Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW – Błąd A0AA – kontrolka z czerwoną kierownicą – najczęstsze rozwiązanie problemu►💲 Podczas składania zamówienia na stronie: https://maxiecu.eu/pl/shop/
w polu “Posiadasz kod zniżkowy?” wpisz “MAXIECUTUTORIALS” – Uzyskasz 5% rabatu na zakupy!

W tym filmie zajmujemy się prostym rozwiązaniem często spotykanego problemu w BMW dotyczącego blokady układu kierowniczego, który uniemożliwia uruchomienie pojazdu. Kod błędu, który jest powiązany z usterką to A0AA – oczywiście nie jest to rozwiązanie, które zawsze przyniesie zamierzony efekt, ale bardzo często rozwiązuje ten problem więc warto o tym wspomnięc 🙂

►►Wszystkie konfiguracje wykonujesz na własną odpowiedzialność! Nie odpowiadam za błędnie wykonane ustawienia bądź procedury.

Aby zweryfikować czy wszystkie dostępne na filmie funkcje są możliwe do wykonania w twoim pojeździe, użyj zakładki funkcjonalności na stornie producenta:
https://maxiecu.com/produkty/wyszukiw​…

*
Filmy mają na celu pokazanie funkcji możliwych do wykonania programem MaxiEcu.
Nie ponoszę odpowiedzialności za źle wykonane procedury czy adaptacje. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!

#a0aa​ #bmw​ #blokadakierownicy
––––––––––––––––––––––––––––––
Autumn 2011 by Loxbeats https://spoti.fi/34tPBBO
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
Free Download / Stream: https://bit.ly/autumn-2011
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/r4twe3BxxX8
––––––––––––––––––––––––––––––

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „BMW – Błąd A0AA – kontrolka z czerwoną kierownicą – najczęstsze rozwiązanie problemu

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!