Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ciemna strona Dubaju | STRADALE Vlog

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689W dzisiejszym odcinku kolejna relacja z wyprawy do Dubaju. Mateusz zabrał Nas w „niezwykłe” zakątki związane z motoryzacją. Musicie to zobaczyć. Miłego oglądania.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 732 777 787

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

45 komentarzy do „Ciemna strona Dubaju | STRADALE Vlog

  1. Wszędzie na świecie Klepią Auta! Tylko są Fachowcy którzy zrobią to tak że Auto jest jak z salonu i nikt w życiu nie znajdzie że był dach wspawany i nie ważne z jakim sprzętem by przyjechał jest to poprostu nie do wykrycia bo wie tylko ten co robił takie auto! I wiem jak ten proces przebiega bo Sam w tym robie od x lat za granicą! I to są też Auta co trafiają do Salonu Na sprzedaż jako nówka a one spadło z lawety podczas transportu 🤣 ale jest tak robione że nikt w życiu nie znajdzie! No i są tak zwani Plasterzy którzy bez Wymiany Blach w Aucie Albo nie udolne wymiany zakrywają Szpachlą! Co później Skutkuje tym że 80% polaków przyjeżdza do 15 letnie auta z Miernikiem lakieru!😳🤣🤣🤣🤦‍♂️ co mnie osobiście śmieszy Masakrycznie i Zastanawiam się co taki człowiek ma w głowie jadąc po tak stare Auto które warte jest przykładowo 10tysi złoty ma najechane 180tysi lub więcej i Pani czy pan przyjeżdża z Miernikiem lakieru! 🤔 jeszcze Udają znawców 🤣 Zaznaczam! Że W polsce to mało osób wie że 80% samochodów w polsce Miała wypadek! Lub jakąś kolizje a tyczy się to Aut w 95% z Importu! Tylko tak jak pisałem po wyżej są Fachowcy którzy tak zrobią że diler stwierdzi że oryginał a są Wieśki co w szopie za dużo szpachli się ostało😆 Ja to za długo już żyje żeby mi ktoś Mówił i wpierał że on ma auto z niemiec 6letnie i nigdy nie bite! 🤣🤣 noo noo Szansa jedna na 15milionów! Zwłaszcza że niemcy też są cwaniaczki jak cholera przyprowadzają Auta do polski by zrobili a potem wraca auto do niemiec I wystawiane w niemczech na komisie Jako bez wypadkowe! Z podrobionymi papierami itd. Pozdrawiam kumatych!

  2. Jaja sobie robił grubasek z polskich klechów, podczas Rajdu Koguta, ale tutaj już bał się cykor ponabijać się z zawodzących Allach Fuck Bar.
    Husaria z czworaków. 😉

  3. W Dubaju skrajne bogactwo i skrajna bieda żyją obok siebie. Są tam drapacze chmur, auta warte miliony, personalizowane rejestracje samochodowe warte też miliony, mnóstwo przepychu, luksusu, dużo milionerów i miliarderów ale też zwykłe slumsy i ludzie zarabiający pensje głodową.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com