Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Autosan H9 – legenda dworców PKS – MotoBiedaMyślisz PKS, co widzisz? Tak, to właśnie ten wóz. Autosan H9.

Link do formularza Helpfind z bonusem 100 zł: https://news-helpfind.pl/s/Motobieda+100

Autobus udostępniło do testu FSOService.pl: https://www.facebook.com/fsoservice/

Fanpej: https://www.facebook.com/MotoBieda/
Obrazki: https://www.instagram.com/motobieda

Film powstał we współpracy z Helpfind.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „Autosan H9 – legenda dworców PKS – MotoBieda

 1. Powinno sie je nazywac polskimi komorami gazowymi na kolkach . Pamietam w polowie lat 90 jak spaliny wspaniale mieszaly sie z pierdami I potem w 30 stopniowym upale

 2. Ten zegar w okolicy 12:20 to tachograf, młotki to przełącznik pracy, koperta dyspozycji, a łóżko odpoczynku. Tak, kierowców autobusów też obowiązuje tachograf i jeśli autobus pracował po ich wprowadzeniu to musieli go wyposażyć w takie urządzenie. Gdzieś tam powinna być jeszcze szuflada na tarczki po których igła rysowała czasy jazdy czy pracy.

 3. A musisz tak rzucać mięsem, do kurwy nędzy??? Podnieca Cię to, czy jak? Dodajesz sobie męskości???
  Właśnie odpaliłem film, żeby pokazać kawał historii mojemu synowi, a tu zonk.
  Więcej tu nie zajrzę, bo nawet mi nie odpowiada klimat jak w trzeciorzędnej knajpie. Jak będę sobie chciał posłuchać "kurwów" i "chujów", to pójdę sobie pod sklep nocny, mam go 100 metrów od domu.
  A nie przyszło Ci do zakutego łba, że takim słownictwem okazujesz brak szacunku do widzów, tani penerze z Koziej Wólki???
  Ale, patrząc po komentarzach, publikę masz równą sobie, więc jakoś pociągniesz.

  Tak czy inaczej jesteś u mnie skreślony, baj baj!

 4. Ja jeżdżę takim Autosanem do szkoły. Pożartym, kopcący, śmierdzący, zagrzybiały. Po prostu polski Autobus od którego nie można nic wymagać oprócz żeby jeździł. Pozdro wszystkim którzy jeżdżą takim Autosanem. (W moim szkolnym autosanie przednie drzwi są automatycznie otwierane a fotele mają poszefkę z 50 letniego dywanu niestety.)

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!