Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A3 8L naprawa wymiana podnośnika szyb demontaż boczku

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Audi A3 8L naprawa wymiana podnośnika szyb demontaż boczku

  1. Bardzo dobrze to pokazałeś Pełna profeska a możesz powiedzieć jak teraz wypoziomować ramę drzwi . Chodzi mi o te kliny ponieważ ja nie miałem zaznaczone jak to powinno być i teraz już drugi dzień z tym się meczę . Był bym ci bardzo wdzięczny . Powód dlaczego rozbierałem ramę był taki że szyba zjeżdżała na dół a do góry nie chciała . Przyczyną oczywiście był jeden ze ślizgaczy . Ułamała się część tam gdzie jest zaczepiona linka . Po zamontowaniu nowego ślizgacza wszystko działa . Ale teraz nie zamykają się drzwi i nie przylegają . Jedno zrobione to drugie się zepsuło 🙁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!