Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

A co to ta szklanka w silniku ? Skąd się biorą luzy zaworoweSkąd biorą się luzy zaworowe w naszym silniku? Jak wygląda ich kasacja, oraz jak działa hydrauliczna szklanka ? O tym opowiem w dzisiejszym “vlogu jak zacząć przygodę z mechaniką pojazdową”
Jeśli wam pomogłem zostawcie kciuka w górę i udostępniajcie.

WSPÓŁPRACA
info@milosnicy4kolek.pl

Szklanki – popychacze zaworowe
https://na.allegro.pl/szklanki

Program premiowy dla wszystkich majsterkowiczów

https://na.allegro.pl/strefa_mechanika

————————————————————–

Polub M4K Garage na Facebooku:

https://www.facebook.com/m4kwarsztat/

—————————————————————

Wbijajcie na Instagram

https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/

———————————————————————————————–

Wbijajcie na naszego FB
https://www.facebook.com/milosnicy.czterech.kolek.gdansk/

————————————————————————————————–

SKLEP Z GADŻETAMI DLA MIŁOŚNIKÓW

http://luckymotion.com.pl/51-milosnicy-czterech-kolek

———————————————————————————

Meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂

http://fastservice.pl

———————————————–

Patronite – to dzięki temu że Wy się dokładacie możemy realizować coraz to śmielsze projekty tak więc masz ochotę wesprzeć rozwój kanału i doceniasz nasz wkład wbijaj na i zostań patronem 🙂

https://patronite.pl/Milosnicy4kolek

—————————————————————-

Oraz nasz dostawca części używanych

http://panta.gda.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „A co to ta szklanka w silniku ? Skąd się biorą luzy zaworowe

  1. Nowy popychacz jest twardy. Pytanie czy taki się wkłada do auta czy przed włożeniem należy go spompować aby sam sie do odpowiedniej wysokości ustawił ?.

  2. Wszystko jasne, ale ja mam pytanie… Czy wymieniamy szklanki czy można je po prostu rozebrać wyczyścić wymyć i będą działać jak nowe? No i ewentualnie kiedy należy wymienić. Z góry dziękuję za odpowiedź 😁

  3. Więc łysy twierdzi, że luz powstaje na skutek wypracowania gniazda i podnoszenia zaworu… (3:59) Do tej pory myślałem, że w ten sposób ginie luz i zawór pozostaje ciągle otwarty.

  4. W zimne dni mondeo mi pali na dotyk, jak przygrzeje w niego słońce lub postoi pół godziny na gorącym silniku to się ksztusi i dopiero odpala, do tego przez parę sekund trzęsie silnikiem i przestaje. Czy to mogą być luzy na zaworach?
    2.0 LPG

Dodaj komentarz

Zadzwoń!