Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A4/A5/Q5 B8 – Naprawa klimatyzacji /Air conditioning repair/ Auto Naprawa Sebol GorzówKontakt do mnie – Kryhawrc@wp.pl
kontakt do warsztatu – Auto Naprawa Sebol

21, Myśliborska, Gorzów Wielkopolski
Zapraszam tez do grupy – https://www.facebook.com/groups/333055013907748/
507 092 570 https://g.co/kgs/y8qkNr

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Audi A4/A5/Q5 B8 – Naprawa klimatyzacji /Air conditioning repair/ Auto Naprawa Sebol Gorzów

  1. Jestem po wymianie tych koncowek. Po wymianie na nowe gorny i tak latał jak zyd po pustym sklepie. Wiec polecam dolozyc jedna stara plaska czarna podkladke ,przesmarowac wklad i bedzie sztywno.

  2. Gratuluje. 5 sekund i gotowe… I ty polecasz jeszcze ten warsztat? W podstawowoym programie masz 30 min prozni po to by uklad osuszyc a przy okazji tak po krotce bedziesz wiedzial czy uklad jest szczelny. Zanim wprowadzisz wiecej ludzi w blad i dasz sie naciagac dalej zaczerpnij fachowej wiedzy na temat klimatyzacji i co do czego. Sory

  3. Mam pytanie , ta fioletowa i czarna uszczelkę zakładamy na ten plastik w który wpina się końcówkę węża tak ? Dobrze to rozumiem? Czy poprostu wkładamy je do srodka i później dociska je ten plastik czarny ??

  4. Część, mam pytanie odnośnie tych żółtych zawleczek. Czy aby na pewno muszą one być założone ? W oryginale są tylko czerwone ? Pytam ponieważ u siebie zakładałem i zostawiłem tylko te czerwone a żółte potraktowałem jako tylko do transportowe.

  5. Normalnie powinno wyglądać to tak: KONIECZNY test szczelności azotem a najlepiej hydrogenem czyli 95% azot ,5% wodór, ponieważ wodór przenika przez najmniejsze szczeliny i jeśli wodór nie wycieknie to nic nie wycieknie, kolejną wskazówką do dokładnego testu szczelności jest to że procedura "próżni" maszyna wykonała pomyślnie, czyli nieszczelność musi być minimalna której maszyna nie wykryła, w dodatku maszyna wykonuje test szczelności opierający się tylko o podciśnienie, co w przypadku klienta z pustym układem nie jest żadną podstawą do tego żeby stwierdzić że jest szczelnie, powinien zostać podłączony na cyfrowych manometrach z hydrogenem na kilka godzin, dokładna rewizja detektorem , z bomby wymiana osuszacza i solidna godzinna "próżnia" żeby wyeliminować wilgoć z rozszczelnionego układu. Może i dobre chłopaki ale tego typu obsługa "nabicie" "dobicie" to ŻART! Nie polecam też tego typu sprawdzania ciśnienia w klimatyzacji "przez wentylek", po dwóch takich próbach możemy wyszczuplić swój AC o 100g i wtedy serio unieruchomić układ, to jak sprawdzanie akumulatora kablem zwierając między klemami, jak iskrzy to dobry , jak nie to zły. Może intencje filmu były dobre ale niestety wszystko źle. Do złącza typu "spring lock" używa się specjalnych narzędzi , nie wolno tego kaleczyć wkrętakami, dodatkowo nie wolno testować szczelności sprężonym powietrzem, w powietrzu jest wilgoć i tlen, są to wrogowie klimatyzacji, azotem wypieramy tlen a olej w układzie jest silnie higroskopijny więc łyka wodę jak młody pelikan, potraktowanie powietrzem ze sprężarki i pozostawienie tak na kilka dni to bardzo tragiczny pomysł.

  6. Ja miałem wyciek, w sumie lekkie zapocenie, na wejściu przewodu do chłodnicy, (za kratką lewego halogena) Wystarczyło oring wymienić. jako ciekawostkę dodam , że w a4 niski poziom czynnika objawia się tym , że z jednej strony nawiew będzie nam dmuchał wyraźnie cieplejszym powietrzem. Jest to sygnał, że czynnika jest już mało,ale jeszcze nie na tyle aby rozłączyło klimę.

  7. Że ja tego filmu nie widziałem wcześniej mnie pojawiła się nieszczelność na wężu tym dolnym kupiłem wąż a serwis typowo od klimy nie umiał rozpiąć.Cale szczęście że przewód pękł w części aluminiowej to mi zaspawali i chodzi a nowy wąż leży a tu ty pokazałeś więc sam bym to ogarnął bez problemu

  8. Klimatyzację naprawiamy manualnie metodami jak chłodnictwo a nie maszynami do klimy dla amatorów i warsztacikow. Klimę i jej szczelność sprawdzamy na ciśnieniu 20bar przez minimum 1godz a nie jak stacja jak z filmu na podciśnieniu!!! Warsztat powinien dostać od razu kare od udt za nieprawidłowa kontrolę układu klimatyzacji a co za tym idzie wypuszczenie do atmosfery owych 60pgram R134A. Szkoda słów na takich majstrów.
    Tak poza tematem to ciekawe jak robią taka szczecine jak rozliczają w bds te roczne fake naprawy. Gazu to im chyba idzie więcej niż mi w klimie i chłodnictwie razem wzięte.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!