Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

AMG z Japonii trafiło do znawcy tematu! #Wojny_SamochodoweWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/wojny_samochodowe
Oglądaj w niedziele o 12:15 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/wojny-samochodowe-odcinki,4404/odcinek-5,S13E05,232351
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Przepis na ten program jest bardzo prosty. Dwaj fachowcy, którzy znają się na rzeczy, i samochody, na których można zarobić. Mają nosa do rynkowych okazji, wieloletnie doświadczenie pozwalające unikać min, smykałkę do mechaniki oraz bazę sprawdzonych i zadowolonych klientów.
Paweł Miszta i Przemysław Szafrański zawodowo handlują samochodami. To uważni łowcy okazji i twardzi negocjatorzy. Dysponując budżetem w wysokości 15 tysięcy złotych Paweł i Przemek zdecydują się kupić samochody, które będą przyczynkiem do rywalizacji francuskiej i niemieckiej motoryzacji.

#tvn #tvnturbo #wojnysamochodowe

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „AMG z Japonii trafiło do znawcy tematu! #Wojny_Samochodowe

  1. Ahhh te k.. automaty. Fajnie 500 koni fajnie a skrzynia sobie zmienia jak jej sie podoba że trzeba mieć nadzieję że wszystko dobrze pójdzie w tej 2.12 minucie itd. no ale wiadomo CL to bardziej limuzyna niż sportowy samochód i tam automat jest wskazany

  2. Do TVN proponuję wyłączyć komentarze bo i tak większość będzie niezadowolona bo oni wiedzą lepiej zarabiają więcej mają lepsze fury i wyglądają hak modele ale to co piszą prowadzimy mniej do jednej konkluzji może mają to wszystko i potrafią wszystko ale mózgu raczej nie mają lub nie wiedzą do czego służy bo inaczej nie pali by takich bzdur.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!