Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Auta z Niemiec Ford Kuga 4×4 dla klientki najlepsze co byłoW branży motoryzacyjnej działąmy ponad 20 lat.
Doświadczenie to m.in – OBR BOSMAL, ADAC, DEKRA, AUTOMOTIV, SERWISY SAMOCHODOWE i inne
Nie kupujemy, ani nie sprzedajemy samochodów 😉

Zajmujemy się TYLKO oględzinami pojazdów i cała procedurą przygotowania samochodu od A do Z pod klienta Szczegóły – link poniżej

https://www.youtube.com/watch?v=a0p3B8508WE

Ople – CAR MAT CENTRUM OPLA

Kontakt :

tscarvlog@gmail.com

automotoserwis90@gmail.com

Mierniki lakieru

https://www.prodig-tech.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „Auta z Niemiec Ford Kuga 4×4 dla klientki najlepsze co było

  1. Haha pies Ci kune znajdzie, przecież ona wie kiedy on smacznie chrapie i nawet kiedy sra,jak byś miał lisa to co innego albo ewentualnie psa myśliwskiego a nie burka który odstrasza swoim wyglądem.

  2. Kuny uwielbiają Fordy, Toyoty i niektóre francuzy. Każdy mój znajomy mający takie auto, ma coś wygryzionego w aucie. W mojej BMW kuna tylko brudzi mi pokrywy silnika i lakier na aucie. Jako bonus od kuny, dostałem kiedyś pół bułki w komorze silnika.

  3. Fajna KUGA, przebieg jak na ten silnik to pikuś. Miałem taki z przebiegiem 267kkm i nadal nic się nie działo. Nieźle wyposażone – pakiet zimowy, asystent parkowania, NAVI i lepsza tapicerka. Szkoda tylko że nie ma oryginalnych alu. Chętnie też bym taki kupił egzemplarz.

  4. 63 tysięcy zrobienie a spód słabo wyglada. Przy śrubach, mocowaniach już ruda gryzie dosyć mocno. Radziłbym nowej właścicielce o jak najszybsze zakonserwowanie spodu bo auto dosyć mocno musiało śmigać w terenie wilgotnym …

  5. Ta Kuga od spodu wygląda jak Żuk 30 letni i to ma 64 tyś przejechane chyba po złomowisku , mam o rok starszą i 124 tys mogę panu koledze pokazać jak wygląda zadbane auto 😉

  6. Daj też psince wystąpić. Co tak ludzie boją się tych automatycznych skrzyń biegów? Jak się o nie dba i prawidłowo eksploatuje i serwisuje to wytrzymują tyle co manualne. W niektórych przypadkach lepiej współpracują z silnikiem niż tradycyjne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!