Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Blacharstwo Lublin Auto-Naprawa BanaszekNasza firma działa od 1971 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która przede wszystkim stawia na solidne wykonywanie usług. Zajmujemy się naprawami blacharskimi i lakierniczymi oraz mechaniką pojazdów. Ponadto wymieniamy i wyważamy koła.

Naprawiamy układy hamulcowe, rozrządu, elektromechaniczne itp. Wymieniamy też olej. Realizujemy naprawy lakiernicze, dysponujemy narzędziami oraz stanowiskami przygotowalnią i kabiną lakierniczą bezpyłową marki Saima. Jesteśmy prekursorem systemu wodorozcieńczalnego w województwie lubelskim.

Jeśli chodzi o naprawy blacharskie, to naprawiamy samochody, które uległy zarówno drobnym stłuczkom, jak i poważnym uszkodzeniom.

Możliwe jest wykonanie opisu i wyceny uszkodzonego pojazdu przez ubezpieczyciela w naszej firmie. Gwarantujemy też obsługę bezgotówkową dzięki porozumieniom z firmami ubezpieczeniowymi.

Możemy udostępnić auto zastępcze na czas naprawy. Ponadto holujemy uszkodzone pojazdy.

Zapraszamy serdecznie.
http://autobanaszek.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!