Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A6 LED naprawanaprawa lampy audi

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Audi A6 LED naprawa

  1. W momencie włączenia świateł mijania,, światło LED w jednej lampie gaśnie i wyskakuje mi błąd na desce. Czym to może być spowodowane? sa jakies moduły odpowiedzialne za LED ?

  2. Autor nie napisał że aby prawidłowo przylutować tą diodę potrzebna jest maszyna do BGA minimum z dwoma strefami grzania. Środkowy pad należy przylutować do pcb a nie przykleić na paste jak to się popularnie zdarza. Tego nie da się osiągnać standardowym sprzętem czyli lutownicą czy hot airem 🙂

  3. @swojtas Są to diody SMD. Widziałem kiedyś takie diody do kupienia na allegro były ORYGINALNE z demontażu. Nie były drogie ale trzeba było kupić cały zestaw… A tak raczej ciężko dostać takie diody ORYGINALNE TAKIE JAKIE STOSUJE AUDI, ponieważ są to diody robione tylko dla AUDI i są one dwukolorowe (pomarańczowo-białe).

  4. Sprawdzalem te diody na necie i wychodzi ze maja prawie 100 lm co w porownaniu osiaga dioda power led o mocy 3W 🙂 Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!