Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW i odpalony silnik bez pilota w stacyjceWiększość samochodów #BMW można zostawić uruchomionych bez pilota w stacyjce. Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wsadzić kluczyk do stacyjki, następnie go wyciągnąć i w ciągu kilku sekund uruchomić silnik. W ten sposób można opuścić pojazd z kluczykiem w ręku, poczekać aż silnik się nagrzeje samemu będąc gdzie indziej. Po zgaszeniu silnika będzie wymagany kluczyk do ponownego jego uruchomienia. Funkcja ta działa w samochodach bez #keyless / comfort access / kessy.

➡️ Ta funkcja z powodzeniem powinna działać w większości samochodów marki BMW wyprodukowanych w ostatnich latach, w tym w BMW Serii 1 E87, Serii 3 E90, Serii 5 E60, Serii 6 E63, Serii 7 E65, X1 E84, X3 E83, X5 E70 i innych.

⚠️ Sprawdź przepisy. Pozostawianie włączonego samochodu bez opieki może być niezgodne z prawem.

➡️ mr-fix: https://www.youtube.com/user/mrfixpl
✅ facebook: https://facebook.com/lonacznik/
✅ instagram: https://instagram.com/lonacznik/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „BMW i odpalony silnik bez pilota w stacyjce

  1. U mnie w E92 bez dostępu komfortowego nie działa. Wyjęcie kluczyka powoduje automatyczne zablokowanie kolumny kierownicy i brak reakcji na przycisk startera.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!