Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A4/A5/Q5 B8 Kodowanie (Coding) – Automatyczne zamykanie drzwi po 15km/h / Automatic door lock

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Zapraszam również do grupy
https://www.facebook.com/groups/333055013907748/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

5 komentarzy do „Audi A4/A5/Q5 B8 Kodowanie (Coding) – Automatyczne zamykanie drzwi po 15km/h / Automatic door lock

  1. Mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego w moim Audi A4 B8 drzwi ryglują się automatycznie powyżej 15 km/h natomiast nie jestem w stanie ich zablokować ani odblokować za pomocą przycisku? Przycisk ten nie jest nawet podświetlony i w ogóle nie reaguje na żadne kliknięcia…

  2. Jaki macie przewód do kompa usb czy pinowy bo na usb nie chce połączyć się z sterownikiem czy macie na to jakiś sposób bo gdzieś słyszałem że podobno przewód z końcówką pinową ma mniejsze problemy z łaczeniem się z sterownikami czy to prawda???

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com