דובאַי אין בולדו.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana Hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan צו adaylara eğitim vermek. Google'da וועט זיין סערטאַדלי און איר קענען געפֿינען זייטלעך, און זען וואָס זיי זענען. Ayrıca iş arayanlara başarılı רעהבערלער דע סונויאָרלאַר.

דוביזאַל

דוביזאַל hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma וויזיזיילע און אַראַמאַק אין דעם פּלאַץ קאַלייאַנביליריניז. סעקט ö רע 2005 איר זוכט פֿאַר די יאַפּאַן דוביזלע, אָדער איר זוכט פֿאַר די באַפעלקערונג פון די באַפעלקערונג פון דעם פּלאַץ און די ילעקשאַנז אין דעם ענין וואָס איר האָט געזאָגט. אים איז אַראַיאַנלאַר סים די יוסווערנער אין çין אָלדוק ç אַ פאַייַ ı ביר אַראַק.

פאַרזעעניש גאַלף

פאַרזעעניש גאַלף זוכן: איר קענען געפֿינען דיין פּלאַץ אין איר פּלאַץ אין פּלאַץ çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

גלאַססדאָאָר

גלאַססדאָאָר hakkında: Aslında bu şirket, דוביי ווע אַבו דהאַבי'עקי iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. סיטערין özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek ליסאַנס yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

קאַריער דזשעט

קאַריער דזשעט hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı זון derece kolay hale getiriyor.

דובאַי קאַרעערס

דובאַי קאַרעערס hakkında: אויף דעם פּלאַץ, איר וועט באַקומען אַ portal portal. Portal Akıllı דובאַי Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler in arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

ראָר

ראָר hakkında: איר קענען נוצן אַן אַרמאַי מאָטאָרלאַר ı נדאַן Biri אָדער Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

טאקע

טאקע hakkında: דיין פּלאַץ, איר וועט נוצן דיין מאָטאָר מאָטאָר ı arasında, און איר וועט געפֿינען אַלע איר פּלאַץ צו נוצן איר. 2019 yılında 200 מיליאָן ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri שטאָט: Dubai City ketirketi, איר קענען נוצן די אַלטשעמי פון אָלד ğ אָו Naukri'ye רעהבערלערינדע דע יער ווערייאָר. פּלאַץ יורט ד ı נ ı נדאַן באַ ş וווראַקאַק אַדייַלאַר אין הינדיסטאַן, באַע און קאַטאַר'דאַן אין ילאַנלאַר ı ילאַ דאָלו. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: אויף דעם פּלאַץ BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan און şirketlerin אינטערנעט סיטעלערינדען טאָפּלוייאָר אָדער Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

וואָס איז דובאַי'ד געשטארבן?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek און kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli i deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. איר סעבעפּלע איר אַלאַנדאַן ביר סürü ינסאַן özgeçmişlerini yollayabiliyor. איר גונד בו סיטעלערין איר Biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, דובאַי זון birkaç אויף yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni i aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

צי איר טראַכטן דובאַי?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan, hukuk sistemi Şeriat hukukununun katı bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak אַלקאָל קיללאַנמאַק קעסינליקלע יאַסאַק. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

דאַהאַס ı, דובאַי makamları bazı דורומלאַרדאַ אַדאַלעציז דאַווראַנאַבילייאָר. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, איר זאַמאַן סאָרוסטשורמאַ açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, דובאַי און אַבו דהאַבי האָטעלס האָטעלס דעסיפליאַרדען עוואָליליק Cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai יעראַל האַלק ı אין נאָרמאַל ויגולאַמאַ בו. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. די גרייס פון דעם אַרטיקל איז אַ גוטע זאַך, דאָרו אַפרופּאַל ı סעקסי י şçilerinin açık bir şekilde יעני מ ü ססטערי אַראַד ı קלאַרי פריילעך באַרל è ג kul BAE'nin her yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

איר טאָן ניט האָבן צו דאַבאַי

Dünyanın her yerinden gelen yabancılar için Dubai'de איר זוכט פֿאַר וואָס איר קענען נוצן. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai און Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa Ziyaret edenler, Bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. דובאַי האַוואַלימאַנלאַר ı, אָטעלער און אָטאָמאָטיוו סעקטאָר ü באַ קאָנודאַ באַ ş עקייאָר. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şירקעטימיז ד ü ניאַנ ı ן איר יערינדעקי אַדייַלאַראַ קעסינליקלע דובאַי ייי זייאַרעט עטמעלעריני און יורט ד ı ס ı נדאַ ç קאַל ı סאַמייַאַ באַ ş לאַמאַלאַר ı נ ı טאַווסייע עדיאָר.

אויך טשעק אויף: Multilanguage Guides for Expats

דובאַי שטאָט פֿירמע איצט פּראַוויידינג גוט פירער פֿאַר דזשאָבס אין דובאַי. אונדזער קאָלעקטיוו באַשלאָסן צו לייגן אינפֿאָרמאַציע פֿאַר יעדער שפּראַך פֿאַר אונדזער דובאַי עקספּאַץ. אזוי, מיט דעם אין גייַסט, איר קענען איצט באַקומען גוידעס, עצות און באַשעפטיקונג אין די פאראייניקטע אַראַבער עמיראַטעס מיט דיין אייגן שפּראַך.

דובאַי סיטי פֿירמע
דובאַי סיטי פֿירמע
ברוכים הבאים, דאַנקען דיר פֿאַר באזוכן אונדזער וועבזייטל און ווערן אַ נייַע באַניצער פון אונדזער אַמייזינג באַדינונגס.

לאָזן אַ ענטפֿערן