Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Coobcio Garage – #045 Maserati Quattroporte (kod: Coobcio)Czterydziesty piąty odcinek serii filmów o autach zza granicy pod tytułem “Kod: Coobcio”. A w nim testy Maserati Quattroporte z 2005 roku o mocy 400KM.

Zasady korzyści:

Na kod polecenia COOBCIO 20% rabatu na usługi importu aut ze szwajcarskich ubezpieczalni:
https://auta.ch

Zapraszamy do współpracy! :)))

Bądź na bieżąco:
Facebook: https://www.facebook.com/JagodowyTV
Instagram: https://www.instagram.com/jagodowytv/
Sklep: https://stardruk24.pl/sklep/11-jagodowytv
Nasza społeczność: https://www.facebook.com/groups/jagodowytv
Kontakt: jagodowytv@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „Coobcio Garage – #045 Maserati Quattroporte (kod: Coobcio)

  1. Opony zimowe. Skrzynia serwisowana? Świeczki, rozrządy, oleje, cewki…no to co chcecie od wozu? Przeprogramować skrzynię. A co nikt nie umie? Problem z włoskimi autami w stylu lancia, maserati i nawet alf polega na braku wiedzy mechaników jak o nie zadbać. Przez brak mechaników z wiedzą te auta odchodzą w zapomnienie.

  2. Wasze testy najlepsze,prosto i na temat i już po waszych minach można się dowiedzieć czy wóz zapierdala czy nie.szacun ze
    jeszcze się mubi nie sprzedałeś.🏅🏅🏅🥇🥇🥇👍👍👍👍👍

  3. a jeszcze tak zapytam już miałem wyłączyć tego pana handlarzynę ale jak to kur…. w końcu jest z jednej strony mówisz ze firma pana Radosława.. itd nie sprzedawała aut ze szwajcarii a za chwile mówisz że wadia są pana Radosława i ty nie wiesz co się z nimi dzieje nosz kur……

  4. Ostatnio miałem rozkminę ale jestem biedak, w busie (piąte auto w domu) jeżdżę na wielosezonie a tu proszę fura z gruby hajs i na zimówce w lipcu brawo brawo 😀

  5. Walcz o swoje.Gro ludzi nie rozumie prawa spółek oraz działalności firm azwłaszcz ci którzy to komentują.Troseczkę zdrówka będzieto Ciebie kosztowało ale warto

  6. Buhahaha Jagoda. Zrobiłeś mi wieczór tym " rekin młot z brakującym chromosom ". I muszę przyznać że coś w tym jest 🤣. Natomiast jest to jedno z najlepiej brzmiących aut ever. I do tego jest piękny. Strasznie choruje na takie maserati jak to co macie albo lepiej polift. Jest prze mega kot. Brakuje tylko innych lamp, bordowej skóry i ciemnego koloru. Ale to też bym przytulił bo jest cudownie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!