Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A6/A7 C7 – Malowanie zacisków hamulcowych/Painting brake calipersGrupa A4 B8
https://www.facebook.com/groups/333055013907748
Grupa A6 C7
https://www.facebook.com/groups/569893840701541
Kontakt do mnie – kryhawrc@wp.pl
Instagram – https://www.instagram.com/audinaprawtosam/?hl=pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Audi A6/A7 C7 – Malowanie zacisków hamulcowych/Painting brake calipers

  1. Też to dzuadostwo kupiłrm w kolorze czerwoym i żółtym i szczerze dramat, tam samo myślałem co robię nie tak, ale ta farba nie nadaje się do niczego szkoda kasy, kupić zwykłą na trmperature i mega krycie i efekt.

  2. Malowałem foliateciem w kolor carbon i nie było problemów, może jest coś nie halo z tymi kolorami neonowymi. Myślałem że w A6 z tyłu kładą już wentylowaną tarczę a nie biedę jak w zwykłym a4 2.0

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!