Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Clio3 Master 3 Kangoo 2 Kasowanie inspekcji w liczniku po wymianie oleju.Zapraszam na nasz fanpage tam możecie zadawać pytania i uzyskać porady.

https://www.facebook.com/Wszystko-Na-Patencie-104641948290688

Zapraszam do oglądania jak wykonać kasowanie inspekcji po wymianie oleju w clio 3

Taki sam proces kasowania inspekcji jest w Renault Master 3 i Kangoo jak przy drugim liczniku z Clio który zobaczycie na filmie.

Service light Reset

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Clio3 Master 3 Kangoo 2 Kasowanie inspekcji w liczniku po wymianie oleju.

  1. Jak skasować podlicznik km tygodniowych miesięcznych na sprawdzenie spalania laguna2 miała przycisk na zegarach wdusiłes i było zero a tutaj jak to jest czy jest czy nie ma,takie mam pytanko z góry dziękuję 👍

  2. Pokażesz jak za pomocą Delphi zmienia się język w samochodzie? Myślę ze to będzie całkiem przydatny i fajny film o ile jest taka możliwość oczywiście.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!