Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW 525,520,518 F10,F11,F31 wymiana filtra paliwa. Change fuel filter.Jak wymienić sobie filtr paliwa. How to change fuel filter.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „BMW 525,520,518 F10,F11,F31 wymiana filtra paliwa. Change fuel filter.

  1. A jak odpowietrzasz układ paliwowy? Po prostu kręcisz rozrusznikiem, czy włączają zapłon parę razy? W pierwszym możesz uszkodzić pompę wtryskową, a drugim świece żarowe. Każda z w.w. napraw jest dużo droższa od oszczędności wynikających z oszczędności w ten sposób uzyskanych. W procedurze serwisowej sterownik uruchamia pompę paliwa na 3 minuty i kontroluje jego ciśnienie. Początkowo chyba na 3 bary, by później zwiększyć ciśnienie do 4,5 lub 5 barów. Oczywiście wymagana jest odpowiednia ilość paliwa i zasilanie, gdyż bez tego można uwalić jakiś sterownik. Niby zwykły filtr a można sporo zniszczyć… a później płakać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!