Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

4K Toyota Hilux pickup Off Road Historia jednego auta #3#3 historia jednego auta ~ cykliczna opowieść o autach terenowych
Michał opowiada o swojej Toyocie Hilux

Nikon z6
Sigma art 35 1.4
Sigma sport 70-200 2.8
Nikon s 24-70 4
Crane 2

#fotofeil #nikonz6 #offroad #4×4 #historiajednegoauta

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „4K Toyota Hilux pickup Off Road Historia jednego auta #3

  1. Po co "obniżać przedni" most??? Ludzie montują zwolnice aby powiększyć prześwit, podnosza zawieszenie, podnosza nadwozie …ale po co obniżać most.? Czy to jest inna /tożsama nazwa na podniesienie nadwozia???

  2. Jeżeli dobrze pamiętam to lift robi się aby włożyć większe koła które faktycznie podnoszą auto zwiększając prześwit, to po co to wszystko jak jest max 33". Ja bym teraz dał 35" ale w MT.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!