Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Auta Niemcy. Toyota RAV4, rok 2007, 2.0 benz, 152 konie, przebieg 170 tys.Zadbana RAV4 4×4. Lajkuj, komentuj, zobacz inne nagrania. Pozdrawiam.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Auta Niemcy. Toyota RAV4, rok 2007, 2.0 benz, 152 konie, przebieg 170 tys.

  1. Mam Ravke I powiem, ze porownujac do poprzedniegi Sharana to Ravka idzie na plus. Wszystkie srubki to jakby z fabryki wyszly. W Sharanie pare godzin mechanik odkrecal amorki przednie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!