Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW Dobrzański prezentuje nowe BMW serii 2 Gran Coupé.Nowe BMW serii 2 Gran Coupé – poznajcie je bez wychodzenia z domu!
Zapraszamy do obejrzenia materiału, w którym nasz Doradca Piotr przybliży Wam wszystkie walory tego modelu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „BMW Dobrzański prezentuje nowe BMW serii 2 Gran Coupé.

  1. do czego to ja mogę się przyczepić do jednego a mianowicie gdy pan zamkną drzwi w minucie 5:53 to ( nie wiem bycz może w salone tak eho było i odbija ) ale no dzwięk był taki jak z starego Opla 😀 haha noo i przede wszystkim auto jest zajebiste, ładnie wygląda i jest tanie jak na wygląd sportowy itd bo ja wybierająć w konfiguratorze całkiem fajne bajery skóra jasna silnik 2.0 190 km diesel to cena wyniosła 200 tyś a za tyle też będziemy mieli tak samo wysoko wyposażony samochód marki Skoda superb w Laurin & klement więdz moim zdaniem nie ma na co nażekać naprawdę auto gelnialne i tanie bo nawet za 3 – 4 lata można super taki sportowy kupić używany za np 120 tyś jakoś tak więc moim zdaniem bajera 🙂

  2. A czy koła nie mają przypadkiem 18" (zamiast wspomnianych 19")? W BMW 228i na rynek USA maksymalny rozmiar kół to 18", czy w tym przypadku nie jest podobnie?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!