Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E30 po swapie na M50B25 Turbo – historia Jacka i jego auta



BMW E30 zbudowane od zera przy użyciu silnika M50B25 i turbo GT30 – historia Jacka i jego auta.

Utwory muzyczne użyte w filmie pochodzą od Black Bear Studio: https://www.youtube.com/channel/UCvtsQcZA5p8O2efBAMT6i-w

#RozmowyOAutach #BMW #E30 #M50B25 #M50 #GT30 #BMWE30 #drift #timeattack #swap

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „BMW E30 po swapie na M50B25 Turbo – historia Jacka i jego auta

  1. Niestety to stare zawieszenie i ma swoje ograniczenia, zobacz taka moc w seri1 gdzie cały zawias podchodzi od m3 zupełnie inna liga. E30 super zabawka ale w tej chwili to głównie fan, bo na torze liczby weryfikują.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!