Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Bezprzewodowe Android Auto i CarPlay + kamera cofania w Toyocie Avensis (T29) – Pioneer SPH-DA360DAB

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Radio 2 DIN Pioneer SPH – DA360DAB to przede wszystkim bezprzewodowe używanie Android Auto i Apple CarPlay. Do tego radia podłączyliśmy także kamerę cofania. Podobny montaż można wykonać także w innych autach ponieważ to radio samochodowe jest uniwersalne.

Więcej informacji:
Radio Pioneer SPH DA360DAB – https://bit.ly/3J56FUW
Kamera cofania – https://bit.ly/3PvcAVr
Radio z przewodowym Android Auto i CarPlay (Pioneer SPH DA160DAB) – https://bit.ly/3PRGGlM

Jeśli chcesz zainstalować to lub podobne radio w swoim samochodzie, skontaktuj się z nami przez formularz wyceny dodając zdjęcie fabrycznego radia – https://bit.ly/3oqF6vF

Kontakt do nas:
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2022 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

#AppleCarPlay #AndroidAuto #Toyota

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Call Now ButtonZadzwoń!