Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

|▶Skoda Superb II (2009)◀| ✩ 1.9 TDI 105 KM!! ✩ Serwisowany✩Gwarancja✩☑ Klimatronic dwu-strefowy

☑ NAVIGACJA-kolorowa, dotykowa

☑ 4x El.szyby

☑ 10x Air bag

☑ El.lusterka (podgrzewane)

☑ Komputer pokładowy

☑ Tempomat

☑ Bluetooth

☑ USB

☑ Książka Serwisowa

▸ OPŁACONY!!!

▸ Najlepszy silnik diesla! 1.9 TDI 105KM

▸ Możliwosc sprawdzenia auta na dowolnej stacji diagnostycznej

▸ FAKTURA VAT/Marża

▸ Kupujący zwolniony z Opłaty Skarbowej

Sprzedażą aut używanych zajmujemy się od 1997 roku.Dzięki zaufaniu naszych klientów sprzedaliśmy tysiące aut.Udostępniamy również zamianę aut ,skup aut,oraz tani kredyt samochodowy w jednym z największych banków w europie

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „|▶Skoda Superb II (2009)◀| ✩ 1.9 TDI 105 KM!! ✩ Serwisowany✩Gwarancja✩

Dodaj komentarz

Zadzwoń!