Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Actros MP4 wymiana turbosprężarki . Czy w przypadku Actrosa to bułka z masłem ?🚗 Kup ubezpieczenie OC lub pakiet OC/AC w Beesafe i odbierz 200 PLN na paliwo z mojego linku: https://bit.ly/3JxLsBn
Link do regulaminu: https://beesafe.pl/regulamin-200-pln-na-paliwo-za-zakup-oc-yt

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Actros MP4 wymiana turbosprężarki . Czy w przypadku Actrosa to bułka z masłem ?

  1. Na bieżąco Was śledzę. 60 tys subskrybentów… to jest dramat, gdy ludzie wolą obejrzeć jakieś ekipy i inne dziadostwa, zamiast COŚ, co można przyswoić wiedzy. Panowie, jak zawsze dobra robota ! Polecajcie kanał dalej w świat !

  2. Panie reżyserze Uwaga. Camera służy do Filmowania polski język jest piękny
    Camera na wsi kameruja w polskim języku Filmują czy to takie skomplikowane jak konstrukcja Cepa.

  3. Nie wiem jak to się ma do ciężarówek, ale w autach osobowych podczas wymiany turbo powinno się również wymienić olej oraz filtry (oczywiście wszystko musi być udokumentowane na podstawie fv za usługę) inaczej producent nie uznaje reklamacji na turbosprężarkę. Taka ciekawostka 😀
    Dobra robota ! Pozdrawiam !

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!