Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A8 D3 3.7L V8 klapy w kolektorze nie działają. Diagnozujemy, naprawiamy.Co jest nie tak„Jan V8”

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Audi A8 D3 3.7L V8 klapy w kolektorze nie działają. Diagnozujemy, naprawiamy.Co jest nie tak„Jan V8”

  1. Witam po wymianie kolektora ssącego wyskoczyły takie błędy 17972 throttle actuator (j338) under voltage during basic setting p1564 lover limit reached intermittent

  2. W 4.2 z Touarega wciągają się po odpaleniu, po zgaszeniu podtrzymywane jest jakiś czas jeszcze napięcie na elektrozaworach i pozostają wciągnięte mimo wyłączenia zapłonu. Po jakimś czasie elektrozawory przestają być zasilane i upuszczają podciśnienie.

  3. gruchy sie wciągają tylko po odpaleniu silnika no i później działają chyba po przekroczeniu 4 tysięcy obrotów tak jak w V6 2.8 gdzie jest jedna

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!