Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW silnik 330d,kolektor ssący,zawór EGR,świece żarowe,sterownik świec,wymiana,czyszczenie,demontażWitam próbuje pomóc w temacie wymiany , demontażu , naprawy , czyszczenie , samochód BMW 330 D , silnik 3,0 6 cylindrów diesel. Kolektor ssący , świece żarowe, sterownik świec żarowych , króciec wodny , klapy kolektora , zawór egr.
Pozdrawiam Sławek Nowa Sól.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

18 komentarzy do „BMW silnik 330d,kolektor ssący,zawór EGR,świece żarowe,sterownik świec,wymiana,czyszczenie,demontaż

  1. Jeżeli chodzi o kolektor to używałem MOJE AUTO EGR CLEANER to ten nagar odskakiwał od kolektora a też kupiłem kilka preparatow niemniej napewno mechanicznie trzeba trochę pomóc, w końcu kupiłem nowy kolektor w dobrej cenie był i sobie odpuściłem te czyszczenie napewno dokładnie doczyscic jest ciężko a kolektor w ropie się moczył ze dwa dni i bez żadnego efektu. To moje doświadczenia pozdro

  2. Szukałem tylko przekaźnika świec. Świetnie pokazany. Ładnie objaśnione, jak do niego podejść, jakim kluczem go odkręcić. I że bez zdejmowania kolektora ssącego… no właśnie, tego już nie wiadomo… spróbuję, może da się odkręcić bez zdejmowania kolektora.

  3. Ostatniej części podszybia nie trzeba zdejmować… ale jak się zdjęło, to trze dokładnie zapiąć do szyby, bo inaczej w czasie deszczu powódź we wnętrzu i dużą szansa, że wentylator do wymiany, a i junction box wilgoci nie lubi.

  4. Witam fajnie się Pana ogląda, a czy jeśli klapy są usunięte to czy wężyk podcisnienia na egierze i gruszce jest nadal istotny i spełnia swoją funkcję?
    Pozdrawiam serdecznie

  5. Witam.Mam problem z e90 m57t2 231 km. Samochód po dłuższym postoju a tym bardziej przy występujących niskich temperaturach z rana ciężko odpala. Musi kręcić i kręcić… W okresie kiedy było jeszcze ciepło również były problemy ale oczywiście w mniejszym stopniu . Co to może być

  6. Kurde dwa tygodnie temu ściąłem kolektor dzisaj zaczął cykać elektrozawór od egr tak patrzę czy da rade wymienić bez ściągania kolektora..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!