Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Co się stanie gdy wlejesz za dużo oleju do silnika? TEST!!!Co może się stać gdy wlejesz za dużo oleju do silnika? Sprawdziliśmy to w teorii oraz w praktyce. Przy okazji nieźle się bawiliśmy. Dajcie znać jak się podobało i zostawcie kciuka i komentarz

WSPÓŁPRACA
info@milosnicy4kolek.pl

Jesteś pasjonatem mechaniki ? koniecznie zajrzyj w link poniżej
————————————————————————
https://na.allegro.pl/niezbednik_mechanika
———————————————————————–

Bagażniki i boxy dachowe:
https://na.allegro.pl/bagazniki_dachowe

Wbijajcie na FB naszego Warsztatu
———————————————————————
https://www.facebook.com/m4kwarsztat/
———————————————————————

meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl
——————————————

Patronite To dzięki temu że Wy się dokładacie możemy realizować coraz to śmielsze projekty tak więc masz ochotę wesprzeć rozwój kanału i doceniasz nasz wkład wbijaj na i zostań patronem 🙂

——————————————————————
https://patronite.pl/Milosnicy4kolek
——————————————————————

SKLEP Z GADŻETAMI DLA MIŁOŚNIKÓW
————————————————————————————————
http://luckymotion.com.pl/51-milosnicy-czterech-kolek
————————————————————————————————

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————

Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Oraz nasz dostawca części używanych
————————————
http://panta.gda.pl
______________________

No i oczywiście zaglądajcie na Tune up
—————————————————————————————–
https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/?fref=ts
—————————————————————————————-

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Co się stanie gdy wlejesz za dużo oleju do silnika? TEST!!!

  1. Swojego czasu kolega kupił kangura i przy okazji wyjazdu sprawdziłem poziom oleju. Okazało się że bagnet pokazuje zero choć elektroniczny poziom wskazywał ok Wiadomo że bagnet pewniejszy więc dolismy najpierw pół litra a bagnet suchy. Po litrze i kolejnym 1.5l to samo. Wlane zostało 3.5l i w czasie jazdy nagle obroty 6tys i nie działa gaszenie a z rury zasłona bojowa. Zgaszenie silnika tylko w formie zadławienia na biegu. Okazało się że poprzedni wlasciciel użył innego bagnetu który był 10cm za krótki i silnik zasysał przez odmę ja tutaj. W wyniku obrotów i drgań rozwaliło jeszcze termostat (plastikowa obudowa z rozdzielaczem, klasyka w Renault)

  2. W fiacie Palio Weekend wlałem chyba 3 albo 4 litry za dużo. Przez jakieś 5 dni miałem za sobą chmurę dymu, auto straciło moc, a po tym czasie wszystko wróciło do normy jak ręką odjął i jeździłem dalej.

  3. W moim mieście jest hurtownia olejów, gdzie można sobie wymienić olej. Od kiedy pamiętam ZAWSZE nalewają tam oleju "od serca" i jest trochę ponad maksimum. Potem trzeba myśleć jak go spuszczać 😉

  4. Witam, mam pytanie. Do silnika BMW e46 330d M57N 204km jeszcze po chipie na 250km w lałem jakieś 5 litrów oleju a powinienem wlać 7. przejechałem 70 km czasami przeciągając przez całą skalę obrotów. Po czym nazajutrz sprawdziłem że bagnet oleju jest poniżej minimum, wydaje się że ledwo sięgał końca miarki. Myślicie że nie wpłynęło to na trwałość silnika? Żadna kontrolka nie świeciła informująca aby dolać oleju.

  5. Honda Civic 6gen 1.4 zalałem 7.5l oleju i przy 130km.h zaczął palić olej i za mną była chmurka dymu aż auta musiały się zatrzymać. 100km przejechane spuszczone do odpowiedniego stanu i silnik igła

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!