Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#2 BMW 530i E39 | Krzysztof Kiersznowski | Wąski | Debeściak | Nuta | Vabank | Adam KuncDrugi z dwóch odcinków naprawy auta Pana Krzysztofa. Zapraszam do oglądania 🙂

Zainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl

+48 603975574

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „#2 BMW 530i E39 | Krzysztof Kiersznowski | Wąski | Debeściak | Nuta | Vabank | Adam Kunc

 1. Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość😔

  Zmarł Krzysztof Kiersznowski klient, a przede wszystkim przyjaciel naszego warsztatu♥

  Mega dobry, uśmiechnięty, pozytywny, mądry, inteligentny o wysokiej kulturze człowiek♥

  Spoczywaj w pokoju♥♥♥

 2. często ś.p. Pana Krzysztofa w latach 90-tych można było spotkać w kolejce WKD jak podróżował z Komorowa do Warszawy i ostatnio w małych komorowskich spożywczakach gdzie robił zakupy. Bardzo fajny aktor

 3. Jeden fragment dużo mówi, dostał od poprzedniego właściciela dodatkową kierownicę, więc zaoferował jej przekazanie komuś, kto potrzebowałby tej części, zastrzegając się od razu, że "za darmo", bo przecież sam ją w ten sposób dostał… Takie szczegóły świadczą o klasie człowieka.

 4. Oj jak ja patrzę to aż mnie mrowi, ta 21 minuta, do śmierci 😔
  Jesli chodzi o skandynawskich kierowców to różnica pomiędzy nimi a nami środkowoeuropejskimi polega na tym że my przed hopką hamujemy bo może być zakręt a oni dodają gazu bo może być prosta

 5. Staruszka kupił tu mówi się bmw-Be My Wife….jeździ jednak więcej SUV jak Audi czy Mercedes.
  Mam Jeep Cherokee i jestem bardzo zadowolony, spala nie aż tak dużo jak myślałem silnik 3.2 litra. Nie wiem czemu amerykanie taki silniki kochają? Silnik 1.5 to rarytas, nawet maleńka Elantra ma 2 L. Wszystko koniecznie automatic.
  Zmarnowany talent, za komuny zagrał w filmach i zniknął. Chrześcijanin,
  katolik, należał do Klubu Ronina, a to katoprawica. W tej branży trzeba
  być ostentacyjnie ateista albo żydem. Pluć na rząd (prawicowy) a na
  prawice z siekiera w myśli, mowie i uczynku. To samo zrobili z Cezarym
  Pazura. A wy glosujecie na to bydło.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!