Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A6 C6 naprawa soczewki skrętnej ksenon.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Audi A6 C6 naprawa soczewki skrętnej ksenon.

  1. klasyczna usterka w tym gruchocie, spękane czarne kabelki od wysokiej temp i łamiące się przy skrecaniu soczewki,tutaj już ktoś był i wymieniał kabelki bo oryginalne sa czarne z nadrukiem i oryginalne klejenie klosza to twardy klej i grzanie gówno daje a tu chyba zywkły butyl. z autogammy zamawiałem same odbłysniki po regeneracji i swoje odesłałem,wtedy przekładach wszystko na nowe odbłysniki i nic nie trzeba przerabiać a wy pewnie zamówiliście evoxy r2.0

Dodaj komentarz

Zadzwoń!