Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A6C7 naprawa zaparowanych lamp#audi #zaoarowane #lampy #a6c7 Napewno nikogo nie zaskoczę tym problemem – woda w lampie. W tym modelu Audi A6C7 często widzimy auta w których widać od środka ślady oary i wody. O ile sama lamoa nie jest hermetyczna i dostaje się tam powietrze poprzez np odpowietrzniki w lampie. A z powietrzem woda – bo powietrze ma swoją wilgotność a w takim okresie jesienno – zimowym, wilgotność jest spora. Więc jeśli zauważymy drobne zamglenie które samoczynnie szybko znika, nie ma powodów do paniki. Jednak jeśli w lampie przybywa wody – trzeba szybko reagować gdyż tak jak w przypadku z filmu może dojść do uszkodzenia innych elementów. Od żarówki, silniczki po moduły które są kosztowne a paradoksalnie najbardziej narażone – gdyż woda z lampy leje się wprost do wnętrza przetwornicy. Powiązanie wody i prądu, nie wróży nic dobrego.
Lampy parują najczęściej przez pęknięte klosze przy krawędziach lampy lub rozszczelniaja się – odparzają – klosze od obudowy. Zanim przystąpimy do naprawy – robimy dokładny test aby zdiagnozować problem. Czasami wystarczy pospawanie pękniętej obudowy jednak bardzo często trzeba lampę rozebrać i sklejać na nowo a czasami i wymienic pekniety i zniszczony klosz
Koszt uzależniony jest od zakresu usług
Demontaż i montaż lampy =150 zł
Wymiana klosza 300 zł – 350 zl
Spawanie popękanej obudowy od 50 zł
Zakup nowego klosza ok 200 zł
Zakup przetwornicy ok 250 zł
Markowa zarówka D3S od 150 zł
E-mail motolampy@gmail.com
Telefon 666626083

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!