Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E38 730d 440000km przebiegu Superkomfortowe DAILY!W dzisiejszym filmie sprawdzamy czy siódemka z bardzo dużym przebiegiem jeszcze się do czegoś nadaje.
Oglądamy z bliska i sprawdzamy czasy.
Odwiedzamy też Andrew i jeździmy wspólnie.
Dalsze losy Siódemki Dannego pod linkiem: https://www.instagram.com/dany_u_/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

48 komentarzy do „BMW E38 730d 440000km przebiegu Superkomfortowe DAILY!

  1. A mi już się znudziło, 3,5 v8 jest już dla mnie za wolne😀, aczkolwiek jeździ się wzorowo, takich aut już nie będzie, spieszmy się je kochać, bo tak szybko za wschodnia granice je wywożą.

  2. Jak z częściami do takich aut? Też pytam o prywatne fury panie lolbmw. Na zamówienie wszystko? Czy mają na stanie? Zawsze mnie zastnawiało co zrobić jakbym kupił jakieś stare auto, czy rzeźba, czy da się ogarnąć kogoś kto doprodukuje części.

  3. Witam, mam pytanie z czystej ciekawości. Ile wychodzi realne utrzymanie i eksploatacja tego modelu bmw?
    Było to moje marzenie od łebka i oddałbym żonie swoje x3 a sam bym przesiadł się do takiej siodemeczki. Pozdrawiam.

  4. Miałem już jedno e38 w swoim życiu i mam zamiar kupić jeszcze raz. Żaden samochód nie ma w sobie tego czegoś co ten ❤️❤️❤️❤️ no chyba że e24 😁 ale to już jest grubsza zabawa 😁😁

  5. Wspaniały odcinek ze wspaniałym autem. Fajnie, że pokazałeś dużo szczegółów i smaczków, spalanie, osiągi, wrażenia z jazdy – sam bym tak robił!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!