Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

59 rocznica FSO na Żeraniu.59 rocznica wyjechania pierwszego polskiego samochodu z taśmy montażowej w FSO na Żeraniu. Na spotkaniu był Dyrektor FSO Edward Pietrzak (zarządzał fabryką w latach 80-tych), byli pracownicy FSO, oraz oczywiście fani polskich samochodów, z różnych klubów między innymi FSO Auto Klub i FSO PTK.

muzyka: Spice Girls – Viva Forever

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „59 rocznica FSO na Żeraniu.

  1. Przestaliśmy jeździć na złoty.. Chciałam by nasz mr 75 wyglądał jak oryginał… Nikt nie zauważał może za skromny… I pewnie za oryginalny.. Nie wiem o co chodzi… Pierdolić te złoty … W garażu pięknie wygląda i pachnie…

  2. Sranie w banie, za każdym razem tak było i jakoś do dzisiaj stoi, trzeba zmiany rządu, żeby coś się ruszyło, a ja będę czuwać wiecznie, jeżeli FSO oficjalnie ogłosi na stronie upadłość wtedy porozmawiamy inaczej, jak narazie to zapomnijce o takich tekstach

  3. ciekawi mnie czemu pisiory nic nie zrobiły jak rzadziły? przecierz oni to tzw "prawdziwi polacy" i polską fabryką się nie zainteresować a nie przecież ją komuna wybudowała to nie to lepiej ją znisczyć pozdro!

  4. Tak jest. Święta prawda. Byliśmy potęgą motoryzacyjną. Dobrze, że jeszcze są tacy Ludzie co kochają Polską motoryzację. Ja również m.in. mam maluszka który przechodzi gruntowny remont.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!