Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E60 Ciekawostki! O tym nie miałeś pojęcia! Dobre Info! Wiedziałeś? Ciekawostki BMW! SPRAWDŹCześć,
W dzisiejszym filmie zebraliśmy dla Was ciekawostki o BMW E60. Dość popularnym modelu na naszych drogach.
Dajcie znać w komentarzach, o czym z naszej listy wiedzieliście👌🏻
Zapraszamy do oglądania👍🏻
Pozdro🤙🏻

#bmw #e60 #ciekawostki #bimmer #motoryzacja #samochody #bmw360 #535i #auta

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „BMW E60 Ciekawostki! O tym nie miałeś pojęcia! Dobre Info! Wiedziałeś? Ciekawostki BMW! SPRAWDŹ

  1. 3:55 „hamowanie regeneracyjne pozwoliło na odciążenie alternatora”? No odwrotnie alternator jest DOCIĄŻANY podczas hamowania w celu odzyskiwania energii, to w połączeniu z akumulatorem AGM daje możliwość zyskania iluś tam % a raczej punktów CO2

  2. Dla mnie e60 to najpiękniejsze auto jakie kiedykolwiek powstało. Nowsze generacje są bardzo plastikowe, e60 w dobrym stanie wygląda niesamowicie, a komfort jazdy, nie mowiac o zawieszeniu gdzie kazda dziure czujesz pod kierownica jest niepowtarzalny…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!