Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Auta Niemcy. Suvy. Mercedes. Bmw. Porsche. Hyundai. Toyota. Auta z gwarancją.Dziś wypaśne. Lajkuj, komentuj, zobacz inne nagrania. Pozdrawiam

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „Auta Niemcy. Suvy. Mercedes. Bmw. Porsche. Hyundai. Toyota. Auta z gwarancją.

 1. Siemasz Nygus 👍
  Świetna robota, Hyundai z rozsądku najlepszy wybór na 10+ letnie BMW kieszenie bardzo głębokie mogą być potrzebne, nie mówiąc o zakupie, akcyza, ubezpieczeniu, itd.
  Urozmaicony, konkretny kanał!
  Tak trzymaj!
  Pozdro kolego!👏👏👏🇵🇱🇵🇱🇵🇱
  Kolega w zeszłym roku sprowadził ze Szwajcarii taką sztukę i w 3 pierwsze miesiące prawie 20k zł wpieprzył.

 2. Panie Nygusie, a tak teoretycznie, mając 100k na wydanie na auto, co by Pan kupił? Jakiś nowy z salonu, Golf, Focus czy Corolla czy może jakiś używany premium z Niemiec? Łapka oczywiście podniesiona 🙂

 3. SIEMA . Nowe a te . Ile to siana po paru latkach poszło z dymkiem ? Hm , lepiej nie liczyć . Nowe auto z radością się kupuje , ale ze łzami się odsprzedaje ! Nie ma to jak rower !!! . pozdro

 4. 👋👋👋👋👋👍👍👍👍👍👍👍👍Witam Nygusiku,autka fajne, co do Twojego wyboru to się zgadzam Hyunday Santa Fe,i też C4.. po negocjacji za 4.400 by poszedł.co do tego merola to cena za duża,może dla tego ze to Mercedes .Za marke się placi,Pozdrawiam i dziś lapki rzuciłem na początku co by nie zapomnieć na końcu Trzymaj się cieplutko i do nowego filmiku,Pozdrawiam serdecznie..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!