Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E34 Vlog ( Wymiana piasty , mycie silnika + Brak BHP )Musiałem wrzucić ten film drugi raz, ponieważ nastąpiły komplikacje 😀
W tym filmie dowiesz się dokładnie jak nie zabierać się za naprawy samochodu. Dzielę go na 2 części, bo znów by wyszło za długo… a wiadomo, że krótsze filmy się lepiej ogląda. Zapraszam serdecznie do oceny!

INTAGRAM: https://www.instagram.com/madmax_2k/
MAIL: makssikora2k@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „BMW E34 Vlog ( Wymiana piasty , mycie silnika + Brak BHP )

  1. Do silnika proponuje Ci akra z K2 pędzelek i możesz calutka kometę pędzelkiem przeczyscic nawet gumę i plastik .A spłukać gorąco woda wlać do pistoletu od ropowania i efekt jak nowy

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!